Bollywoodské filmy na dvd

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=01f40f2a5e7e7fe8f213424564a34b16Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 6:56 am    Předmět: Bollywoodské filmy na dvd Citovat

Pro všechny fanoušky slaďáků mám dobrou zprávu.. bollywoodshttp://www.dvdinform.cz/dvd-edice-/mediaway-bollywoodske-trhaky-1-chokher-b-likých

bude jich 9 a budou ted vycházet.. ta horší zpráva je jich málo ks.. tak honem do trafiky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 11:25 am    Předmět: Citovat

Jenže... Když vezmu v potaz s jakým zpožděním (navíc bez pořádného infa, kdy opravdu vyjde) vyšlo první DVD ze série, že ve většině trafik měli tak málo kusů, že bylo prakticky nemožné nějaké sehnat (když je totiž v trafice např. jen jedno DVD, které se dá do výlohy jako lákadlo, a které se samozřejmě neprodává, tak by se člověk vzteknul) a navíc DVD samotné prý není zrovna dokonale provedené (chybný přepis názvu - dokonce v několika chybných verzích, kvalita filmu nic moc apod.), tak jsem se na to s radostí vykašlala Evil or Very Mad Laughing
Plus si (po shlédnutí seznamu DVD z téhle edice) myslím, že mnohdy mohli vybrat větší trháky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 9:29 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Jenže... Když vezmu v potaz s jakým zpožděním (navíc bez pořádného infa, kdy opravdu vyjde) vyšlo první DVD ze série, že ve většině trafik měli tak málo kusů, že bylo prakticky nemožné nějaké sehnat (když je totiž v trafice např. jen jedno DVD, které se dá do výlohy jako lákadlo, a které se samozřejmě neprodává, tak by se člověk vzteknul) a navíc DVD samotné prý není zrovna dokonale provedené (chybný přepis názvu - dokonce v několika chybných verzích, kvalita filmu nic moc apod.), tak jsem se na to s radostí vykašlala Evil or Very Mad Laughing
Plus si (po shlédnutí seznamu DVD z téhle edice) myslím, že mnohdy mohli vybrat větší trháky...

tak já to mám s paní v trafice domluveno, že mi je bude schovávat.. je pravda, že kdyby tady bylo takových bláznu víc, tak bychom si o ta dvd museli asik losnout.. u nás ve městě byly celé 2 ks Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 3:03 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
Shahlah napsal:
Jenže... Když vezmu v potaz s jakým zpožděním (navíc bez pořádného infa, kdy opravdu vyjde) vyšlo první DVD ze série, že ve většině trafik měli tak málo kusů, že bylo prakticky nemožné nějaké sehnat (když je totiž v trafice např. jen jedno DVD, které se dá do výlohy jako lákadlo, a které se samozřejmě neprodává, tak by se člověk vzteknul) a navíc DVD samotné prý není zrovna dokonale provedené (chybný přepis názvu - dokonce v několika chybných verzích, kvalita filmu nic moc apod.), tak jsem se na to s radostí vykašlala Evil or Very Mad Laughing
Plus si (po shlédnutí seznamu DVD z téhle edice) myslím, že mnohdy mohli vybrat větší trháky...

tak já to mám s paní v trafice domluveno, že mi je bude schovávat.. je pravda, že kdyby tady bylo takových bláznu víc, tak bychom si o ta dvd museli asik losnout.. u nás ve městě byly celé 2 ks Very Happy

tak to máš štěstí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 3:23 pm    Předmět: Citovat

zjistila jsem, že se dá celá kolekce objednat za 400 kč i s poštovným.. což vcelku jde..když je to 9 dvd Smile http://www.mediaway.cz/index.php?kat=62
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.