Suché, zničené a lámavé vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1c3dfcaf50f4e2b79e7bd964326f4fd9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paulos123
8-20
8-20


Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 6:36 pm    Předmět: Suché, zničené a lámavé vlasy Citovat

Ahoj, mám strašně suché a tvrdé (hrubé) vlasy, i přesto, že se snažím dělat zabály z kokosáku (to mi ty vlasy vydrží tak 2 dny v pohodě a hydratovaný, ale pak jsou zase přesušený Sad, takže je možný, že to ten kokosák v konečným efektu spíš ještě zhoršuje a víc vysouší, ale to nevím, to by to tak bylo asi i bez kokosáku a možná horší). Jinak ještě používám šampon + balzám s ibiškem od Alverde a taky kondiš Retreat od Lush. Chtěl bych se zeptat, co byste mi doporučily jako vhodnou vlasovou kosmetiku, (konkrétně jen šampon a kdyžtak i balzám) se kterou máte na vlasy podobný mým, dobrou, ne li tu nejlepší zkušenost Smile. Jinak bych uvítal, kdyby to byla spíš přírodní kosmetika, protože tu jsem jpoužíval doted' a tolik vlasy nezatěžovala, ale zase bych řekl, že vysušovala, jak to tak u ní někdy býváSad. Takže to ani tak přírodní být asi ani nemusí, když to vezmu kolem a kolem kvůli tomu vysušování, ale bude stačit, když tam nebudou silikony, páč myslím, že úplně čistá příroda mi to moje vlasy už moc nezachrání ani nevylepší, když to nesvedla doted' Sad. Moc díky za nějaký typy na něco, co mi ty vlásky zhydratuje, zjemní a posílí, aby se tak nelámaly Smile a objem ani tak nepotřebuju, vlasy mám hustý až moc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:16 pm    Předmět: v Citovat

ahoj, me pomohl panthehair šampon an poškozené vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:38 pm    Předmět: Citovat

ahoj. mě docela pomáhá od Baley myslím s černým rybízem (má to fialový vršek)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:57 pm    Předmět: Citovat

Čau - tahle nová kosmetika je na dehydrataci vlasů přímo zaměřená..
http://www.pure-care.cz/produkty/rada-pro-zeny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:20 pm    Předmět: Citovat

Taky může mít vliv, jestli ten kokosák dáváš na vlhké (to by mělo být pro hydrataci lepší) nebo na suché. Jinak mně na konce docela sednula Lavera jablečná nebo s medem a růží, kondicionéry používám Alverde, ale možná lepší než růže ibišek se mi zdá ten s broskvovými květy (nebo meruňkovými? teď už zas nevím, co přesně tam je. Ale je jenom jeden s těmi květy). Jinak chvíli trvá, než si vlasy zvyknou na přírodu, tak ještě neházej flintu do žita Wink
Taky když píšeš, že je máš vysušené až po dvou dnech, to mi nepřipadá tak hrozné, přece jen ty vlasy se za tu dobu odrbou, vysuší...
Z nepřírodních mě napadá třeba Ryor, myslím hlavně kondicionér a nesmývací maska, ale přiznám, se, že už si nepamatuju, jesli v tom je nějaký silikon. Anebo i ten Panthehair (ovšem se silikony totéž co předchozí...)

Pokud dobře vidím, máš vlnité vlasy. Zkus se mrknout i do zdejšího vlákna o vlnách a kudrnách http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=565&postdays=0&postorder=asc&start=0, tam se taky myslím řeší, jak na vysušené vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:43 pm    Předmět: Citovat

mam podobny problem, hlavne asi tak s polovinou moji delky vlasu, kde jsem je uspesne znicila barvenim...
sampon pouzivam weledu rozmarynovej, stridam s panthenolovym samponem na narusene vlasy, pak dam splachovaci regeneracni balzam panthenol, a nakonec jeste pak za sucha do konecku nesplachovaci schaumu oil intense ktera je sice silikonova az na pudu, ale nemusim si aspon zatim ostihat vlasy na jezka, ty konecky to docela slusne zpevnuje, tolik se netrepi ani nelamou,..njn silikonky.
Ale kdyz chces neco nesilikonovyho, tak fakt muzu doporucit ty dva zminovany samponky a balzam....mym vlasum to dela dobre Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 6:30 am    Předmět: Citovat

Paulos, z toho co píše Klarusa, mám vyzkoušenou jablečnou Laveru, a opravdu semi zdálo, že to ve vlasech udrželo více vlhkosti, a nebyly tak suché. a taky po šamponech s kozí syrovátkou byly vlasy hodně hydratované. chce to prostě vyzkoušet a vychytat ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 6:58 am    Předmět: Citovat

moje vlasy sú trochu podobné tým tvojim (ked si ich nechám volne vysušiť tak ich mám skoro rovnaké ako ty) mojimi pomocníkmi sú volná gumička do ktorej vlhké vlasy stiahnem a tak sa sušia aby nevypadali ako roštie. po každom šamponovaní vela balzamu a vždy do polovlhkých vlasov bud olejíček alebo sérum. Ja striedam kokos.olej zo sérom od Schwarzkop BC-bonacure Sealed ends) nič z prírody mi neurobí tak krásne končeky. Stačí veľkosť lieskového orieška a vystačí mi to na 15 cm od koncov. Ale predáva sa to len v kaderníctvach.
Idem skusiť pohladať aj niečo iné ale asi sa aj tak nakoniec vrátim k tomu istému.
A všimla som si že na šampone velmi nezáleží. Proste hocijaký na suché vlasy ale efekt robí až ten balzam a starostlivosť po umytí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 10:47 am    Předmět: Citovat

Mám v podstatě to samé Confused .Bohužel přírodní produkty mi vlasy hodně vysušily,konkrétně Alverde s ibiškem a měla jsem lupy.Další značky jsem nezkoušela,to už jsem byla srab,třeba-že bych tam našla něco co by mi vyhovovalo.Ale jestli můžu poradit tak mi pomáhá Wonder Cool .Šampony a balzámy Altermed a Pantehair.A kupodivu není špatná maska Elséve Royal geleé s mateří kašičkou.A jak píše Rina,Sealed ends je skvělý.Vydrží dlouho,stačí ho opravdu malinko a s neposlušnými a hrubými vlasy si poradí,ten jsem si hodně oblíbila.Úplně nesnáším po umytí jak mám někdy hrubé a rozlítané vlasy.Prostě porézní,někdy si říkám,že jsou asi zničené ale konce roztřepené nejsou a vlasy jsou zdravé.No,dávají mi zabrat.Nedávno jsem zkoušela zábal třikrát za sebou,četla jsem,že to má vlasy dát do pořádku aby si z masky něco vzaly.Bála jsem se že budou zplihlé ale prubla jsem to a po každém mytí aplikovala.A vlásky,no bájo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 11:42 am    Předmět: Citovat

tez bojuji s presusenymi vlasy, ale jen cca 2 dny po umyti a jedine, co mi pomaha je olej, ale do mokrych vlasu. teda jedine, nedavno jsem po umyti pouzila mamcin kondis (zluty loreal nevim jaky) a tak hladke vlasy jsem dlouho nemela, ale to byly ty silikony, protoze mi pak nedrzel ani culik, jak byly ty vlasy kluzky Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.