Vlasova videa
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 119, 120, 121  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=410e79d9270078e301669df48d5f8009Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 4:45 pm    Předmět: Citovat

Mě se náhodou líbí. Takové vlásky kdybych měla v jedenácti (nebo i teď Wink ), tak jsem radostí bez sebe... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 4:52 pm    Předmět: Re: Prý nejdelší u nás... (video) Citovat

Aha napsal:


(Jinak upřímně řečeno, na tý holčince se mi to tedy nelíbí, ale což)


Cssss...si myslím, že stačí když počkáme pět let a budeš mluvit jinak... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

No jo, ale podobná reportáž běžela již minulý rok a mladá dáma prohlašovala, že tu svou hřívku shodí... Confused a nyné ji má snad pouze díky mamince, která ji ukecala.... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
No jo, ale podobná reportáž běžela již minulý rok a mladá dáma prohlašovala, že tu svou hřívku shodí... Confused a nyné ji má snad pouze díky mamince, která ji ukecala.... Wink Laughing


Jj, na to pamatuju, jsem si říkala jestli je to ta samá holčina - že se neostříhala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:41 am    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Clondyk napsal:
No jo, ale podobná reportáž běžela již minulý rok a mladá dáma prohlašovala, že tu svou hřívku shodí... Confused a nyné ji má snad pouze díky mamince, která ji ukecala.... Wink Laughing


Jj, na to pamatuju, jsem si říkala jestli je to ta samá holčina - že se neostříhala.



Tak to ji možná za rok uvidíme zas. Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 11:05 am    Předmět: Citovat

Ha, ha, Nova a její zaručené informace Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Novu nemusím, je to bulvár.... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 6:14 pm    Předmět: Citovat

Noo, jako holčička má vlasy pěkné, dlouhé, to jo, ale myslím, že někteří tady na fóru by ji trumfly!! No asi takto: holčička má vlásky asi po kolena, to se tady určitě taky někdo takový najde (minimálně Adél) a je jí 11, to znamená, že je určitě menší, takže ta vzdálenost "po kolena" je určitě kratší.
Jo a ještě se mi nezdá, jak ta maminka říkala, že spotřebuje čtvrtku šamponu na jedno umytí. Trochu blbost, ne? Vždyť ten šampon pění, toho stačí míň, se čtvrtinou šamponu by vyšamponovala celou koupelnu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 7:03 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Ha, ha, Nova a její zaručené informace Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Novu nemusím, je to bulvár.... Evil or Very Mad


zaručené informace z oficiální Pelhřimovské agentury Dobrý den. Trumfnout může pouze ta, která se tam přihlásí Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 8:37 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Noo, jako holčička má vlasy pěkné, dlouhé, to jo, ale myslím, že někteří tady na fóru by ji trumfly!! No asi takto: holčička má vlásky asi po kolena, to se tady určitě taky někdo takový najde (minimálně Adél) a je jí 11, to znamená, že je určitě menší, takže ta vzdálenost "po kolena" je určitě kratší.
Jo a ještě se mi nezdá, jak ta maminka říkala, že spotřebuje čtvrtku šamponu na jedno umytí. Trochu blbost, ne? Vždyť ten šampon pění, toho stačí míň, se čtvrtinou šamponu by vyšamponovala celou koupelnu Rolling Eyes


Samozřejmě, že se tady najdou delší vlasy Wink (bohužel ne ty moje... Embarassed Wink ) Ale ono asi jde i o to, že jsou nestříhané, pokud tomu dobře rozumím, ne? Jakože jí je fakt vůbec nikdy ani nezastříhli - takový tady asi opravdu nikdo není...Ale možná se pletu... Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pery01
21-40
21-40


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 11:38 pm    Předmět: Citovat

Nejdelší jistě ne , Adél má delší Very Happy
Faktem ale zůstává že na 11 je má opravdu velice dlouhé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 119, 120, 121  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.