Vešky...Pomoooc!!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5a2ea116d84c9782635016424b9e6d2fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 6:05 pm    Předmět: Citovat

A na tom odkazu O lidech a vších je psáno o vyčesávání z mokrých vlasů jak sem říkal.Tak sem se přeci nemýlil Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 7:21 pm    Předmět: Citovat

Ano, Kafi má vždycky pravdu:-))
Ať je to poučením pro nás všechny Very Happy
Ale já Ti věřila!!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 7:26 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Ano, Kafi má vždycky pravdu:-))
Ať je to poučením pro nás všechny Very Happy
Ale já Ti věřila!!!! Smile
Díky(škoda,že tady není smajlík zobrazujíci vyloženě dětinskou radost) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 8:25 pm    Předmět: Citovat

To je ale zavazna chyba.
Smajlik vyjadrujuci detinskou radost tady opravdu chybi!!!! adminku, nedalo by se s tim neco delat? Cool
Mohla bych vyjadrit, jak vylozene detinskou radost mam z toho, ze mas ty, Kafi, vylozene detinskou radost Smile
tolik vylozene detinske radosti a zadny smajlik, jak ji vyjadrit?
(hadam, ze uz je tento prispevek o tom, jak je na tomto foru nemozne vyjadrit vylozene detinskou radost, jelikoz chybi smajlik vyjadrujici vylozene detinskou radost, jiz dostatecne dlouhy na to , aby jste pochopili, zavaznou potrebu smajlika vyjadrujiciho vylozene detinskou radost)
................................................
No jo, jsem blazen Smile
bych potrebovala spis smajlika vyjadrujiciho naprostou infantilitu:-)
Uz Vas nebudu trapit a pujdu potesit svou detinskou naladickou sve pratele do hospudky:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 10:16 pm    Předmět: Citovat

Tak to rozhodopádně Razz !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AshlinkaV
0-7
0-7


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 9:43 pm    Předmět: Citovat

jj mám taky s veškama svoje skušenosti Mad a memám je vůůůůbec ráda Evil or Very Mad protože v 8. na základce to bylo pomalu po celé škole a já to samo chytla i se sourozenci. Kluci byli v pohodě,protože mají krátké vlasy a sestra je měla na mikádo tak jim to mamka v pohodě vyčesala. U mě to bylo horší...měla jsem vlasy po zadek (navíc jich mám hodně a jsou jemné) tak se to nedalo vyčesat jemným hřebínkem ani mi to mamka nemohla vybrat ručně, protože už když je sundávala v půlce vlasu se ji ztratili (ony totiž potvory drží ikdyž už jsou mrtvé Confused ) Nakonec jsme to střihli cca nad ramena a pak mi to v pohodě vybrala, ale škoda vlasů. Teď už bych to neudělala a radši je 2 měsíce vyčesávala Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 2:51 pm    Předmět: ...a veš promluvila. Citovat

Vsem bezradnym co jste zkoupili zarucene odvsivovace z pultu drogerek a lekaren doporucuji koupit pullitrovou Alpu a natrit si primerenym mnozstvim komplet celou pokozku hlavy, plus rozetrit dukladne do vsech vlasu. Dale prikryt igelitem, tenkym rucnikem, igeltem a frote rucnikem.
Efekivnost maximalni...hlava jako v kyblu s ledem, stipance dosvedi a rychleji se hoji. Vsi po 8mi hodinach umiraji. Alpu z vlasu smyjete Capissanem, ktery ucinek podpori a hnidy se daji o polovic snadneji zcesat.
Kartac, rucniky a vycesavatka dejte na 1 den do mrazaku a jsou opet bezpecna.

Hodne stesti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 5:51 pm    Předmět: Citovat

Dvířka - jooo,tak to je rada nad zlato!!!Poněvadž moje děcka chodí do školy a tak 1x za dva měsíce se jim objevuje v žákajdě ono známe "prosím, pohlídněte dětem hlavy, ve škole se opět objevily vši". A určitě to ocení i moje kamošky a kolegyně, protože vši jsou problém na všech základních školách a školkách, co znám. Díííky Very Happy
...ale je to divný , když jsem chodila do školy já, vši se pravidelně objevovaly jen po prázdninách, v době hromadných návratů z táborů. Nějak těch vešek přibývá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 11:55 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Dvířka - jooo,tak to je rada nad zlato!!!Poněvadž moje děcka chodí do školy a tak 1x za dva měsíce se jim objevuje v žákajdě ono známe "prosím, pohlídněte dětem hlavy, ve škole se opět objevily vši". A určitě to ocení i moje kamošky a kolegyně, protože vši jsou problém na všech základních školách a školkách, co znám. Díííky Very Happy
...ale je to divný , když jsem chodila do školy já, vši se pravidelně objevovaly jen po prázdninách, v době hromadných návratů z táborů. Nějak těch vešek přibývá.



Taky se nám ve školce objevilo stejné oznámení. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 1:15 pm    Předmět: Citovat

Zde najdete unikátní skladbu Vši od bioekofeministickorevolučněpunkovorecitační kapely Zelené koule Smile
Akorát předem upozorňuju, že je to vešky-friendly song Wink
(v případě problémů se dá stáhnout i tady: http://koule.takyryba.org/html/audio.htm)


Naposledy upravil Nika dne čt březen 22, 2007 2:45 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.