Minerální líčení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=98a2b57b218b23a00b1eb79e5b7d79ddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 8:33 pm    Předmět: Citovat

Vyzkoumala jsem. Je to trochu chaotické, ale už mám objednáno. Takže klikneš na tu sadu vzorků zdarma, dáš do košíku. Pak si dáš "pop up cart".Vyskočí tyrkysové okénko s obsahem košíku. A ty si mezi podklady vybereš 3 kusy a tažením do toho okénka dáš. Pokaždé se ukáže, že se ti vybraný odstín přidal do sady. Pak stejně přidáš jednu tvářenku a jeden korektor. V košíku budeš mít malé čísílko 5/5. To znamená,že sis vybrala všech 5 vzorků do sady. Pak jdeš ke kase, kde platíš obyč. poštovné 4.60 aneb 103 Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

aha! tak to vyzkousim Smile

Nicole, co si myslíš o minerálech, obecně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 8:48 pm    Předmět: Citovat

Myslím si, že jsou jemnější (barevně) než běžné barvičky, takže se s nimi pracuje i laikovi příjemněji. Lidově řečeno, i když je člověk levý, nenadělá si na tváři šmouhy, nánosy a čáry Laughing Je třeba s nimi pracovat lehkou rukou a mít kvalitní štětce.
Podklad budu teprve zkoušet, protože nerada nanáším pudr na celou tvář tlustým štětcem. Já pracuji s pudrem sypkým a nanáším vatovým "kolečkem". Je to hygieničtější a nedělá to linky od štětcových chloupků.
Takže barvičky jako tvářenka, stíny a podobně jsou sympatické. Dělají se pěkně barevné přechody do ztracena a výsledek je při "lehké ruce" přirozenější.
A to, že látky v přípravcích obsažené prospívají pleti je jen bonus Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 11:28 pm    Předmět: Citovat

Jna: ak budete robiť objednávku z EM, napíš sem, alebo mne do správy, určite by som sa k vám pridala... nad minerálnym make-upom už nejaký čas rozmýšlam (hlavne očné tiene a možno nejaký púder), ale zatiaľ som nenašla odvahu sama objednávať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 11:56 pm    Předmět: Citovat

Holky taky bych se s objednávkou přidala, kdyby to šlo:-) S nakupováním z cizích stránek nemám zkušenosti a mám strach abych si to spravně objednala. Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 1:13 am    Předmět: Citovat

Jůůů...poreferuj víc...co barvy a tak, co všechno máš...jen to vysyp Wink ale ne na zem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 11:44 am    Předmět: Citovat

Téda, to koukám, že Vás to zaujalo, já jsem tu už párkrát pěla na EM ódy, ale nikoho to moc nezajímalo, tak jsem přestala prudit Laughing .

Určitě dám vědět, jak budeme objednávat, hned, jak se domluvíme s Rose/lavender (haló, kotku, nejsi tu??), napíšu. Akorát bohužel musím upozornit, že na jednu objednávku je možnej jenom jeden zkušební kit Confused . A ono je fakt lepší si napřed najít správný odstín, protože jinak máte kýbl něčeho, co nevyužijete.. My to vždycky s Rose zkusíme nějak pročenžovat, ale přesto mi tu pár věcí leží. Jako raritu tu mám tak světlý pudr, že ho ani já nemůžu používat, to se mi ještě nikdy z žádným pudrem z Čech nestalo Laughing To je nejskvělejší na EM, svůj odstín prostě najdete, sice to někdy trvá nebo přinejhorším si ho pak sami mixujete třeba ze dvou, ale vzhledem k tomu, že je to prášek, není to problém, pro mě spíš zábava Wink .

Jestli můžu trochu poradit těm, co třeba objednají samy, ať nedělají stejné chyby jak já (né, že bych předpokládala, že tu budou stejný paka jak já, ale tak nějak radšiSmile). Poprvé jsem já idiot vyplnila svoji adresu s diakritikou, jim to vytisklo na obálku různý znaky a i když přesto byl adresát podle mě zcela jasnej, vozembouši z pošty mi to předem zaplacený poslali zpět, takže smůla. Pak ještě teda pokud dáte to nejlevnější poštovný, posílají to v obálce, pokud se to tam vejde, jako obyčejný dopis. Někomu to nechají ležet třeba na brance, pokud žije v domě, mě to vrznou na poštu, ani nenechají lístek, takže je to vždycky dobrodrůžo se k tomu dopídit.. Ale jak si to člověk pohlídá, je to v pořádku. Jinak jsem tam platila několikrát přes net i docela na mě sumy a nikdy žádný problém..


Naposledy upravil Jna dne ne březen 08, 2009 11:48 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 11:46 am    Předmět: Citovat

Jen bych upozornila ještě na dvě věci.
Vzhledem k práškové konzistenci není vhodné používat stíny pro nositelky kontaktních čoček. A dále některé třpytivé stíny obsahují mikročástečky slídy, takže kdo trpí na alergie nebo má citlivé oči, ať raději zůstane u krémových očních stínů nebo stínů v tužce.
Druhá věc je, že extrémně suchá nebo šupinkatá pleť může při použití podkladu pociťovat nepříjemné pnutí. V takovém případě je ideální použít nejprve vysoce hydratační krém nebo lotion (například gel z aloe vera) a teprve když se přípravek vsákne (10 minut) aplikovat minerální make-up.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 11:52 am    Předmět: Citovat

JJ Nicole, pravda pravda, když jsem měla nějaká suchá místa a pořádně je neošetřila, tak je minerální make-up zvýraznil.. Jinak já mám spíš potíž s mastnější pletí a na tu je to vynikající, protože to nemastí jako běžné make-py, takže to matuje velmi dlouho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 12:06 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Jůůů...poreferuj víc...co barvy a tak, co všechno máš...jen to vysyp Wink ale ne na zem


Laughing Tak to máš teda pravdu s tou zemí.. kolik mě toho už skončilo na zemi, na klíně, na triku, na stole.. ale když se s těmi přášky naučilo časem zacházet takové trdlo jak já, dá to každej Smile

Jinak zkušenosti mám s foundation - vynikající, s korektory - tam je asi potřeba dát si pozor, k čemu ho chci, mají krycí, rozjasňující (tyhle dva se navzájem fakt nezastoupíSmile) a na kruhy a tak, je dobré se držet jejich popisu účelu. Mám jich víc a moc mi vyhovují, jedinej, kterej se mi neosvědčil, byl na pupínky Mint, to se mě milý zeptal, proč jsem tak divně trošku plesnivě flekatá Rolling Eyes

Stíny a tvářenky mi přijdou výborný, výdrž jako běžné lepší stíny, jen tyhle jsou přírodní a levnější Wink .

Pudry sypké skvělé, pevné jsou takové hodně krycí, dělají vyložene krycí vrstvu, tam je podle mě potřeba opravdu dobře zvolit odstín, jinak je to hrozně poznat..

Naprosto dokonalé jsou jejich štětce, miluju je, hebounké jak naše Gizmínka v zimní výbavě Smile Když jsem pak srovnala se svým starým z drogerky, ten byl jak rejžák.. Právě tím jemným štětcem ten make-up nanesu dokonale, s normálním štětcem to tak dobré nebylo.

Rtěnku si objednávala Rose, tak třeba přidá svoje poznatky... Ať to tu nezahlcuju jen já..

Jo a ještě mám jejich odličovací ubrousky, napuštěné jsou skvělou odličovací směsí, ale jsou takové hrubší, mojí citlivé pleti nejsou úplně nejpříjemnější Confused

A už fakt končím, omlouvám se za obsáhlost Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.