Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


lis 21
2015

Jednoduchý trik na spravení­ kudrn

Posted by Tia in vlnykudrny

avatar

Určitě to zná každý, kdo má vlnité nebo kudrnaté vlasy - po umytí jsou vlasy krásné a všichni vám je závidí, ale běda jak se člověk vyspí. Kudrny nebo vlny se zničí, vlasy jsoupomuchlané a různě jinak zkroucené. Prostě vypadáte jako bezdomovec, co si půl roku nečesal vlasy... Co s tím? Pokud je rozčešete, tak vypadáte rocková hvězda 80. let, když je nerozčešete, tak vypadáte jako zmíněný bezďák.

Už dávno jsem si všimla, že když vyjdu ven (hlavně pokud je trochu mlha nebo vlhko) a dojdu třeba do školy, vlasy se mi zase spraví. Chtěla bych se proto s vámi podělit o trik, který vychází z tohoto jevu. Samozřejmě, že většina z vás ho bude znát nebo jim to bude jasné, ale pro ty, co to nenapadlo to bude snad přínosem =) 

 

Postup:

1) rozčešte si vlasy (bude stačit i dřevěný hřeben se zuby dál od sebe, ale klidně můžete použít i kančák nebo jiný kartáč)

2) do malé lahvičky s rozprašovačem nalijte vodu (pokud máte i suché vlasy, přidejte kapku! oblíbeného oleje, stačí ho opravdu trošičku, jinak se vám vlasy zamastí) 

3) lehce vlasy přestříkejte vodou, můžete je i trochu "pomačkat", ať se kudrny/vlny lépe udělají (já ráda vlasy jenom přidržím zvrchu a nadzvednu a nadlehčím)

4) počkejte až vlasy uschnou a můžete jít =)

5) pokud se vám stále vlasy nebudou líbit, přestříkejte je ještě vodou 

 

Ano, je to "blbost", ale opravdu funguje a mně už nejednou zachránila bad hair day ;) 

 

Taky tuto "domácí mlhu" používáte, nebo máte jiný trik, jak upravit vlnité nebo kudrnaté vlasy? Pište do komentářů, ráda se přiučím a vyzkouším něco nového =) 

Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (1)add
...
napsal Portos , listopad 29, 2015
Já teda ,,spravuju" umytím. Ale se sloní pamětí, jakou moje vlasy mají, kudrny vydrží takřka vše (a spát umím tak, abych jim neublížil). Takže akorát tak po třech dnech to začne krepatět a účes pomalu povoluje. A jakýkoliv pokus o záchranu by v té chvíli vedl k takovému zauzlení, že už bych to v životě nerozčesal.

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy