Svadobné účesy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1d08173b301b544180f660deda51c1ceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
klotyl
41-80
41-80


Založen: 25.9.2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 12:22 pm    Předmět: Svatební účes- hrůza z kadeřnice Citovat

Ahoj, za půl roku se vdávám a už přemýšlím co s vlasy. Před dvěma roky jsem se ale definitivně rozhodla, že do žádného kadeřnictví už nikdy nevstoupím. Pokaždé jsem totiž odcházela úplně zničená(když jsem chtěla jen trošičku ztmavit svoje jeden metr dlouhé blond vlasy, tak do tří dnů zezelenaly- mladá kadeřnice prý zapomněla přimíchat červenou barvu- když mi tedy vrátili zpět mou původní barvu, vlasy byly tak zničené, že jsem je musela ostříhat. Časem vlásky dorostly a já udělala opět stejnou blbost jako pokaždé- zastřižení konečků. Řekla jsem tak o pět centimetrů a bylo to třicet. Měla jsem vlasy po ramena a kadeřnice tvrdila jak je mám ještě krásně dlouhý(jasně, když sama byla na ježka). Nechápu to, protože to byly dost drahé salony, navíc mi pokaždé třely strašně silně vlasy ručníkem(nevědí, že se potom ničí?) a rozčesávání bylo taky hrůza, přijdu vždycky o spoustu vlasů(když se češu já, žádné vlasy si nezpřetrhám). Díky, že jste dočetli až sem. Může mi někdo prosím poradit nějaké "šetrné" kadeřnictví bez brutálních zaměstnankyň?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 12:41 pm    Předmět: Citovat

Offtopic --

Ahoj Klotyl, ještě než Ti někdo poradí, tak Tě vítám v naší partičce... udělej si jako doma a přijď zas Smile Určitě máš sama jako hodně-dlouhovláska spoustu zkušeností a nápadů, sem s nimi Smile Kdybys něco potřebovala, napiš mi.

/offtopic




Ad kadeřnictví -- myslím,že spíš záleží na dohodě s konkrétní kadeřnicí? Ale jinak v zahraničí jsou dvě sítě kadeřnictví speciálně pro dlouhovlásky, jednu provozuje Jim Butchee a druhou George Michael. Obě mají pobočky i v Evropě, takže jestli jsi lehce za vodou, sedni do éra a nech si udělat účes od profíků Smile)



Mimochodem: už se těším, až někoho u nás napadne vstoupit do Butcheeho nebo Michealovy sítě, přestanou hrůzostrašné zkazky o centimetrů-chtivých kadeřnicích Wink


Naposledy upravil Aha Admin dne so září 30, 2006 9:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 7:45 pm    Předmět: kadeřnice Citovat

o kadeřnicích , vlasech mé ženy a jejím zastřižení konečků bych mohl vyprávět celé příběhy... poslední zastřižení konečků dopadlo tak, že je, dá se říci, nakrátko a prý "pouze" chtěla zastřihnout konečky a něco s tím provést.... prostě no coment.... samozřejmě, že tu hrůzu na hlavě jí pochvály všechny její kolegině s tím, že jí to moc sluší, že omládla a tak podobně...a já byl opět za pitomce, a skoro měsíc jsme spolu nemluvili......Embarassed Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 11:14 pm    Předmět: Komentář Citovat

Admine, Arrow překvapuje mě, že do jedné z těch dvou sítí ještě nevstoupil někdo od nás. Neboli: Zeje tu díra na trhu, která si žádá zaplnění. Ale nikdo o tom neví, nikdo si toho nevšiml. Bylo by dobré dopřát našim dlouhovláskám alespoň jedno místo, kde by se nemusely bát. Ale Mimísek psal před čase, o kadeřnici, která zkracuje po milimetrech - výjimky potvrzující pravidlo se najdou. Ale je jich zoufale málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 4:45 am    Předmět: Citovat

No asi by to nebyl špatný nápad dát dohromady seznam kaděnictví, kde se nestříhá po centimetrech, ale pouze po milimetrech... Milísek o jedné psala, možná je takových zpřízněných duší více a další děvčata možná také o nějaké takové ví... Laughing Wink a některé naše děvy by je třeba i rády vyzkoušely bez strachu, že místo 6 mm zastřihnutých konečků příjdou o 6 cm své krásy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2006 8:10 pm    Předmět: Ladi Citovat

Moje kadeřnice se mě vždy zeptá...většinou řekne "já to vezmu tak o 2 cm". A To co řekne, dodrží. Sem s ní spokojená...akorát mě štve, když do těch konečku zběsile stříhá, jak oni tomu říkaj, prostříhává. Nesnáším to! Přijde mi, že jde na těch vlasech rychleji vidět, jak se třepí konečky a tím pádem musím chodit čatěji na stříhání Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 12:30 pm    Předmět: Citovat

Jéé, mě teď napadlo...Musí se před svatbou ke kadeřnici? Laughing
Já se teda ještě nevdávala (kdoví jestli budu Rolling Eyes ), tak nevím, jestli si to nepředstavuju moc jednoduše, ale myslela jsem si, že tak maximálně umeju, rozpustim, zapletu nějaký ty kytičky (ideálně živý) a bude hotovo Very Happy
Nechcete se s námi místní dlohovlásky podělit, s jakým účesem jste se vdávaly? Popř. milovníci dlouhovlásek, jaký účes měla ta Vaše nejdražší v den D? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 6:45 pm    Předmět: Citovat

Má drahá polovička měla přes svatbou vlasy do poloviny zad, asi měsíc před svatbou přišla kadeřnice k nám a zkoušela, co by jí slušelo a co hlavně drželo... v den svatby došla kadeřnice brzy ráno a asi po 3 hodinách, hromadě sponek a kilech laku na vlasy, vytvořila dlouhé zatočené kolny po stranách , vzádu to bylo sepnuto a vyčesáno do něčěho, co vypadalo jako drdol ? no bylo to hezké, druhý den po svatbě byly vlasy opět rovné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 2:21 pm    Předmět: svatební účes Citovat

Vdávala jsem se nedávno a vlasy jsem měla normálně rozpuštěné (délka po zadek), bez jakýchkoli ozdob. Nějakou kadeřnici jsem vůbec neřešila a neřeším. Vlasy mi zastřihuje manžel a toho musím spíš nutít, aby to vzal vícSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 2:57 pm    Předmět: Re: svatební účes Citovat

Klarusa napsal:
Vdávala jsem se nedávno a vlasy jsem měla normálně rozpuštěné (délka po zadek), bez jakýchkoli ozdob. Nějakou kadeřnici jsem vůbec neřešila a neřeším. Vlasy mi zastřihuje manžel a toho musím spíš nutít, aby to vzal vícSmile


Ahoj Klaruso, vitej u nas Smile Ja si osobne myslim, ze rozpustene vlasy jsou ten nejhezci svatebni uces....... a jinak ti z nas muzu, kteri doma strihame konecky, bychom asi mohli vypravet o tech bojich "o kazdy centak" s nasemi milymi Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.