Subrina - preliv a farba
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3717015a9e48da44678484a1e3d5ae60Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 3:48 pm    Předmět: Subrina - preliv a farba Citovat

ahojky,
posledný polrok si farbím vlásky prelivom Loreál od castingu. Som s ním velmi spokojná /vona, nanášanie, lesk jak blesk/ ale čo mi začína hrozne prekážať tak to je rýchle vymývanie tohto prelivu z vlasov. Vydrží mi cca tri týždne a to je krátko a vlastne už ten tretí týždeň je to už také nijaké. Pred cca dvoma mesiacmi možno aj viac... som si cez net objednala preliv Senseo+3%peroxid od Subrina Professional odtieň Horká čokoláda ale stále som sa ho akosi neodvážila napatlať na hlavu Sad ani neviem prečo, zrejme sa bojím, že vlasy nebudú také pekné lesklé ako po castingu je to len poľská značka a akosi k nej nemám doveru ale na druhej strane je to profesionálna farba obsahuje kokosák a keratín je bez amoniaku takže by to malo byť v pohode, lenže mňa ten casting začína fakt dosť štvať Sad . Chcem sa spýtať či s týmto prelivom alebo farbou nemá niekto skúsenosť, či už osobnú alebo z kaderníctva Smile ďakujem

http://www.subrinaprofessional.cz/zbozi-109-SENSEO-Tone-on-Tone--60-ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajrin
41-80
41-80


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 4:02 pm    Předmět: Citovat

No, já to sice nezkoušela, ale koukala sem se na to na internetu, protože mi taky vadí ta netrvanlivost Castingu. Vzhledem k tomu, že chceš zkusit přeliv, nebála bych se toho..co se může stát? V nejhorším případě dojdeš k závěru, že to není ono...a nebo to bude fajn. To nevíš, dokud to nezkusíš. Navíc Casting: jo, po nabarvení nádhera..ale pak už to vypadá jako kterýkoliv jiný přeliv a navíc po 2 týdnech je většina fuč..takže zas takový zázrak to není Rolling Eyes Jak jsem psala na diskuzi Castingu: Casting je dobrý na nějakou příležitost, před kterou člověk vlásky nabarví, aby byly echt krásné..ale jinak je skoro až zbytečné si to na tu hlavu dávat..můj názor Smile pisni pak jak ses rozhodla a jak to dopadlo. držím palce, ale myslím si, že to bude v pohodě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 6:12 pm    Předmět: Citovat

Ajrin - máš pravdu čo sa može stať Laughing idem do toho a dám potom vedieť si ma povzbudila Smile

- len neviem ako si ten preliv nanesiem na umyté a mokré vlasy nakoľko bez kondišu si vlasy nedokážem rozčesať Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajrin
41-80
41-80


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 7:05 pm    Předmět: Citovat

Nevím, že by tady měl někdo zkušenost se Subrinou, takže jsi průkopník. Malý krok pro mixer, velký skok pro DV Razz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 10:02 am    Předmět: Citovat

Ajrin - Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 10:55 am    Předmět: Citovat

tak som to dnes spáchala Very Happy dala som si preliv Senseo odtieň-hot čokoláda a som zatial vééélmi spokojná Laughing
-Vlasy som si umyla šamponom a vysušila uterákom, farba je v tube a mieša sa 1:1 s 3% peroxidom. Tá farba je dosť tuhá ked sa vytláča z tuby takže sa to musí dlhšie zmiešavať s peroxidom aby to získalo takú homogénnu zmes bez hrudiek. Ked som to vymiešala vyzeralo to ako plnotučná horčica aj farbou aj konzistenciu Very Happy jemne voní, nanášalo sa to vcelku dobre-nestekalo to, dala som to najprv na korienky na 10 min a potom zvyšok na celé vlasy cca 10min a ešte pre silnejší efekt som pridala dalších 10min. dokopy 30min. Zhruba každých tých 10min som vlasy vlhčila jemne teplou vodou aby sa tá farba dobre dostala ku každému vlasu pre jednotný efekt. Vlasy som zmyla a umyla šamponom a šupla balzam vonder na 5min. Potom opláchla, presušila uterákom naniesla na celé vlasy tekuté kryštály, vysušila fénom a natočila na zipsáky a výsledok krásna tmavá čokoládová lesklá farba. Odtieň je naozaj nádherne hlboký. Teraz som už len zvedavá ako sa bude vymývať dúfam že nie tak rýchlo ako casting gloss. Myslím si že ešte po 2-3 umytiach sa faba stabilizuje a trocha zmení-zosvetlí ako každý preliv tak potom poreferujem.
Zatial naozaj veľká spokojnosť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajrin
41-80
41-80


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 11:42 am    Předmět: Citovat

Tak to je výborný, uvidíme co to udělá dále..já si myslím, že horší než Casting to být fakt nemůže Rolling Eyes Tak se pak ozvi jak to vypadá, třeba to pomůže nějaké nešťastné naštvané duši se vymytým Castingem Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 6:18 pm    Předmět: Citovat

no, teraz som prišla od mamy a tá si hned všimla že som farbila vlasy a skonštatovala že je to najkrajšia farba-odtieň ktorý som kedy mala Laughing a to som sa tak strašne toho bála a nevedela sa rozlúčiť s castingom Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajrin
41-80
41-80


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2009 9:10 am    Předmět: Citovat

tak to tedy vypadá slibně...a já už si koupila palette Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 5:15 pm    Předmět: Citovat

cca po 3 týždňoch hlásim, že z tohto prelivu mám dosť zmiešané pocity, farba stále pekná-hnedá, čo sa mi na nej najviac páči pekne a rovnomerne sa vymýva vlastne bledne do svetlejšej hnedej - žiadna zrz ani červená ale oproti Castingu nie je taká lesklá a mám pocit že vlasy sú akoby také mdlé sale zase casting sa dosť nepekne vymýva bud dohrdzava alebo dočervena Sad tak neviem Rolling Eyes ešte mám odtieň hnedočervený ale teraz si určite dám casting-už ho mám kúpený, strašne sa mi páči ten lesk vo vlasoch Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.