Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


zář 10
2015

Prirodny ocny krem 100%Pure

Posted by alishia in Untagged 

avatar
100% Pure je sympatická kalifornská organic beauty značka, známa najmä originálnymi patentovanými metódami. Pri výrobe dekoratívnej kozmetiky používa výlučne ovocné a zeleninové pigmenty a druhým patentomje 100% prírodný mechanizmus konzervovania kozmetiky. A za tie si aj slušne priplatíte :). Zatiaľ som vyskúšala len ich laky na nechty a ospevovaný kávový očný krém. Viac ako 30 dní je myslím optimálna doba, aj pre tých trpezlivejších, aby sa už nejaké výsledky ukázali.
cely článok -> Prírodný očný krém Coffee Bean Caffeine


alishia :)Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy