JAK posloucháte hudbu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0a0ef3e3cfc81f6f966ef99b0f3ca9e8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kassy
81-160
81-160


Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 12:01 pm    Předmět: Citovat

Jé, hudbu miluju a neobešla bych se bez ní. Poslouchám hlavně z věže, mám hramadu cédéček. Semtam když hledám něco nového, pouštím si youtube, ale spíš cíleně. Někde (na nějakém fóru nebo od kamarádů) dostanu tip na dobrou hudbu, tak hledám, kde se dá. Hodně využívám hudební oddělení v knihovně. MPtrojku bohužel nevlastním a MP3discman mi před rokem vypověděl službu, takže na cestách neposlouchám.

Poslouchám různě. Často jako kulisu téměř ke všemu - k mechanické práci (jako je uklízení nebo mytí nádobí) a k tvůrčí umělecké činnosti něco, co si můžu i zazpívat. K učení neo čtení pouze instrumentálky nebo něco v jazyce, který neovládám. Někdy poslouchám i tak, že prostě poslouchám, ale to spíš, když mám něco nového a chci si to vychutnat a dostat do krve. Pak si k tomu vařím nějaký dobrý čajík. Když mám chuť věnovat se opravdu jen hudbě, provozuju ji spíš aktivně - hraju na kytaru, na flétny a na irský buben bodhrán.

A co poslouchám - různé věci, ale nejvíc trampskou hudbu, folk, country, irské a skotské lidovky a věci z nich odvozené, 60. a 70. léta. Můj vkus se vpodstatě moc nemění a poslouchám, jak už tu někdo psal, totéž co moji rodiče, na čem jsem vyrostla. Když něco nového, většinou mě k tomu nasměrovali podobně založení kamarádi nebo sestra a příliš se to žánrově neodchyluje.

Hrozně ráda (i když nijak zvlášť dobře) zpívám a zpívám si téměř všude a kdykoliv. I při chůzi na ulici. Občas si připadám trochu jako blázen, ale co už. Ostatně jak to tu tak čtu, nejsem jediná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 1:55 pm    Předmět: Citovat

Jak poslouchám hudbu? Skoro pořád, jak to jenom jde, v mobilu když někde pochoduju nebo někam jedu, doma, když jsem ve sprše.... K novým věcem se dostávám hlavně ze stránek kde scháním muziku, ze stránek kde čtu recenze, z pár for a v poslední době z koncíků, kde jsem hodně často zatáhnut na kapely, které neznám a většinou se mi pak i zalíbí......
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 2:57 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Hudba je můj pramen života, můj zdroj energie a optimismu (kterého je každému pesimistovi třeba hojně).


Něco podobného jsem kdysi řekla kamarádce, která na muziku moc není a ona si vzpomněla na jedinou kapelu, kterou poslouchám, když si jednou chtěla zlepšit náladu. Bohužel si vzpomněla zrovna na Radiohead Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 3:12 pm    Předmět: Citovat

Lahoda napsal:
Nicole napsal:
Hudba je můj pramen života, můj zdroj energie a optimismu (kterého je každému pesimistovi třeba hojně).


Něco podobného jsem kdysi řekla kamarádce, která na muziku moc není a ona si vzpomněla na jedinou kapelu, kterou poslouchám, když si jednou chtěla zlepšit náladu. Bohužel si vzpomněla zrovna na Radiohead Very Happy

Já to asi nechápu, co je špatného na Radiohead?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 3:23 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Lahoda napsal:
Nicole napsal:
Hudba je můj pramen života, můj zdroj energie a optimismu (kterého je každému pesimistovi třeba hojně).


Něco podobného jsem kdysi řekla kamarádce, která na muziku moc není a ona si vzpomněla na jedinou kapelu, kterou poslouchám, když si jednou chtěla zlepšit náladu. Bohužel si vzpomněla zrovna na Radiohead Very Happy

Já to asi nechápu, co je špatného na Radiohead?


Špatného na nich není určitě nic, já osobně je miluju, akorát to není moc optimistická hudba... Respektive přímo naopak. Některé jejich skladby jsou skoro na podřezání žil Smile Kamarádka zrovna kápla na album OK Computer a pak mi nadávala, protože ji bylo ještě hůř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 5:50 pm    Předmět: Citovat

Lahoda napsal:

Špatného na nich není určitě nic, já osobně je miluju, akorát to není moc optimistická hudba... Respektive přímo naopak. Některé jejich skladby jsou skoro na podřezání žil Smile Kamarádka zrovna kápla na album OK Computer a pak mi nadávala, protože ji bylo ještě hůř.

Jo ták Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

Hudbu neposlouchám nijak často a ani ne moc programově. Prostě si zčasu na čas pustím Last.fm a ono mi to hraje. A když se to moc odchýlí od toho, na co mám chuť, tak to prostě přeladím nebo vypnu. Ale ticho je taky krásná hudba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 8:25 pm    Předmět: Citovat

Pěkné vlákno. Vlastně řeším podobně, že bych rád objevil něco nového, zajímavého. MP3ky moc neposlouchám, protože u PC mě to spíš ruší a nic z toho nemám, že se nesoustředím ani na jedno plně. V autě jsem poslouchal dlouho Beat. Sice hrajou příjemně, ale pořád to samé Smile Takže tam teď točím 2 CD s MP3 a angličtinu a teď jsem si zvykl na čro kvůli informacím. Nejraději poslochám tak, že fakt poslouchám Smile Ale dost to poslední dobou flákám Smile

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paja182
8-20
8-20


Založen: 22.7.2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 4:55 pm    Předmět: Citovat

poslouchám doma z notebooku, případně v autobuse z iPoda Very Happy texty sou pro mě hodně důležitý... a jak hledám novou hudbu? Spíš náhodně... že se mi něco líbí tak si seženu víc písniček a pak se uvidí... teď už sem ale dlouho nic neobjevila a zůstávám věrná svým kapelám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 5:27 pm    Předmět: Citovat

prakticky porad a strasne moc nahlas Laughing

ani si nedokazu predstavit den bez hudby Embarassed vlacim s sebou mp4, kamkoliv se hnu Laughing ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.