Kontakty na nedestruktivní kadeřnictví, kadeřnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ad21d70d6ed13a6fa4c7dbc00665dff8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 8:31 pm    Předmět: Citovat

"Necítím se dobře" je nesmysl. Jde o zvyk. A krom toho, pro krásu se přece trpí. Wink Nechápu, jak to, že vy muži to neumíte ani tak trošičku, abyste snesli aspoň malinko delší vlasy. Jste většinou tak pohodlní a tak se bojíte jakéhokoliv méně příjemného pocitu, že někdy nechápu, jak se vám může říkat "silnější pohlaví". Ach jo... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 11:58 pm    Předmět: Komentář Citovat

Fairy, Arrow Já o sobě nikdy netvrdil, že jsem "silnější pohlaví". Holt mě osobně neznáš. A myslím si, že když mám na své poměry až moc dlouhé vlasy, tak mi to ani moc nesluší. Takový zarostlý Krakonoš. Prostě to není ono. Ani pocitově. A ve vedrech mám pocit, že se v tom vařím. Proto oceňuji Vaše snažení. A pokud jde o to chápání, tak se mi Vás také nedaří pochopit... Už se o to ani nesnažím. Spokojím se s tím, že Vás pozoruji. A už jsem i oholený s kratičkým strništěm...

Naposledy upravil Milovník dne so září 23, 2006 12:12 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 10:11 am    Předmět: Citovat

Dlouhé vousy také nemusím Smile . Pokud to někomu sluší, tak jen malinký knírek nebo bradku. Ale jinak jsou Krakonoši bez vousů velice přitažliví Wink
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 7:15 pm    Předmět: Citovat

mně se chlapi s dlouhýma vlasama nikdy nelíbili... i když jeden byl s delšíma, jestli se tomu dá tak říkat, když je měl na krk Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 10:37 am    Předmět: Citovat

Já Milovníka zcela chápu. Já prostě nemám zarostlé chlapy ráda, těch Krakonošů se až bojím. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 11:33 am    Předmět: Citovat

že bych byla až takový exot? Shocked Ale hodně např. pánských modelů má vlasy delší, aspoň na krk.
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 11:45 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
že bych byla až takový exot? Shocked Ale hodně např. pánských modelů má vlasy delší, aspoň na krk.




Fairy, ty jsi jak tusim obecne dost exot, a proto te mame radi mezi nami Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 3:28 pm    Předmět: Citovat

Já se jen nerada přizpůsobuji obecnému vkusu, no. Jen v tom, co se mi samotné také líbí Smile
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2006 12:45 pm    Předmět: Kontakty na nedestruktivní kadeřnictví, kadeřnice Citovat

Milí,



myslím že jeden z velkých benefitů našeho pokecu může být, pokud dokážeme dát dohromady tipy na kadeřnictví či konkrétní kadeřnice, které prokazatelně dlouhým vlasům rozumí - tedy nezastřihnou vám 30 cm, když chcete jen konečky, nebudou vám vlasy zběsile muchlat v ručnících, nebou se vám snažit dělat chemické odbarvování, nebudou vás přemlouvat do krátkých sestřihů, nebudou vás přesoušet zbytečným fénováním... atd. atd.



Podělte se s námi o to, koho znáte, na koho je spoleh Smile



Těším se na zprávy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2006 1:59 pm    Předmět: Citovat

U nás v Mostě je Salon Tuzarová, ul. U věžových domů. Tel. číslo s sebou nemám, ale klidně pošlu, až budu mít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.