Reklamace !?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0169695871db57c90fe79aef17698bd9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Byla vždy vaše reklamace uspěšná?
ano
12%
 12%  [ 1 ]
ne
87%
 87%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 8

Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 5:17 pm    Předmět: Citovat

i když my s manželem na to máme asi štěstí.. včera koupil v obchodě gril, že budeme s dětma opékat. gril stál 700 kč. ale to bylo tak jediné co na tom grilu stálo... sám se hýbal, při zapálení ohně se barva oloupala.. mřížka začala modrat.. boky se od sebe tak odtáhly, že by tam další rošt nedal ani kouzelník.. samozřejmě made in china... ale co na tom vyreklamujete,že jo? aby si v hypernově dělali ohníček a viděli, jaká kouzla gril umí? no prostě nic jsme neupekli a akorát jsme vyhodili 700 kč okenm..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 5:20 pm    Předmět: Citovat

tak ten e-mail s žádostí o hodnocení výrobků může být automatický Laughing no jo, lidi jsou totiž různí a představy o slušnosti se taky dost liší... bych mohla vyprávět
a někdy to prodejci berou jako osobní urážku, že ti nevyhovuje jejich zboží Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 8:56 pm    Předmět: Citovat

S 001shopem mám zatím jen dobré zkušenosti, akorát jednou jsem chtěla zrušit objednávku, takže jsem hned po objednání poslala stornovací e-mail, a stejně zboží odeslali, takže některé e-maily možná ani nečtou. Na tvém místě bych se zkusila raději zeptat telefonicky, i když 14 dní se mi nezdá až tak dlouhá doba, myslím, že i na odpověď je zákonná lhůta 30 dní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 8:32 am    Předmět: Citovat

tak tentokrát jsem totálně naštvaná, jak jsem psala poslala jsem krém zpět ihned po převzetí a oni si ho ani nevyzvedli!!!! tři týdny byl na poště! to je teda obchod! co teď???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 9:06 am    Předmět: Citovat

Nevím, odkud jsi, ale v té Krakovské mají také kamenný obchod, vybíhá z Václavského nám., je to první ulice vlevo, z pohledu shora. Tak bych jim to tam donesla osobně s tím podacím lístkem, nebo jedině zavolat, jestli nejsi z Prahy, pořádně nepříjemně si to s nimi vyřídit a domluvit se na novém odeslání. Já mám dneska takovou náladu, že bych si to s nimi vyřídila hned. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 9:14 am    Předmět: Citovat

Ivet napsal:
Nevím, odkud jsi, ale v té Krakovské mají také kamenný obchod, vybíhá z Václavského nám., je to první ulice vlevo, z pohledu shora. Tak bych jim to tam donesla osobně s tím podacím lístkem, nebo jedině zavolat, jestli nejsi z Prahy, pořádně nepříjemně si to s nimi vyřídit a domluvit se na novém odeslání. Já mám dneska takovou náladu, že bych si to s nimi vyřídila hned. Evil or Very Mad

právě, že jsem až z moravy.. volala jsem tam už dvakrát jednou měli obsazeno a dlouho a po druhé to projistotu ani nebrali..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 9:22 am    Předmět: Citovat

tak jsem se tam konečně dovolala, mám to poslat na jinou adresu, tak uvidíme co bude... prej jim to asi pošta nedodala.. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.