Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


srp 30
2015

Recenze na BIO Kokosový olej od Purity Vision

Posted by Tia in Purity Visionkokosový olej

avatar

Dneska jsem se rozhodla znovunapsat (tu první recenzi jsem si šikovně smazala) recenzi na naprostý "must have" produkt, který má určitě 95% z vás doma - kokosový olej. Já jsem si vybrala kokosový olej od značky Purity Vision. No, a jak u mě kokosák obstál?

 

BIO KOKOSOVÝ OLEJ PURITY VISION

 

Složení: 100% kokosový olej

Cena: asi 175 Kč

Množství: 300 ml*

Země původu: Filipíny 

Text výrobce: BIO kokosový olej Purity Vision pochází z čisté oblasti tropických ostrovů a mořského pobřeží. Zralé plody jsou ručně zpracovány tradiční metodou lisování za studena. Jedině tak si olej uchovává potřebné vitamíny a antioxidační látky.

Použití: všestranné (vaření, pečení, na vlasy , pleť, zuby...)

Můj názor: Kokosový olej se pro mě stal produktem, který musím mít bezpodmínečně doma. Používám ho na několikrát denně, ať už na obličej, zuby, tělo nebo vlasy a nemůžu si ho vynachválit (plánuji článek o tom, jak používám kokosový olej, kde se toho dozvíte víc). Olej se prodává ve dvou verzích - klasické s vůní a bez vůně. Já osobně doporučuji ten s vůní, protože ta je naprosto dokonalá. Pořád musím k oleji čuchat. Připomíná mi kokosové cukroví, co peče starká na Vánoce =) Olej je balen ve skle, což se mi hodně líbí. Je tekutý (taje při asi 25°C) a čirý, takže se s ním velmi dobře pracuje. Co je naprosto neuvěřitelné, je jeho všestranné využití a skoro až zázračné schopnosti. Jak jsem říkala, používám ho neustále a moje vlasy a kůže jásá. Určitě vám ho doporučuju, garantuju vám, že se u vás neztratí ;)

Klady:

+ lisovaný za studena

+ všestranné použití

+ tepelně stabilní až do 200°C 

+ skvěle hydratuje pleť i vlasy

+ krásně voní

+ dobře se s ním pracuje

+ cena

+ možnost výběru množství*

+ verze i bez vůně 

+ dostupnost

Zápory: nejsou

Hodnocení: 10/10

Kde se dá koupit: drogerie DM 

 

Kokosový olej 

* Můžete si vybrat z různých velikostí - 100 ml, 300 ml, 700 ml (verze s vůní) a 400 ml (verze bez vůně)

 

A jak jste na tom s kokosovým olejem vy? Máte ho doma nebo se ho teprve chystáte zakoupit? 

Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (2)add
...
napsal Annyssek , srpen 30, 2015
Mám ten stejný smilies/smiley.gif (dokonce i právě teď na hlavě smilies/grin.gif ) Možná jedno mínus by měl a to, že ucpává póry na obličeji. Aspoň já jsem potom, co jsem ho napatlala na obličej, měla obličej jako Pyreneje smilies/cry.gif
...
napsal Tia , srpen 30, 2015
Jé, tak to je super smilies/smiley.gif Taky jsem ho před chvílí smývala z hlavy smilies/grin.gif Vážně? Vidíš, mně póry neucpává, naopak se mi po něm pleť nehorázně zlepšila. Je vidět, že je to hodně individuální smilies/smiley.gif

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy