Minerální líčení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ccceaa5fbd1b13d11848802e5bc17204Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 2:23 pm    Předmět: Citovat

Jna napsal:

Jako raritu tu mám tak světlý pudr, že ho ani já nemůžu používat, to se mi ještě nikdy z žádným pudrem z Čech nestalo Laughing

ten by mi mohol hádam aj sedieť Very Happy potom by si mi z neho mohla odsypať...
ja si budem objednávať asi hlavne tiene. takéto "farbičky" som si už dlho nekupovala (akurát po dlhom čase pár ceruziek), už som si aj vybrala nejaké odtiene. možno skúsim aj nejaký púder a líčka -- akurát toto som nikdy nepoužívala, takže neviem aký odtieň Question mám svetlú pleť s naružovelým odtieňom, jemné črty, svetlé obočie, vlasy.. no proste dosť nevýrazný typ - myslím, že by mi jemné zvýraznnie neuškodilo. bola by som rada, keby mi niekto poradil, neviem totiž aké intenzívne sú tie farbičky, ja by som chcela len niečo jemné, nevýrazné (a dosť sa mi hnusí keď má niekto na lícach o dva odtiene tmavší pruh, ako Marfuša)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 6:55 pm    Předmět: Citovat

Prosím při objednání z everydayminerals se dá platit pouze předem přes internet? Jde to i nějak jinak když takto nemám přístup? Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 7:46 pm    Předmět: Citovat

Jna napsal:
Téda, to koukám, že Vás to zaujalo, já jsem tu už párkrát pěla na EM ódy, ale nikoho to moc nezajímalo, tak jsem přestala prudit Laughing .

Určitě dám vědět, jak budeme objednávat, hned, jak se domluvíme s Rose/lavender (haló, kotku, nejsi tu??), napíšu. Akorát bohužel musím upozornit, že na jednu objednávku je možnej jenom jeden zkušební kit Confused . A ono je fakt lepší si napřed najít správný odstín, protože jinak máte kýbl něčeho, co nevyužijete..


Mě to hodně zaujalo, nějak mi uniklo, že už jsi se tu o EDM zmiňovala Embarassed Akurát se právě obávám výběru odstínu pro pleť, s tím jsem měla při výběru pudru a korektoru vždycky problém a tady se na barvy nemůžu podívat na různém světle, přímo porovnat s pletí atd, o podkladu ani nemluvím, s tím nemám zkušenosti téměř žádné... Navíc netuším, jak se minerální prášek na pleti bude chovat, jestli se přizpůsobí atd. Bojim, bojim Shocked


Naposledy upravil Shahlah dne ne březen 08, 2009 8:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 8:06 pm    Předmět: Citovat

Toho se taky bojím Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 8:15 pm    Předmět: Citovat

poupátko napsal:
Prosím při objednání z everydayminerals se dá platit pouze předem přes internet? Jde to i nějak jinak když takto nemám přístup? Děkuji.

Koukám, že se dá platit přes paypal, který si můžeš snadno zřídit, mrkni se sem: http://webnews.terc.cz/ps/article.php?arid=171
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si tak nějak vybrala v tom množstvím odstínů, ale vůbec nevím jestli aspoň trošku správně. Těch odstínů je totiž dost a navíc nedokážu to odhadnout když se na ně podívám jen tak z počítače, tak jsem zvědavá co přijde. Já už jsem o této kosmetice slyšela dávno, ale až teď mě to nakoplo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 8:49 pm    Předmět: Citovat

poupátko napsal:
Prosím při objednání z everydayminerals se dá platit pouze předem přes internet? Jde to i nějak jinak když takto nemám přístup? Děkuji.


Poupátko, bohužel, jen přes net, já si kvůli tomu vyřizovala i jinou kartu, vlastně i jinou banku, ale to jen, že mě v té staré štvali, tak jsem to vzala jedním vrzem Smile.

Co se týče obav z vhodného odstínu, je pravda, že to asi občas chvíli trvá, mě teda dvoje zkušení balení. Je dobré využít těch popisů a zkusit zjistit, jestli máte žluté, růžové nebo nazelenalé tóny pleti.. To pomůže.. Potom světlé odstíny daného tónu bývají opravdu hoodně světlé. Podle mě tak druhý a třetí nejsvětlejší bývají pro slovanské typy Smile Já myslím, že to nakonec vyjde i po dvou testováních docela dobře finančně, mě pak plné balení vydrží tak 10 měsíců, ale nemaluji se denně, tak obden.. Ta plná balení se pak dají udělat v hromadné objednávce, oni navíc mívají akce, slevy třeba i 15% a dárky k nákupu, třeba limitované barvy stínů nebo brushs.. Pravda v létě, kdy byl dolar na 15 kč, to se to objednávalo..

Hlavně moc doufám, že budete spokojené, když se Vás tolik do toho pustilo Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 8:59 pm    Předmět: Citovat

Objednala jsem si sadu vzorečků a pro mě bude naopak super, pokud budou ty podklady skutečně hodně světlé. Já jsem totiž "mrtvolka" a všechno v obchodech je na mě zoufale oražové nebo růžové, takže mi to dělá tmavší obličej než krk. Takže to řeším jen zabarveným krémem (tinted moistruiser) plus sypkým pudrem bez barvy. Takže jsem zvědavá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 9:07 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Objednala jsem si sadu vzorečků a pro mě bude naopak super, pokud budou ty podklady skutečně hodně světlé. Já jsem totiž "mrtvolka" a všechno v obchodech je na mě zoufale oražové nebo růžové, takže mi to dělá tmavší obličej než krk. Takže to řeším jen zabarveným krémem (tinted moistruiser) plus sypkým pudrem bez barvy. Takže jsem zvědavá.


Moc přeju, ať jsi měla šťastnou ruku a dojde, co očekáváš. Já jen upozorňuju, protože jsem si taky kvůli tomu zoufalému výběru v běžných obchodech myslela, jak nejsem světlá, jak píšeš, všechno růžové nebo oranž a až EM mě vyvedly o omylu, že nic není světlejší, než já Smile. A už mi ani nevadí ty blbé poznámky kolegů o mrtvolách, když jdu kolem, vím, že existuje mejkap světlejší než já Smile Btw. když nepoužívám EM, většinou si dám jen na krém na zmatnění bílej Hauschka hedvábnej pudr a pokud ho nenamatlu do obočí, nikdo nepozná, že mám na ksichtě bílou, taková běloba jsem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 11:25 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:

Podklad budu teprve zkoušet, protože nerada nanáším pudr na celou tvář tlustým štětcem. Já pracuji s pudrem sypkým a nanáším vatovým "kolečkem". Je to hygieničtější a nedělá to linky od štětcových chloupků.

Nicole, prosím, kde se ten "kobereček" u nás dá sehnat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.