Dýňová semínka pro růst vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ab1605f9f46e2e5696f113e0c6db7289Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 1:41 pm    Předmět: Re: d Citovat

ilona napsal:
skarma007 napsal:

a prosím tě, kde jsi koupila dýňová semínka?dají se koupit i normálně v kauflandu nebo tak??? Smile

Seženeš je v každém větším obchodě - takže i v Kauflandu. Zaručeně je budou mít v obchudcich se zdravou výživou.

tak to je super děkuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verculina
41-80
41-80


Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 2:57 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:

Jinak taky existuje dýňový olej od Salusu, možná by to mohla být inspirace pro ty, kdo nemají rádi semínka, stačí se na chviličku překonat a spolknout lžičku oleje Wink


ono to spolknuti neni tak strasne Arrow ja si ten olej nakapu vzdycky na suchy kousek chleba a to se da pak s tim olejem snist uplne bez problemu Very Happy nebo ten olej davam aji do salatu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

verculina napsal:
ono to spolknuti neni tak strasne Arrow ja si ten olej nakapu vzdycky na suchy kousek chleba a to se da pak s tim olejem snist uplne bez problemu Very Happy nebo ten olej davam aji do salatu

Tehdy jsem měla zkušenost jen s pupalkovým olejem, který je docela hnusný, ale teď mám dýňový a občas si ho dám, a opravdu to není taková hrůza - myslím spíš chuťově, jinak mám trošku zábrany polknout olej, ale když ho zapiju, je to OK Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 3:38 pm    Předmět: v Citovat

a nevíte, po jaký době uvidím změny na vlasech?A zesílí mi alespon po tech semínkách? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 7:11 pm    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:
a nevíte, po jaký době uvidím změny na vlasech?A zesílí mi alespon po tech semínkách? Shocked

Bude to nějaký týden trvat. Pokud budeš užívat pravidelně, porostou ti silné, zdravé vlasy, ale na vlasech , které už jsou více odrostlé, se to neprojeví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 7:53 pm    Předmět: Re: v Citovat

ilona napsal:
skarma007 napsal:
a nevíte, po jaký době uvidím změny na vlasech?A zesílí mi alespon po tech semínkách? Shocked

Bude to nějaký týden trvat. Pokud budeš užívat pravidelně, porostou ti silné, zdravé vlasy, ale na vlasech , které už jsou více odrostlé, se to neprojeví.



aha, takže ty slabý melírovaný mi už se nezlepší?? Sad jinak děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 7:58 pm    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:

aha, takže ty slabý melírovaný mi už se nezlepší?? Sad jinak děkuju

To asi ne. Už se tu mockrát psalo, že vlasy jsou vyživované jen do určité délky - plus mínus deset centimetru od hlavy, pak už je to jen mrtvá tkáň a jejich kvalitu ovlivníš hlavně vnější péčí. Ale semínka zobej - porostou ti zdravé vlasy a když občas zastřihneš konečky, slabé promelírované vlasy budou časem odstraněny a zůstanou jen ty zdravé - dýní vyživené vlasy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 8:08 pm    Předmět: Re: v Citovat

ilona napsal:
skarma007 napsal:

aha, takže ty slabý melírovaný mi už se nezlepší?? Sad jinak děkuju

To asi ne. Už se tu mockrát psalo, že vlasy jsou vyživované jen do určité délky - plus mínus deset centimetru od hlavy, pak už je to jen mrtvá tkáň a jejich kvalitu ovlivníš hlavně vnější péčí. Ale semínka zobej - porostou ti zdravé vlasy a když občas zastřihneš konečky, slabé promelírované vlasy budou časem odstraněny a zůstanou jen ty zdravé - dýní vyživené vlasy. Wink


jo aha, to sem nevedela, ty jo, to me mrzí Sad sem práve myslela, že jim tím pomůžu a ono nic:-( a jak se potom vyživujou valsy, když je má nekdo třeba na zem? Very Happy to je stejne ale divný, Confused ach jo Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 8:17 pm    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:

jo aha, to sem nevedela, ty jo, to me mrzí Sad sem práve myslela, že jim tím pomůžu a ono nic:-( a jak se potom vyživujou valsy, když je má nekdo třeba na zem? Very Happy to je stejne ale divný, Confused ach jo Sad

Ten, kdo ma kvalitní vlasy na zem má určitě dobrou vlasovou genetickou výbavu - vlasy nemají sklon se třepit a lámat, nevypadávají ...
Dobrá a zdravá výživa vlasy také ovlivňuje a je důležitá - každý vlas byl jednou krátký - tudíž vyživovaný celý ! Tak neklesej na mysli, jez všechno to, co se zde doporučuje a určitě budeš mít krásné vlasy!
Pokud se chceš zbavit tenkých, promelírovaných vlasů, postupně je po centimetrech odstřihuj - je to sice běh na dlouhou trat, ale nakonec budou fuč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 8:21 pm    Předmět: v Citovat

citace:
Ten, kdo ma kvalitní vlasy na zem má určitě dobrou vlasovou genetickou výbavu - vlasy nemají sklon se třepit a lámat, nevypadávají ...
Dobrá a zdravá výživa vlasy také ovlivňuje a je důležitá - každý vlas byl jednou krátký - tudíž vyživovaný celý ! Tak neklesej na mysli, jez všechno to, co se zde doporučuje a určitě budeš mít krásné vlasy!
Pokud se chceš zbavit tenkých, promelírovaných vlasů, postupně je po centimetrech odstřihuj - je to sice běh na dlouhou trat, ale nakonec budou fuč.

no me se taky jakoby netřepí a nelámou, jen sou slabý tím melírováním, jinak jsem mela hodne kvalitní vlasy, dokud sem si je nezničila:-(((jo to máš zase pravdu, já bych to chtela zastřihovat, až by to bylo tak do pasu Very Happy nekde sem četla, že jedna dolka mela zničené vlasy barvením pak jedla nejaký vitamíny a po 3mesících se jí krásně zregenerovaly, tak nevím no, ale jinak děkuju za odpovedi Wink snad mi nekdy zesílí Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.