Fénování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1002bb30a7640d35fea7c093646912a3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 6:06 am    Předmět: Citovat

Tak ja obcas (cca 5x za rok) fén s difuzorom použijem. Vlasy trocha presuším na vzduchu, aby z nich nekvapkalo, nastavim teplotu na 2.stupeň (ani horúci, ani studený), predklonim sa a naberiem do difuzora vlasy od koncekov, nadvihujem a pritlačam ku hlave. Ako ich dvíham, tak sa obkrúcaju okolo tych paličiek v difuzori a tym vzniká ten tvar. Zakaždým podržím 2-3 sekundy pri hlave a uvoľním, vezmem iny kus vlasov a postup opakujem, kym nie su skoro suché. To je moj postup.
Návrat nahoru
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 11:39 am    Předmět: Citovat

zistila som, ze mam OVELA krajsie vlasy, ked si ich ofenujem..... hustejsie, rovne a leskle. ach jo... neviem ci mam byt rada alebo nerada
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BoGotha
8-20
8-20


Založen: 16.1.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 5:55 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem se jednoho dne rozhodla, že přestanu mučit své vlasy - začala jsem používat přírodní šampon, přestala chemicky barvit, zahodila tužidla a laky a taky jsem přestala fénovat... Vlásky mi hodně plihnou a já jsem si myslela, že tim, že je budu fénovat proti směru jejich růstu, zvětší se i jejich objem (jak nám to slibují ve všech časopisech Cool ). Taky jsem byla kolikrát večer unavená, tak jsem si myla vlasy ráno a musela jsem si je vyfénovat... Teď už to ale nedělám a vlasy nejsou o nic horší. Teď se dokážu přinutit umýt si je už když přijdu domů a na noc si udělám copy, takže i objem je mnohem lepší. Takže fén už teď nepoužívám a jsem úplně spokojená... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marsik
8-20
8-20


Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 9:29 pm    Předmět: Citovat

Tak asi patřím mezi velké hříšnice.Už někdy od 15 si po každém mytí vlasy fénuju a teď jsem přešla na žehličku.No,když má někdo husté,kudrnaté,tvrdé vlasy,tak ty jen tak za hoďku neuschnou.Navíc,po uschnutí mám tak 3x větší objem,jsou krepaté suché.Takže raději volím žehličku a přípravky na oschranu vlasů při žehlení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
zistila som, ze mam OVELA krajsie vlasy, ked si ich ofenujem..... hustejsie, rovne a leskle. ach jo... neviem ci mam byt rada alebo nerada

eetynko a je to tak delší dobu? Protože já mám taky krásné vlasy, když si je vyfénuju, ale jen ten první den. Druhý den hrůza. Když se nevyfénuju, tak vydrží delší dobu hezké.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 11:13 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
eetynka napsal:
zistila som, ze mam OVELA krajsie vlasy, ked si ich ofenujem..... hustejsie, rovne a leskle. ach jo... neviem ci mam byt rada alebo nerada

eetynko a je to tak delší dobu? Protože já mám taky krásné vlasy, když si je vyfénuju, ale jen ten první den. Druhý den hrůza. Když se nevyfénuju, tak vydrží delší dobu hezké.


no hej. viac dni. ale ja si umyvam vlasy asi 3krat do tyzdna, bo cvicim, takze neviem ako dlho by to vydrzali. ale tak 3 dni su take. lenze som si dnes nasla kopu roztrepenych koncekov, co ma fakt predtym netrapilo..... som ich trochu poodstrihovala a dam tomu este sancu. som si kupila tu ospevovanu vec na konceky od reelle a ak sa mi aj tak budu trepit, asi to fenovanie necham tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 5:57 pm    Předmět: Citovat

Vím, že tu mezi vámi moc "fénovaček" není....ale přesto to zkusím: nějaké další zkušenosti s fény s ionizátory??? Já osobně jsem se fénovala jen párkát v životě, většinou v časové krizi Very Happy A vždycky to bylo horkým vzduichem, tzn výsledke = zelektrizovaná hrůza. Ale zajímalo by mne, jestli ty ionizační fény mají nějaký pozitivní účinek Smile
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 7:33 pm    Předmět: Citovat

Tak jo,přiznám se,já vlasy fénuji,neměla bych na hlavě žádný tvar,ale chroští. I když nechám schnout po mytí přirozeně,tak alespoň ofinu si vyfoukám. Ale ať koukám na vlasy z který strany chci,žádný roztřepený nemám a to jsem teď ani neměla půl roku zastřižený konce,že chci,aby rychle vyrostly.Mě radila kamarádka kadeřnice,že vzduch z fénu by neměl být ani moc horký,pak jsou přesušený a elektrický, ale ani moc studený,protože pak se vám právě ty šupinky nezavřou a vlasy jsou pak víc křehký a lámou se a třepěj,navíc ve studeném vzduchu to schne pomaleji,takže si je ničíte delší dobu, takže když foukat tak teplým vzduchem,tak akorát,asi tak, aby to bylo příjemný na kůži.Jo a abych předešla otázkám typu,dyť se vlasy polejvaj studenou vodou,aby se ty šupinky zavřely,to jo,ale vzduch na ně prostě působí jinak, a navíc po studenym vzduchu se tolik nelesknou,právě proto,že vlastně neni uhlazenej povrch vlasu,a to už je tisíckrát lepší sušit volně na vzduchu a na fén zapomenout. Embarassed Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

Gaia napsal:
Tak jo,přiznám se,já vlasy fénuji,neměla bych na hlavě žádný tvar,ale chroští. I když nechám schnout po mytí přirozeně,tak alespoň ofinu si vyfoukám. Ale ať koukám na vlasy z který strany chci,žádný roztřepený nemám a to jsem teď ani neměla půl roku zastřižený konce,že chci,aby rychle vyrostly.Mě radila kamarádka kadeřnice,že vzduch z fénu by neměl být ani moc horký,pak jsou přesušený a elektrický, ale ani moc studený,protože pak se vám právě ty šupinky nezavřou a vlasy jsou pak víc křehký a lámou se a třepěj,navíc ve studeném vzduchu to schne pomaleji,takže si je ničíte delší dobu, takže když foukat tak teplým vzduchem,tak akorát,asi tak, aby to bylo příjemný na kůži.Jo a abych předešla otázkám typu,dyť se vlasy polejvaj studenou vodou,aby se ty šupinky zavřely,to jo,ale vzduch na ně prostě působí jinak, a navíc po studenym vzduchu se tolik nelesknou,právě proto,že vlastně neni uhlazenej povrch vlasu,a to už je tisíckrát lepší sušit volně na vzduchu a na fén zapomenout. Embarassed Laughing Laughing

Aha....neco na tom studenym vzduchu bude Idea V zime ve vetru vlasy taky stestim zrovna nezari, ale se studenou vodou mam dobre zkusenosti Laughing Zajimalo by mne, jak ty ionizatory funguji doopravdy...nejen nejake marketingove reci...a predevsim realne zkuenosti.
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 8:26 pm    Předmět: Citovat

Tak to nevím,ionizátor ve fénu nemám, mám nějakou normální Rowenttu, má tři rychlosti,používám jen dvě prvni, ta nejvyšší mi přjde už moc a taky to pak víc hřeje,tak je mi to nepříjemný, a má na výběr dvě tepolty, a světe div se ani jedna neni úplně horká a ani studená,obě jsou příjemně teplý,jen jedna je vlažnější. A má difuzér,kterej je dobrej,ale já ho používám míň,ale jen z lenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.