Hodnocení skladeb
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 807, 808, 809  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0dff8747b87cab3a2c751d7643f1bbdcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 2:06 pm    Předmět: Citovat

Moc pěkná a příjemná písnička se zpěvákem, který má docela parádní barvu hlasu a rockovou muzikou a hitovým potenciálem pro rádia Very Happy . Dokonce mě to donutilo k 6 poslechům po sobě Very Happy. Jo a ten se taky vyvedl.
Sečteno, podrtrženo Arrow příjemných 8...........
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 2:44 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle jde úplně mimo mě Laughing Přesně typ hudby, která mi nic neříká a měla jsem hodně velký problém to doposlouchat do konce. Taková typická radiovka, "jen pro poslech". Bohužel v hudbě už pár let hledám něco jiného, než příjemný hlas a chytlavé melodie.

Omlouvám se, nemohu jinak, alespoň ten bodík pro sem tam nějakou tu zajímavější basovou pasáž. Embarassed

1/10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 3:25 pm    Předmět: Citovat

Jedna z milionu, nuda. Chlapec zpívá civilním vyšším hláskem, do toho brnkání. Není to můj styl a není to nijak osobité.
Dávám 2 bodíky, abych neurazila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 1:37 pm    Předmět: Citovat

asi už se nikdo další nevyjádří, tak to ukončíme
vůbec mě nepřekvapilo, co jste napsali, je to taková průměrná líbivka, nepotěší, neurazí, poslouchám to jako relax, abych nemusela přemýšlet...

a štafetu má speedy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 3:00 pm    Předmět: Citovat

Já dám něco od mých oblíbených Death.... Hodnoťte...
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 3:28 pm    Předmět: Citovat

Tuhle od nich ani neznám Shocked Strašně se mi to líbí. Má to takovou trochu historickou náladu a přece je cítit, že kapela jinak hraje pořádně tvrdou muziku. Jsem okouzlena Smile 10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kassy
81-160
81-160


Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 5:56 pm    Předmět: Citovat

Tak tuhle jsem zase měla problém doposlouchat já. Na začátku to vypadalo slibně, ale pak jsem pořád čekala, kdy přijde nějaký zpěv nebo prostě něco, cokoliv, jiného než elektrická kytara. Hudbu založenou téměř výhradně na ječivých efektech elektrické kytary prostě nějak nemusím. Možná na nějakém koncertě, kde by člověk kytaristu viděl v pohybu a dýchal tu správnou atmosféru, by to vyznělo lépe. Takhle se mi opravdu líbily jen asi dvě nebo tři desetivteřinové pasáže, kde se přidávalo vybrnkávání.

Dávám 2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 6:57 pm    Předmět: Citovat

Jé, já se přidávám, také musím dát 10, krásná píseň, takovou hudbu bych mohla poslouchat pořád. Nevadí mi, že je "jen" instrumentální, i bez zpěvu se dá vyjádřit mnoho.... Tak já si ji jdu zase poslechnout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 8:16 am    Předmět: Citovat

Jů, já bych se tak ráda do téhle hry zapojila, ale zatím prostě nic pro mě. Tahle písnička se mi ani líbit nemůže, když se většinou zaměřuju hlavně na zpěv. Kytarové exhibice mě holt nějak neberou, takže odě mě by to byl možná 1 bod. Nojo, dám si facku a počkám na nějakou nemetalovou skladbu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 8:59 am    Předmět: Citovat

Ale jo, mně se to líbilo... při prvním poslechu mě trochu štvalo to kvílení, pořád jsem doufala, ža brzo přepne efekt Laughing ale napodruhé už mi to ani nevadilo... tomu asi neni moc co vytknout, zahrané je to pěkně, ladilo jim to Wink (možná kdyby to byl živák, dalo by se k tomu říct víc)
takže za mně 8

a Dani, nemusíš dávat jenom kladné komentáře, ty to máš ohodnotit a to, že máš jiný názor než někdo jiný je naopak dobře, to by byla nuda, kdyby jsme se tu navzájem plácali po rameni a řikali si, jaké že jsme to vybrali pěkné písničky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 807, 808, 809  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.