Elektronická hudba jako techno, tekno..prostě tuc tuc tuc:-D
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9fc586011236c532222a38beb6b2c2dcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ajrin
41-80
41-80


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 4:41 pm    Předmět: Elektronická hudba jako techno, tekno..prostě tuc tuc tuc:-D Citovat

Ahoj, poslouchá tady někdo techno, tekno, drum´n´base, house?? A prosím, nekamenujte mě s tím, že tohle přece není hudba..já k tomu mám taky rozporuplný vztah:-D Na "drummy" si někdy zajdu zaskákat s kámoškama a k teknu jsem se dostala přes svého ex, který je dj. Sama si to doma pustím velmi zřídka, musí být náladka a nesmím mít depku, jinak je to pak ještě horší. Ale třebas takové open-airy, parties a tak..je fajn si zablbnout, no ni?? Cool Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 4:53 pm    Předmět: Citovat

Laughing No tak přece tě v to nenechám Very Happy Taky zajdu,taky si poslechnu.A neodsuzuju to jako nějaké tuc tuc tuc Very Happy A o venkovních párty ani nemluvě Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 5:02 pm    Předmět: Citovat

Já tedy taky zajdu, ale zřídka, doma to neposlouchám vůbec, ale na akcích je to skvělá hudba s dobrou atmosférou (tím nemyslím ty smažky okolo). Čím tvrdší tekno, tím lépe. Hardcore apod. D'n'B jde trochu mimo mě, ani vlastně nevím, jaká hudba se tak označuje. House také ne-e. A nejhůř z těhle klubových elektronických stylů mi zní trance, to je otřesné, jako disco z jiné planety. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 5:15 pm    Předmět: Citovat

Tak já se taky připojuju, v 17-ti letech jsem přičuchla k technu mno a od té doby zvolňuju...techno už ani tak ne, spíš electro, progressive a TRANCE...říkám, čím jsem starší tím zklidňuju. DnB taky moc ráda, jen už si tam příjdu někdy kapku stará, jak chodí na párty 16-ti letí a pro mě to jsou lidi ne přímo mé krevní skupiny, ale zaskákat si na to, supr, člověk dělá něco i pro své tělo, žejo? Jasně trance je komerční až hrůza, neříkám že všechno, nějaký Paul van Dyk nebo Tiesto jsou mi ukradení, ale mám i své favority. Tu na sev. Morave máme radio a v ponděli pouští dance, v úterý hip-hop, středa DnB, čtvrtek trance a techno a v pátek black music, takže ve středu a čtvrtek si přijdu na své. Mě to teda zaručené zvedne náladu i doma, kde si taky zahopskám. Mno a v těch 17-ti mi to přišlo jako tuc-tuc, nechápala jsem tehdy co to je za hudbu, ale časem už si v tom umím najít to své.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 5:17 pm    Předmět: Citovat

Tu přikládám jen něco pro představu:) http://www.freeak.net/view.php?cisloclanku=2005010602
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

Sama jsem neměla odvahu podobné téma založit, ale jsem rozhodně ráda, že tu je Smile
Já mám elektronickou hudbu ráda, ale zase spíš míň to techno, které tu uvádíte, a víc d'n'b a pak pomalejší věci, dowtempo, ambient a hlavně trip-hop. Všechnu tuhle hudbu poslouchám i doma, právě mi to přijde perfektní jako kulisa. A když potřebuju hodně nabudit, tak si klidně pustím i nějaký ten trance.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 6:06 pm    Předmět: Citovat

Goa čili psytrance
Electroclash
Electropunk
Lounge
Ambient

... tož to je moje troška do mlýna, bez uzardění dokonce Wink
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
81-160
81-160


Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 7:48 pm    Předmět: Citovat

Hodně se nosí názor že správnej teknař musí být správně vysmaženej. Ale tenhle nazor jde mimo mě. Prostě tahle hudba neni jenom o tom si dat tripa a bude prča.
Prý když posloucháte v kuse nekolik hodin techno a jeho odnože (tekno, trance, house, rave...) tak prý to může mít i halucinogenní účinky. Ja si myslim že něco na tom pravdy bude. Ono stačí i půlhodinka a mozeček je naladěn na jednu vlnku.

A mimochodem kdo si rad jde zaskakat na vetší "tuc tuc" akce, mám pro vás špatnou zprávu. CZECHTEK SE RUŠÍ!!! Ačkoliv jsou tam vytržnosti, nasilí a bla, bla přesto je to jedna z těch velkých pařeb a je to škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajrin
41-80
41-80


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 4:00 pm    Předmět: Citovat

Ano přesně tak..já to samé. Zaskákat si, pobavit se. Pár těch lidí, co tohle žerou (ale opravdu žerou, žijou tímhle způsobem života, jedna velká party) znám..a teda někdy nestačím hledět. Já si zapařím a pak se vrátím do reality... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Když už tady tohle téma máme, hoďte sem nějaké své oblíbence, ať se přiučím. Já tím, že si většinou hudbu pouštím z last.fm přes similar artists, tak vlastně ani nevím, co přesně poslouchám. Ani tancovat nikam nechodím, já jsemto holt nějak prošvihla, když jsem byla v tom disko věku, tak mě tahle hudba moc nebrala (nemluvě o tom, že v té díře, odkud pocházím, nebylo moc kam zajít na kvalitní elektro hudbu), teď, když jsem si ji oblíbila, tak už to zas všichni moji kamarádi mají za sebou a nemám s kým jít Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.