Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


lis 11
2015

Zeleny il Saloos

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Dnešná recenzia bude o zázraku menom zelený íl. Alebo teda francúzsky íl, pretože tam sa najčastejšie vyskytuje. Je plný dobrých minerálov a oxidov kovov pre našu pokožku. Mala som jedno balenie už dávnejšie, keď mi pomáhal v jednom dôležitom boji. A tiež musím podotknúť, že vtedy som ešte nebola taká lenivá aplikovať si pravidelne masky na tvár :) takže výsledky boli viditeľné veľmi skoro.
celý článok -> Saloos: Francúzsky zelený (skvelý) íl
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy