Nutí vás se ostříhat?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=42d89829edba5779edce1acbc28f6cabZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 6:22 pm    Předmět: CHtej me nechat ostrihat ... Citovat

cus sem kluk a mam trosku delsi vlasy ale ne zase dlouhe ale trosku mi to leze do vlasu pls napiste mi sem par duvodu proc nechodit k holici, nasi me tamnutej, prej ze kdyz mi to leze do oci poskozuje mi to zrak nebo ze prej potrebuju pres leto trochu provetrat hlavu prej ze se mi kuli dlouhym vlasum delaj bedaky na čele coz je v 15 ti letech normalni a dalsi vymluvy ... pritom na to letej holky me se to libi a chvalej mi je treba i ucitele ve skole pls pomooooooooooooccccc..... Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 6:23 pm    Předmět: Citovat

odpovezte mi pls naICQ 301-862-513 nebo sem nebo na mail dushman_luke@centrum.cz ... diky ...
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 7:37 pm    Předmět: Citovat

chtel sem rict ze mi to leze dooci ne do vlasu ...
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:37 pm    Předmět: Re: CHtej me nechat ostrihat ... Citovat

dushman.luke napsal:
cus sem kluk a mam trosku delsi vlasy ale ne zase dlouhe ale trosku mi to leze do vlasu pls napiste mi sem par duvodu proc nechodit k holici, nasi me tamnutej, prej ze kdyz mi to leze do oci poskozuje mi to zrak nebo ze prej potrebuju pres leto trochu provetrat hlavu prej ze se mi kuli dlouhym vlasum delaj bedaky na čele coz je v 15 ti letech normalni a dalsi vymluvy ... pritom na to letej holky me se to libi a chvalej mi je treba i ucitele ve skole pls pomooooooooooooccccc..... Embarassed Embarassed


Ahoj Luke a vitej u nas! Ja mival taky dlouhy vlasy v tomhle veku. Ty reci o bedarech, zaparenem mozku a pod. jsou vyslovene legracni Smile Proste vybocujes a tve okoli je z toho nervozni. Si pis, ze holky na to budou letet, pokud ti to takhle slusi, takze spis doporucuji s rodici a ostatnimi trpelivost.

Proc tedy nechodit k holici? Protoze udrzovane dlouhe vlasy muzou byt pekne i na chlapovi; protoze kdyz clovek vypada tak, ze je sam se sebou v pohode, tak se mu obecne dari a je dobrym spolecnikem i ostatnim; protoze dlouhe vlasy NIKDY nebyly duvodem nejake mozkove ci kozni menecennosti a protoze holky na to letej a co je sakra pro kluka v 15ti dulezitejsiho Wink)

Cau a udelej si u nas jako doma

a.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 9:19 am    Předmět: Re: CHtej me nechat ostrihat ... Citovat

dushman.luke napsal:
cus sem kluk a mam trosku delsi vlasy ale ne zase dlouhe ale trosku mi to leze do vlasu pls napiste mi sem par duvodu proc nechodit k holici, nasi me tamnutej, prej ze kdyz mi to leze do oci poskozuje mi to zrak nebo ze prej potrebuju pres leto trochu provetrat hlavu prej ze se mi kuli dlouhym vlasum delaj bedaky na čele coz je v 15 ti letech normalni a dalsi vymluvy ... pritom na to letej holky me se to libi a chvalej mi je treba i ucitele ve skole pls pomooooooooooooccccc..... Embarassed Embarassed


