spolubrňáci, vítáte Landu...?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e56411f6ce5c9fe78dc4742ed3d5c19fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 9:57 pm    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
ilona napsal:
Sirael napsal:
Aháči, nechtěl bys trávit svůj drahocenný čas raději prací nebo hraním na kytaru apod.? Laughing
Lidi jako Landa byli, jsou a budou.. Podle mého názoru je Landa totálně neškodný a plně souhlasím s TamtaOna a Kalakai Smile

Laughing - to mě tedy zaujalo!!!! Aháč umí hrát na kytáru??? Nebo je to jen takový slovní obrat? Wink


UMÍ!!! A JAK! Wink


Chci ho slyšet! Třeba takový hit jako Zombice... nebo Holky a mašiny:D Nebo nebo nebo Pozdrav z fronty !!! Laughing Rolling Eyes
(promíň Ahae, není to myšleno zle zlově Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 9:59 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
....... Davu se vymyká tolik lidí, kteří nemají ani píď popularity pana Landy - jaká to škoda. .......


(pardon za to vyjmutí, ale přišlo mi zbytečné tu plácat místo, když se chci obrátit jen přímo k tomuhle... )

Nechť si ji vyzískají! Smile (budou-li na to stačit)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 8:34 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
Aha napsal:
....... Davu se vymyká tolik lidí, kteří nemají ani píď popularity pana Landy - jaká to škoda. .......


(pardon za to vyjmutí, ale přišlo mi zbytečné tu plácat místo, když se chci obrátit jen přímo k tomuhle... )

Nechť si ji vyzískají! Smile (budou-li na to stačit)


sice uz to nesouvisi s landou, ale...kazdy touzi po popularite? proc? mozna by to obca bylo prospesne, kdyby byl nekdo z nas popularni, ale asi malokdo by to ustal. jako mala jsem chtela byt proste slavna Embarassed Laughing kdybych jeste par let na tomhle cili pracovala (jako kazdy), mozna bych se k nemu dopracovala. ale uz me to preslo. netouzim, aby me znal kazdy trouba, nepotrebuju obdiv milionu neznamych lidi.
kazdy se muze vymykat. ale tim, ze se budeme snazit byt tim nejvice na ocich davu=byt slavny, popularni vlastne budeme jakymsi jeho jadrem. a byt jednookym kralem mezi slepymi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 3:11 pm    Předmět: Citovat

človek tak hlboko ideologicky presvedčený že je ochotný verejne vystupovať a šíriť svoju ideológiu v masovom meradle je podľa mňa príliš zdiskreditovaný aj keby sa X1000 krát ospravedlnil. Od tej doby čo naposledy v TV verejne prezentoval svoje názory o bielej rase ako frontman kapely Orlik ešte neubehlo toľko rokov aby sa na to zabúdalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 3:21 pm    Předmět: Citovat

Zas na druhou stranu - David Matásek je vykřikoval zároveň s ním, a jaký je to dnes nenápadný pan herec, o kterém nikdo neřekne křivé slovo...

A některé Landovy písničky jsou prostě dobré a budou dobré bez ohledu na to, jaký byl jeho světonázor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 9:53 am    Předmět: Citovat

Možná jde ale taky o to, že ten Zlatý drak měl být zaměřen na "výchovu mládeže" a to už třeba s jeho světonázorem souvisí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dagoneta
0-7
0-7


Založen: 17.1.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

časy se mění a s nima i Dan Landa.

Naposledy upravil dagoneta dne út červen 07, 2011 6:50 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

Jeho hudba se mi celkem líbí, i mám pár CD. Jeho politické a osobní názory mě nezajímaj Very Happy Pokud není někdo vysloveně masový vrah(obrazně řečeno), jsou mi jeho eskapády někde. Některý hydebník bere drogy, jiný je děvkař... Tak Landa má hols skinheadskou minulost. Navíc to fakt nesleduju. Ale hudbu dělat umí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.