Hračky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f318ed2e8258882f87a5853a36ece287Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 4:48 am    Předmět: Hračky Citovat

Tak zakládám nové téma o hračkách a hračičkách, jaké jste měli rádi, nebo co se vám nelíbí. Kdo je dospělý, může nějakou hračku vidět u dětí anebo v obchodě, nebo si ještě sám hraje. Já mám děti dospělé, ale občas se jen tak kouknu do obchodu nebo něco vidím u švagrové. Třeba se mi teď nelíbí vůbec panenky, už moje dcera neměla takové pěkné, jak já. Nejlepší byly ty za našeho dětství, většinou vyrobené v NDR. Ty byly celé z plastu, žádná hadrová těla, a měly vlasy po celé hlavě a daly se česat. Některé bárbíny, ty malé hubené, mají vlasy jen na některých místech a mezi tím pleš. A nejvíc se mi nelíbí jedna "úžasná" hračka, ta česací hlava. Připadá mi to hrozně morbidní, jenom hlava, to je jakoby někoho popravili. Proč by to nemohla být celá panenka, ta by jako chodila do kadeřnictví a tam by ji česali?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devilbajka
21-40
21-40


Založen: 16.10.2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

já jsem hračička dodnes, a díky tomu, že mám v neděli ROČNÍÍÍHOOOO syna, tak se můžu vyřádit. Vlastně mi hodně lidí říkalo, že bych si měla otevřít obchůdek s hračkami Very Happy Sbírám kravičky, plyšové, bačkůrky, hrníčky, mističky. Nejvíc mám těch plyšových asi tak 200 možná víc Very Happy Bez jedné spací kravičky jménem MOWčka neusnu, jezdí všude se mnou, bez mých kravičkových papuček se neobejdu taky, jsou teploučké atd.... jsem já normální?? panenky mne nějak nikdy nezajímaly, pokud jsem nějakou měla, tak jsem jí hned ostříhala. Jsem ráda, žemám syna a můžu se vyřádit kupováním motorek, aut, atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veverka
41-80
41-80


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Modra, Brno... Obcas Prerov...

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 1:31 pm    Předmět: Citovat

Já sem taky na takové všelijaké kraviny a plyšáčky a tak.Pořád jako malá. Ale nejvíc miluju plyšové a jakékoliv veverky (nečekaně). Sem si s tímto forem vzpoměla na bratrance, ten taky pro syna (a nebo mladší báchy) rád kupoval autíčka a motorky a vláčky a tak. Ale pokaždé když jim auto dat, tak jim to po chvíli sebra a celou dobu než hračku někdo nesebral jemu, tak si jezdil a hrál jako malé dítě a dětem to nepůjčil. Laughing chudáci jen seděli, dívali se a vyčkávali zázraku... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 10:55 pm    Předmět: Citovat

Jůůů...jen já si vyhrála s igelitovým pytlíkem a brácha s kostí od jídla...

Ráda jsem měla Chevu(něco jako lego) a za maturitu jsem si koupila novou bárbí, která vypadá jako normální holka. Na bárbí má docela malá prsa a širokou pánev a vlasy pod zadek. Takové bordo s jedním melírem. A obličej má opravdu překrásný. A vlásky má husté moc moc. Je mým vzorem. Mno a plyšáci jsou samozřejmostí ještě teď. Nemůžu říct, koho mám nejradši, to by nebylo fér. Ale hodně ráda mám černého beránka, kterému doma říkáme Sven (kdo hraje, třeba ocení).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 11:46 pm    Předmět: Citovat

Veverka napsal:
Já sem taky na takové všelijaké kraviny a plyšáčky a tak.Pořád jako malá. Ale nejvíc miluju plyšové a jakékoliv veverky (nečekaně). Sem si s tímto forem vzpoměla na bratrance, ten taky pro syna (a nebo mladší báchy) rád kupoval autíčka a motorky a vláčky a tak. Ale pokaždé když jim auto dat, tak jim to po chvíli sebra a celou dobu než hračku někdo nesebral jemu, tak si jezdil a hrál jako malé dítě a dětem to nepůjčil. Laughing chudáci jen seděli, dívali se a vyčkávali zázraku... Laughing

Tak jako malá jsem milovala plyšové lištičky, a teď jsem zatížená na hlodavce, živé i plyšové, takový plyšový Pikachu byl roztomilý (i když normálně neexistuje), a taky bych moc chtěla živé osmáčky degu, a to jsem už víc než dospělá. Víte, že jsem ještě neviděla plyšového osmáka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sobebor
321-600
321-600


Založen: 9.1.2008
Příspěvky: 331
Bydliště: B?????¶hmen und M?????¤hren

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

Když jsem objevil plyšového tapíra, musí být i osmáci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veverka
41-80
41-80


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Modra, Brno... Obcas Prerov...

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 6:44 pm    Předmět: Citovat

No já si taky myslím , že když už existujou i plyšové bakterie a přejetí králíci
i se střevama, tak proč by nemohl být osmák? ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 8:08 am    Předmět: Citovat

kolega má na stole plyšový syfilis zvětšený (asi) 1: 200 000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majkel
0-7
0-7


Založen: 3.7.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 11:06 am    Předmět: Citovat

Nejlepší je zůstat hračičkou celej život Smile Tak to vidím já v sobě a tak to i zůstane Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 11:30 am    Předmět: Citovat

Moje nejoblíbenější hračka byl/je takový menší bílý plyšový medvídek, kterého jsem jako malá tahala úplně všude, strašně dlouho, asi od dvou let až do doby, než jsem šla do školky, kde jsem objevila kouzlo barbín.
Jde o to, že ho strejda našel na skládce, vzal si ho domů a jakmile jsem ho na návštěvě spatřila já, byl můj a už jsem ho nedala z ruky. Embarassed Je zvláštní, jaký mají i hračky osud, někdo ho jako starého vyhodil, a mě i přesto učaroval natolik, že se stal mým nejoblíbenějším plyšákem až do konce života, a asi i strejdovi, protože to, že si vzal domů medvídka ze skládky v lese, to už je opravdu co říct. Very Happy
Je vidět, že je hodně starý, takoví medvídci se už hodně dlouho nevyrábějí, tehdy byl ale v dost dobrém stavu, já jsem ho, necita, ale nejraději nosila za krk, takže dneska už ho ani nemůžu vyprat, protože by mu upadla hlava. Teď sedí na poličce ve skříni a je to jediná hračka, která nešla do krabice do špajzu. Nikdy ho nedám, třeba ještě učaruje mým dětem, i když bych se asi bála, že mi ho zničí Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.