Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


lis 08
2015

Santé Sampon s lipou

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Od Sante som už jeden šampón mala, s jojobovým olejom. Dobrý, neurazil, nenadchol. Nedávno prišla značka s vynovenými obalmi, ale tieto svietiace sa mi zdajú, že majú zbytočne premodernizovaný dizajn :). Oko človeka v drogérii asi zaujmú ihneď, ale viac sa mi proste páčili tie staré, také old school, v lepšej symbióze s prírodnou kozmetikou...
...celý článok -> Sante | Šampón Natural Balance s lipou
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy