Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


srp 29
2017

Prirodne peelingove mydlo Mylo

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Tak toto peelingové mydlo ma úplne zmiatlo :). Vôbec som o ňom neplánovala písať recenziu, veď mám podlžnosti ku kope iných vecí, o ktorých vám chcem poreferovať. Ale aby som vás teda dostala do obrazu, tuhé mydlá a šampóny nepoužívam. Jedinú recenziu tu mám na intímne mydlo od Nobilis Tilia, ktorému som celú tú „nepraktickosť“, že nejde o tekutý gél, odpustila kvôli výbornému zloženiu. Bohužiaľ, ako som nedávno zistila, už ho nevyrábajú. RIP, mydlo s materinou dúškou...
celý článok -> Peelingové mätové mydlo | Mylo
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy