Něco na nepoddajné vlasy...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c58b52d38a4c72a42a07311332384d92Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ducki007
0-7
0-7


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 10:23 pm    Předmět: Něco na nepoddajné vlasy... Citovat

Zdravím, mám asi typický problém, vždy když si umyju hlavu, tak mám vlasy suché a nejdou učesat, musím je namočit napatlat vrstvou gelu(což na delších vlasech vypadá fakt hodně blbě) , a ani to nepomůže , protože se cpou do původního tvaru. Prostě nejlepěí by bylo si 2 týdny nemýt hlavu.Smile
Koupil jsem si loreal šampon aji kondicioner na nepoddajné vlasy, ale je to uplně k ničemu. Nevíte jak to vyřešit? Napadlo mě tohle, akorát nevím jak by to vypadalo...
http://www.vlasy-kosmetika.cz/Narovnani-a-zvlneni/2872-WELLA-High-Hair-Brilliant-Affair-kremova-pomada-pro-nepoddajne-vlasy.html

díky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 11:33 pm    Předmět: Citovat

Já to úplně přesně nechápu, protože s takovými nepoddajnými vlasy nemám zkušenost. Mohla bych poprosit o nějaké bližší ínfo o vlasech? Tzn. délka, typ (rovné, vlnit..) Nebo třeba fotku, stačí zezadu, pokud nechceš ukazovat obličej.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 8:11 am    Předmět: Citovat

Já to (bohužel) chápu a znám. Ale radu moc nemám... Sad Někdy je to lepší, jindy horší, moc jsem nevypozorovala, co na to má vliv. Teda, používám kondicionér, bez něj to nejde už vůbec, a vyhýbám se čistě přírodní kosmetice (ta mi dělá na hlavě hroznou paseku: vysušuje, krepatí, pálí vlasy.). Gely jsem nikdy nezkoušela, jsem smířená s tím, že první den dva mám na hlavě divočejší vlasy, no. Jediná útěcha je, že čím jsou delší, tím jsou zvladatelnější. Hm, a taky je na mytí lepší měkká voda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 12:38 pm    Předmět: Citovat

Dle toho, co mi dělal na hlavě gliss kur, tak by určitě trochu zpoddajnil nepoddajné vlasy. Možná by mohla být dobrá i ta fialová řada, co uhlazuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 12:58 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Dle toho, co mi dělal na hlavě gliss kur, tak by určitě trochu zpoddajnil nepoddajné vlasy. Možná by mohla být dobrá i ta fialová řada, co uhlazuje...


To je pravda, na gliss kur jsem zapomněla. Vyhovoval mi kondicionér s perlama, ale Asia Beauty moc ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JarkaR24
41-80
41-80


Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 7:39 pm    Předmět: No jo Citovat

Na takový typ vlasů je nejlepší umýt je trochou šamponu, pak nanést bohatou vrstu bílého jogurtu, nechat působit, a smýt. Po jemném vysušení ručníkem nanést do konečků olej, třeba jojobový, nebo růžový, to je celkem jedno, pokud nechceš příliš parfemace, tak klidně i za studena lisovaný olivový (akorát s tím kuchyňským opatrně Smile )
Záleží na vlasech, jsou-li to opravdu vlnité vlasy, toho oleje se neboj. Já to tak praktikuju, vlasy nejsou mastné, jen vyživené a strukturované, žádný krep. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 7:51 am    Předmět: Re: No jo Citovat

JarkaR24 napsal:

Záleží na vlasech, jsou-li to opravdu vlnité vlasy, toho oleje se neboj. Já to tak praktikuju, vlasy nejsou mastné, jen vyživené a strukturované, žádný krep. Smile


Chm, taky přidám zkušenost. Mám opravdu vlnité vlasy a po oleji (olivový, jojobový, ricinový, slunečnicový, kokosový) je to po čase lámavost, přesušení a krep. (V případě blbého vymytí ještě slep. Smile ) Okamžitý efekt je někdy dobrý, ale je to loterie, nikdy nevím, jak olejování dopadne. V dlouhodobém časovém horizontu olej pro mě nee.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JarkaR24
41-80
41-80


Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 9:14 am    Předmět: Citovat

To mě mrzí Cool Olejuju už dlouhou, zatím je nepřesvědčilo nic jiného, aby si lehly Smile Asi každému co sedí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 9:40 am    Předmět: Citovat

Tak to jedině, pokud nevadí chemie, tak vyzkoušet gliss kur třeba ten olejovej - žlutej.....musím uznat, že kdybych ho používala, tak musím mít vlasy každý den...ale zas krásně voní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ducki007
0-7
0-7


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 12:02 am    Předmět: Citovat

Tak děkuju za rady, ten gliss kur jezatím dobrej,myslím, žeje to to pravý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.