Capillan vlasovy aktivator
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8077344ca95b12ebc18c0f72eefa2345Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

vjoo, lopušák je lopuchový výluh, viz zde, pročti si toto vlákno a dozvíš se vše Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 8:36 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem přišla k vlasovému aktivátoru Capillan tak trochu mimochodem, ale když už ho tu mám, tak ho používám a už je ho půlka fuč... Vlasy mi to nemastí, což mi přijde jako plus. Zdá se mi, že mi trochu přirůstají maličké vlásky. Já teda měla tyhle "anténky" vždycky nad čelem, ale teď mi přijde, že jich je víc a nejen nad čelem. Ale netuším jestli je to tím Capillanem, nebo tou pravidelnou masáží hlavy, co při aplikaci člověk provádí. To asi nikdo nezjistí, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 9:11 am    Předmět: Citovat

Já jsem aktivátor vyzkoušela zatím jen jednou (vlasových vod mám plno, takže střídám) a měla jsem dojem, že mi vlasy docela zpevnil. Zvýšené maštění ani plihnutí jsem nepozorovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vloucak
81-160
81-160


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 104

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 9:41 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem si Capillan pořídila, bohužel patřím k těm kterým jákákoliv vlasová voda ulízne vlasy k lebce.... vypadám jak kdybych si je týden nemyla, proto ho používám jen občas před mytím ... to asi nemá takovou účinnost, jako kdybych ho tam nechala celé dny, ale aspoň něco. Ale i za to málo, jak ho používám, mi vyrašilo plno podrostů, což je super. Ségra má vlasy, na který by mohla nakydat asfalt a stejně by jí neplihly tak si Capillan dává pravidelně a taky má plno podrostů, jenže při její délce a kvalitě vlasů je to celkem jedno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holy
0-7
0-7


Založen: 15.6.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 10:22 am    Předmět: S capillanem Citovat

S capillanem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nevím jak teď, ale kupovala jsem si ho kdysi za komančů, jako mladá holčina. Šampon a aktivátor. Vlasy jsem po něm měla husté, lesklé, hebké, pružné - prostě senzační zdravou hřívu. Smile Před nedávnem jsem zjistila, že se stále (nebo možná opět) vyrábí, tak jsem si ho koupila a dnes poprvé použila. Ještě si přikoupím balzám a budu to používat kompletně. Věřím, že účinky budou stejně skvělé, jako tenkrát. Tak uvidíme. Wink

Naposledy upravil Holy dne st červen 24, 2009 10:08 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 4:45 pm    Předmět: Citovat

Tak prvně jsem k tomu vlasovému aktivátoru přišla tak nějak mimochodem, ale teď jsem si ho koupila znova. Krátce poté, co mi první lahvička došla a začala jsem používat druhou, jsem zjistila, že na čele (tam, co začínají růst vlasy) mi začly růst maličký vlásky jako víc v čele - vlasová linie se posunula do čela asi o 0,5cm Shocked . Ve vlasech jsem totiž pihy neměla, jen na čele... no a teď ty maličký vlásky rostou i v těch pihách. Neumím si to vysvětlit jinak, než tím Capillanem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holy
0-7
0-7


Založen: 15.6.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 3:25 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
... vlasová linie se posunula do čela asi o 0,5cm Shocked . Ve vlasech jsem totiž pihy neměla, jen na čele... no a teď ty maličký vlásky rostou i v těch pihách. Neumím si to vysvětlit jinak, než tím Capillanem...


Tak to je super! Hlavně, aby to zůstalo kde je a dál už se to nešířilo. Představ si, že by to pokračovalo níž a níž a nakonec bys vypadala jako mončičák... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 5:20 pm    Předmět: Citovat

Holy napsal:
Meadow napsal:
... vlasová linie se posunula do čela asi o 0,5cm Shocked . Ve vlasech jsem totiž pihy neměla, jen na čele... no a teď ty maličký vlásky rostou i v těch pihách. Neumím si to vysvětlit jinak, než tím Capillanem...


Tak to je super! Hlavně, aby to zůstalo kde je a dál už se to nešířilo. Představ si, že by to pokračovalo níž a níž a nakonec bys vypadala jako mončičák... Laughing


Hodně dobrý s tim mončičákem Laughing Laughing Laughing Mně by se to docela hodilo, mám vysoký čelo.
Ten Capillan jde koupit normálně v lékárně? Hledala jsem to na netu, stojí okolo 70 korun? Jak často ho používáte? Na suchý vlasy? Vím, moc otázek... Já si nikdy žádný vodičky na vlasy nekupovala, ale tohle bych docela vyzkoušela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holy
0-7
0-7


Založen: 15.6.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 5:40 pm    Předmět: Citovat

V lékárnách, nebo i v různých supermarketech. Myslím třeba ve Sparu. U nás v lékárně stojí 72.-, takže se ceny asi nebudou moc lišit. Na jiném serveru v poradně o vlasech kadeřnice chválila celou vlasovou řadu Capillanu (šampon, aktivátor, balzám), pro cenovou dostupnost, přírodní složení i výsledky. Jak jsem psala výše, já s ním byla fakt spokojená. Smile Jo, mělo by to být pro všechny druhy vlasů, užívá se to určitě při každém mytí, možná klidně i samostatně třeba 2x týdně. Třeba ti někdo poradí víc. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 5:55 pm    Předmět: Citovat

Díky, až budu mít cestu kolem lékárny, koupím si ho. Uškodit to určitě nemůže, jen tu někdo psal, že mu po tom plihly vlasy. Kdyžtak to daruju příteli, ten nemá skoro žádný, tak mu nezplihnou Very Happy Abych pak neměla mončičáka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.