Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


čec 11
2016

Prirodna micelarna voda a odlicovanie obrusky - Avril Cosmetiques Bio

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Už som aj zabudla aké pohodlné je zotrieť makeup micelárnou vodou, ktorú som si kupovala kedysi dokola. Až prišla tá dobrá zelená stopka. Veď aké fajn je odlíčiť všetko naraz, rýchlo a jedným vrzom! Potomsom začala bližšie študovať, čo tie „bezchybné“ odličovače obsahujú, slávnu Biodermu nevynimajúc a bolo po láske. Trend micelárok však rýchlo prebrali aj biokozmetické firmy, vrátane francúzskej Avril Cosmétiques Bio, a voilá, tu ju máme... :)
...celý článok -> Odličovanie s Avril Cosmétiques Bio | Prírodná micelárna voda a odličovacie obrúsky
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy