Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


dub 16
2018

Toxické chemikálie v našom tele môžu zvyšovať riziko opätovného priberania na váhe

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Nedávno som na ewg.org čítala článok, že kontakt s fluórovanými priemyselnými chemikáliami, ktoré sú známe pod skratkami PFAS alebo PFC, môže nepriaznivo ovplyvňovať, a teda zvyšovať pravdepodobnosť opätovného priberania na váhe po diéte, a to najmä u žien. Článok sa odvoláva na štúdiu z februára 2018, ktorú publikovali vedci z Harvard University (štúdia: Perfluoroalkyl substances and changes in body weight and resting metabolic rate in response to weight-loss diets).
celý článok -> .Toxické chemikálie v našom tele môžu zvyšovať riziko opätovného priberania na váhe, tvrdia vedci
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy