Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


lis 22
2015

Kofeinova maska 100% Pure

Posted by alishia in Untagged 

avatar
A zase raz tu mám jednu pochúťku s kofeínom. Začínam byť na ňom závislá nie len vo forme kávičiek, ale aj kozmetiky :). Masky na tvár som nikdy príliš nevyhľadávala, to je fakt. Najväčší problém pre mňa predstavuje komplikované zmývanie, ktoré musí byť dokonalé a treba naň veľa, veľa času. Lenže, to som ešte nepoznala čaro hydrogélových masiek... :)
celý článok -> 100% Pure | Pleťová kofeínová maska
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy