Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


pro 25
2015

Alverde Telové mlieko a Sprchový gél 1001 Nacht

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Comeback minuloročnej úspešnej zimnej limitky prichystali v DM u Alverde. Sprchový gél a telové mlieko, oba po 200 ml, v spoločnom darčekovom obale stoja iba do 5,00 € (tuším 4,50 € ?). Toto certifikované bio a vegánske duo pomenovali 1001 Nacht, po našom by to bolo Tisíc a jedna noc :)....
celý článok -> Alverde | Telové mlieko a Sprchový gél 1001 NachtSdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy