Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


úno 28
2016

Pudre bez obsahu mastku (talc, mastenca)

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Dlho som rozmýšľala, či tento článok vôbec zverejniť, lebo ním nechcem vyvolávať paniku ani odsudzovať žiadne značky. Chcem sa iba podeliť o informácie, ku ktorým som v prieskume došla. Mojím cieľom bolo nájsť prírodné púdre, očné tiene, lícenky a bronzery bez obsahu mastenca. Výsledok už nájdete v článku na blogu... :)
celý článok -> Prírodné púdre bez kontroverzného mastenca (talc, mastku)
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy