Panthenol - pěna, kapsle dr. Mullera
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=89e4c59e8267690f37f8f711ecea5878Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 1:02 pm    Předmět: Panthenol - pěna, kapsle dr. Mullera Citovat

a polikal jste nekdo panthenol?Ja osobne zadne tabletky nebastim ,nehty mam v poho s kuzi asi taky nic nenadelam(jen bych chtela podporit vlasky),ale radsi bastim dynovy seminka a ovoce se zeleninou,tabletky bych byla asi lina dodrzovat.Ale narazila jsem na ten panthenol a to me malinko zlakalo. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
a polikal jste nekdo panthenol?Ja osobne zadne tabletky nebastim ,nehty mam v poho s kuzi asi taky nic nenadelam(jen bych chtela podporit vlasky),ale radsi bastim dynovy seminka a ovoce se zeleninou,tabletky bych byla asi lina dodrzovat.Ale narazila jsem na ten panthenol a to me malinko zlakalo. Shocked


No ten jsem brala poctive skoro rok a nic, na me teda vubec nefungoval, zadnou pozitivni zmenu jsem nejak nezaznamenala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 8:26 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
a polikal jste nekdo panthenol?Ja osobne zadne tabletky nebastim ,nehty mam v poho s kuzi asi taky nic nenadelam(jen bych chtela podporit vlasky),ale radsi bastim dynovy seminka a ovoce se zeleninou,tabletky bych byla asi lina dodrzovat.Ale narazila jsem na ten panthenol a to me malinko zlakalo. Shocked


Já jsem ho kdysi měla. Myslím, že na pokud jde o padání vlasů, je celkem dobrý,ale nějaké zásadní kvalitativní zlepšení jsem nepozorovala, ačkoliv na krabičce psali, že má úúúžasné účinky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 12:44 pm    Předmět: Panthenol - pěna, kapsle dr. Mullera Citovat

Nezkoušel jste někdo od Mullera tyto kapsle? http://www.muller-pharma.cz/doplnky-stravy/panthenol/?purl=39254-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 12:50 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Nezkoušel jste někdo od Mullera tyto kapsle? http://www.muller-pharma.cz/doplnky-stravy/panthenol/?purl=39254-



Jo jo, ty jsem kdysi měla....měla jsem po nich lepší pleť a nehty, na vlasech jsem moc žádné změny nepozorovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 3:44 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
a pjosím vás,je mezi těmi zázraky i nějaký šamponek nebo tak,co vlásky hodně zjemní??? mám je hodně silné,jako dráty chvílema...potřebovala bych je jakoby ztenčit...prostě hodně zjemnit,změknout... mám vlay takový tvrdý...a hodně suchý,prosím poraďte...nejdou vůbec česat Crying or Very sad


Jinak prý hodně vlasy zjemňuje panthenol. Od té doby si už dávám majzla na etiketu protože se mi hodně zjemnily vlasy a já nevěděla proč. Takže když si koupíš v lékárně pěnu od Dr.Mullera a plácneš to na celé vlasy tak budou krásně jemné a hebké. Jinak se dává pěna ke kořínkům na podporu růstu vlasů a taky aby byly kvalitnější. Jinak ta pěna stojí asi 130kč,takže žádná hrůza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 6:52 pm    Předmět: Citovat

jo takže když jí švihnu jak na kořínky tak na vlásky tak se zjemní??? hurááááá! aaa jak se to přesně jmenuje??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

a ještě něco: dává se na suché nebo mokré vlasy (jako po umytí) a má se oplachovat?? a co kdybych na to plácla panthenol...takovej ten normální co se dává ne popáleniny?? ta pěna?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 2:19 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
a ještě něco: dává se na suché nebo mokré vlasy (jako po umytí) a má se oplachovat?? a co kdybych na to plácla panthenol...takovej ten normální co se dává ne popáleniny?? ta pěna?


Mi to radila moje dobrá kadeřnice na vysušené vlasy ale kladla mi na srdce že se to nesmí přehánět bo panthenol strasně zjemňuje,takže je to prověřený. Myslím že je to jedno ale já bych to dala na lehce navlhčené vlasy a pak smyla šamponem. Samozřejmě že se to nějakou dobu musí nechat působit. No nevím zda to zjemní hrubé vlasy hned napoprvé ale po pravidelné aplikaci určitě. Já si kdysi vlasy hrozně zjemnila kondicionérem a až teď vím že to bylo kvůli panthenolu. Jinak se to jmenuje Panthenol pěna a výrobce je Dr.Muller ale určitě to vyrábí i jiní výrobci. Ještli myslíš ten sprej na popáleniny tak ten můžeš taky zkusit ale ta pěna je více doporučována-sama nevím proč,možná je přímo určená na vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

počkat jinak jako věco od toho Müllera nejsou na vlásky?? tak na co teda ta pěna jinak je?? a ten panthenol normlní zkusím Wink díky za tipa Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.