Člověče, vždyť už ty důvody přece sám znáš!
1.) Lezení vlasů do očí zrak nepoškozuje, když nechceš, aby tam lezly, zahákneš si je za uši nebo necháš poporůst tak, aby Ti ležely na ramenou a tolik Ti tam nepadaly Wink
2.) Beďáky se Ti budou dělat i s holou lebkou, znám plno lidí kolem třicítky, kteří je stále někde máme Smile . Sama mám dloooouhé vlasy a na obličeji jsem je (naštěstí) jakživa neměla!
3.) To bych řekla, že na to holky letí! Sama se mohu přerazit po chlapech s krásnými delšími vlásky! A nejen já...
4.) Nenech se zviklat! To jediné, co potřebuješ, je podpora proti rodičovskému nátlaku. Jestliže se to líbí Tobě, holkám i učitelům, pak jsou rodiče ve značné menšině a není co řešit! Názor, že "kluk má mít krátké vlasy" je zkostnatělý a zastaralý. Jsi už osobnost, máš svůj vlastní názor, tak si za ním stůj. Je to Tvé tělo, ty sám se "vytváříš"a sám si odpovídáš za to, jak svou osobností působíš na ostatní. Tak se drž!
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 6:49 pm    Předmět: Re: CHtej me nechat ostrihat ... Citovat

Fairy napsal:
Lezení vlasů do očí zrak nepoškozuje, když nechceš, aby tam lezly, zahákneš si je za uši nebo necháš poporůst tak, aby Ti ležely na ramenou a tolik Ti tam nepadaly Wink
Já naštěstí nosím brýle takže mě moc nevadilo když mě padaly vlasy do obličeje Laughing Laughing Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

Jo, brýle byly jedním z důvodů, proč jsem si nechala dorůst vlasy Smile Nosím brýle na dálku a kombinace krátkých vlasů a brýlí mě dělala starší ( aspoň mně se to tak zdálo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 10:08 pm    Předmět: Re: CHtej me nechat ostrihat ... Citovat

Fairy napsal:
Beďáky se Ti budou dělat i s holou lebkou, znám plno lidí kolem třicítky, kteří je stále někde máme Smile . Sama mám dloooouhé vlasy a na obličeji jsem je (naštěstí) jakživa neměla!


Mně se bohužel na čele opravdu dělaly, dokud jsem si nenechala odrůst ofinu. Ale to má asi každý jinak...

Fairy napsal:
To bych řekla, že na to holky letí! Sama se mohu přerazit po chlapech s krásnými delšími vlásky! A nejen já...
4.) Nenech se zviklat! To jediné, co potřebuješ, je podpora proti rodičovskému nátlaku. Jestliže se to líbí Tobě, holkám i učitelům, pak jsou rodiče ve značné menšině a není co řešit! Názor, že "kluk má mít krátké vlasy" je zkostnatělý a zastaralý. Jsi už osobnost, máš svůj vlastní názor, tak si za ním stůj. Je to Tvé tělo, ty sám se "vytváříš"a sám si odpovídáš za to, jak svou osobností působíš na ostatní. Tak se drž!


Naprosto souhlasím, jen bych dodala, že když chceš mít dlouhé vlasy, tak se o ně taky musíš starat, aby nebyly ucourané a mastné. Když je budeš mít pěkné a voňavé, tak na tebe holky poletí ještě víc (a na rodiče to třeba udělá taky dojem) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
41-80
41-80


Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 12:16 pm    Předmět: Nutí vás se ostříhat? Citovat

:p

Naposledy upravil * dne ne duben 01, 2012 5:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 12:25 pm    Předmět: Re: strihani Citovat

zuzalinkaa napsal:
Ahoooj, mam docela pekny blond vlasy do puli zad.. a to je prave muj problem.. Vsechny kamosky maj vlasy na takovej ten kratkej rozcuch a do me porad rejou, at se necham otrihat, ze dlouhy vlasy jsou osklivy, nemoderni.. Uz me to pekne stve, protoze se mi dlouhy vlasy libi!! Ale nebavi me si je porad pred nima obhajovat.. Taky do vas porad nekdo tak sije?? Crying or Very sad


...šil - ale už nešije Laughing odpálkovala jsem je slovy, ať se starají o ty svoje každé ráno sleželé a naležené a tužidly vysušené vlasy a mám pokoj (ale raděj nechci vědět, co říkají za mými zády Confused ) Krátké vlasy jsou taky hezké - ale ty moderní natužené a načepýřené učesy nemusím a působí na mě chemlonovým dojmem .


Naposledy upravil ilona dne pá březen 30, 2007 12:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.