Domácí recepty
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=14d8c47564b86f654e1d1c7d3d82cd6bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne duben 09, 2006 12:48 pm    Předmět: Domácí recepty Citovat

A výkopová otázka do fóra k péči: jakou máte zkušenost s přírodními prostředky na vlasy? Co nějaké domácí recepty? A nejsou podomácku vyrobené věci někdy i lepší, než drahá kosmetika? Podělte se o své rady a tipy k do-it-yourself medikamentům na dlouhé vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: st duben 19, 2006 11:41 am    Předmět: Citovat

Ahoj,na vlasy davam vse,co lednicka da.Uz jsem tam mela bily jogurt,tvaroh,klasika vejce,olivovy olej,med,sadlo na suche vlasy,ze zahrady beru petrzel na zabal ,koprivu,barvila jsem cernym cajem,listim s orechu.Nepostradatelnej OCET,krasne se po nem lesknou vlasy,ale nekde jsem cetla,ze se to s nim nema prehanet,ze muze vlasum skodit.Citron.No to me drzelo nekolik pubertalnich let,ted si radej koupim kvalitni kosmetiku Wellu,Kerasrase.Ted uz me ani nenapadne si patlat na vlasy med atd.,asi uz jsem dostala rozum,MOZNA.S tech domacich produktu je asi nejlepsi olivovy olej,teply,udelat zabal. Kamila
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st duben 19, 2006 2:11 pm    Předmět: Citovat

Slusny vycet Smile O tech zabalech jsem taky slysel, ze funguji... petrzel neznam.. barveni cajem taky ne... mozna by bylo zajimave otazku preformulovat spis tak, co nejsilenejsiho jste meli na vlasech, asi bychom slyseli zajimavy veci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2006 6:13 pm    Předmět: Citovat

prirodni produkty neublizi, ale ani od nich nemuzete cekat buhvi jake zazraky, ale ja jdu do vseho, jsem hrozna piplana a strasne me to bavi, takze produkty z nasi lednice /uz zminovane/, nejlepsi je ze vseho udelat kasicku, potom vlasy zabalit do igelitove folie a zabalit do tepleho rucniku a nechat pusobit aspon 30 min. vlasy jsou pak perfektni. 1 x tydne doporucuji.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2006 6:14 pm    Předmět: Citovat

prirodni produkty neublizi, ale ani od nich nemuzete cekat buhvi jake zazraky, ale ja jdu do vseho, jsem hrozna piplana a strasne me to bavi, takze produkty z nasi lednice /uz zminovane/, nejlepsi je ze vseho udelat kasicku, potom vlasy zabalit do igelitove folie a zabalit do tepleho rucniku a nechat pusobit aspon 30 min. vlasy jsou pak perfektni. 1 x tydne doporucuji.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: po květen 15, 2006 10:09 am    Předmět: Citovat

No, oni to tam sice pisou, ze obsahoje prirodni veci, ale myslim ze ten vyrobek treba s koprivou videl koprivu leda z letadla.atd.Taky tam jsou konzervanty,atroma latky,pribarvuji se, proste chemie a zas chemie.Kdyz si treba doma vyrobim vyluh z koprivy a pak srovnam s koupenym,ta barva,proste strasnej rozdil.Ale tim nechci rict,ze kupovane produkty na vlasy jsou spatne vsechny.A taky,kterej blazen,krome me,by se stim doma patlal.Proste zlata stredni cesta.
Návrat nahoru
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2006 1:27 pm    Předmět: Citovat

Nedavno jsem cetla v jednom casopise,ze kdyz chcete mit krasne,hebke hodne leskle a kvalitni vlasy, oplavhujte je po umyti sumivim aspirinem , rozpustenym ve vlazne vode.Dokonce to bylo i v jedne knizce VSE O VLASECH, takze by to snad nemel byt nejakej blud.Uz se dlouho chystam, ze to zkusim.Tak uvidime.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st září 20, 2006 5:59 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem zkoušela po domácku vyrobený šampon na lámavé vlasy... ze dvou vajíček 50g neperlivé minerální vody, lžíce citronové š?ávy a nebo jablečného octu. Ale já prostě po těch domácích maskách nepoznávám žádný účinky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st září 20, 2006 9:32 pm    Předmět: Citovat

já jsem to nejspíš blbě vymyla a zítra to musím umyt znovu Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 9:14 am    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Dneska jsem zkoušela po domácku vyrobený šampon na lámavé vlasy... ze dvou vajíček 50g neperlivé minerální vody, lžíce citronové š?ávy a nebo jablečného octu. Ale já prostě po těch domácích maskách nepoznávám žádný účinky.




Jak ja tomu (malo) rozumim tak mam dojem, ze maska se musi zafixovat nejakym nejlepe igelitem a nechat pusobit nekolik hodin, nejlepe pres noc... udelalas? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.