Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


Dec 28
2015

Prirodny sampon Natura Siberica & Sprchovy gel

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Keď je na výber x-druhov šampónov, po akom siahnete? Ja väčšinou skúsim ten pre objem vlasov alebo lesk. S ruskou značkou Natura Siberica som sa prvý krát zoznámila v druhej polovici tohto roka, a bola som skoro v extáze, že sa mi podarilo nájsť dobrú prírodnú pleťovú vodu bez alkoholu. Ako málo stačí niekedy :). Tak som sa rozhodla ísť aj do ďalších ich záležitostí...
....celý článok -> Natura Siberica | Prírodný šampón pre objem a sprchový gél anti-stress
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy