Marie Jana & my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=074be634395aec321e5e91797a9ad122Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Hulíte trávu?
Ano, pravidelně
4%
 4%  [ 3 ]
Výjimečně si dám
29%
 29%  [ 19 ]
Ne, a vadilo by mi to i u partnera
66%
 66%  [ 43 ]
Celkem hlasů : 65

Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 2:38 pm    Předmět: Citovat

Sad tak to je mi líto. Zkoušet nějaká ultimáta asi moc dobrý účinky mít nebude, přesně, mohl by se zabejčit. Jako ale docela mě udivuje že hulí ještě v 25, to už většina chlapů dostane rozumim a přesune se někam jinam ale vžhledem k tomu že si řikala že je to ve švýcarsku běžnější než u nás, asi mu to ani nepřipadne tak divný a nemá potřebu s tim skončit.
ježišmarja v takovym množství mu to musí vymašťovat mozek uplne Shocked .. pořád mám před očima některý lidi ze svýho okolí kerý šli hlavně psychicky ke dnu..někteří přestali a hodili se do normálu, někteří ne a přistoupili na silnější drogy. nevěřim ale že člověk zůstane psychicky v pohodě, pokud takhle hulí..a pokaď právě v pohodě je, tak si zahulil. nevim a neznám vyjímky, buď někdo přestal nebo šel ke dnu, pomalu ale jistě(ježišnedejbože schizofrenie. navíc četla sem v nějaký brožuře že to vede k impotenci). možná že vyjímky sou ale, co já vim. fakt nevim co ti poradit. asi nic.
pro mě osobně by to byla zásadní překážka k nějakýmu vztahu:(
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 6:27 pm    Předmět: Citovat

Mě už hulení v tomhle množství přijde taky docela šílený... nemůžu si pomoct. Jako podkud si to někdo dá jen tak občas pro zpestření, proč ne, ale takhle...
Taky mám jednoho kamaráda, co už asi 10 let stáhne dobrý 3 jointy denně. A hlavně 3 jointy docela brutálního materiálu. Po těch letech je v šíleným stavu. Už se s ním nedá pomalu ani mluvit. Má totálně vyhulenou palici a je to s ním čím dál horší. Já bych se té budoucnosti s člověkem, co v 25 letech očividně má vypěstovanou závislost, asi dost bála a možná se jí snažila i vyvarovat.
Ale moc mě mrzí, že musíš řešit takový problém Sad Je to těžký, když máš toho druhého ráda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 9:53 pm    Předmět: Asi by mu pichlo jako me onehda si s mary jane dost hnusne Citovat

Jako holky prede mnou: je na to uz dost starej a rozhodne to na mozek leze. A kdyz nic, neni to levna sranda.

Skoro jako se vsim ve vztahu: zakazovat nelze nic, na 2.stranu, vztah je o dvou lidech a tedy i o vychazeni si vstric v tom co delam, ale i ndeleam.. pokud ti to vadi, a jinak bys sem asi nepsala ze? tak je nacase to resit. Lip ted, nez za 5 let s dvema deckama..

A proc rikam "skoro"- tady to budete mit tezsi v tom, ze v jeho pripade se zrejme jedna o zavislost a tam jsou koreny hluboke a cesta ven trnita.. predevsim a jedine ale musi chtit on.

Btw argument ze co jsem delal pred seznamenim je "nedotknutelne" mi prijde prastenej. Planovani spolecnyho zvota je preci uplne neco jinyho,nez nejaky chozeni, a je nutne si hodne zacit vychazet vstric a ano, i nejake dosud nemenne veci zmenit. Pokud to on bere takto,a spolu s tebou uvazuje do budoucna, tak bych se byl joo na pozru, uplne mimo tema travy jako takovy

Preju alles gute
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 11:03 pm    Předmět: Citovat

No, on má taky dost "brutální" materiál, já to taky zkoušela a jediný co mi po třech šlukách z toho bylo, že jsem strávila noc na záchodě. Hlavu vymaštěnou zatím nemá, je to inteligentní kluk, až se sama divím. Ale psychickou závislost má vypěstovanou evidentně. Jak jeden dva dny tráva není, je zle. Obvolává koho jen jde a je nervní. Problém je, že tady (Švýcarsko) je tráva lehce dostupná, a peněz má přítel taky dost, takže si to může dovolit. V Česku za českej plat v takových kvantech by teda nemohl. Jo, vadí mi to, ale nevím, co s tím mám dělat. Hlavně z hlediska případné společné budoucnosti.
Jo a další věc co jsem nezmínila: On sám říká, že kdyby si po práci nezahulil, zničil by ho stres, že se takhle uvolňuje. Ježiš, jak to teda dělají ostatní lidi?? Jeo to evidentně baví a nemyslí na to, co mu to může způsobit. Jeho kámoši jsou to samý, ale on z nich puká nejvíc. Jo, a hulí tak od 13 let...... Surprised Rolling Eyes
Fakt nevím, jestli nemám ten vztah radši nechat.... Ale je to těžký, mám ho moc ráda! Zas nechci ztratit nejlepší roky života (je mi 24).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 7:00 am    Předmět: Citovat

jak to dělaj ostatní lidi? většina lidí to zvládá bez drog případně kouřenim nebo pivem. ty ostatní sou v jistym smyslu slaboši a tvůj přítel taky. Pokud sám řiká, že si musí po práci zahulit kvůli stresu, bude si muset zahulit když budeš rodit, bude si muset zahulit v jinejch životních situacích na který budeš sama. Co když se dostanete do nějaký problémový situace a on se složí protože nebude mít k dispozici trávu? Inteligentní může bejt, ale jestli má k tomuhle sklony, tak ho inteligence nezachrání a bude to horší, po takovym stylu života člověk musí jít mentálně dolů, hlavně pokaď bude hulit i ve stáří, může si s tim uspíšit nástup alzheimera. No rozmysli si to pořádně Confused Rolling Eyes
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 9:47 am    Předmět: Citovat

Přesně jak říká Tree. Pokud má spojený hulení se stresovýma situacema, tak to není dobrý. Jasně, že je to teď taková výmluva pro něj, ale o to je to ještě horší. Bude se prostě neustále odvolávat na stres a na to, že jsi to dobře věděla.
Poradím ti fakt jedině to, abys s ním o toho hodně mluvila. Někde si spolu sedněte, řekni mu, že si chceš promluvit o budoucnosti a všechno to, co jsi tady řekla nám, pověz jemu. Bez nějakého obviňování a nátlaku. Jenom mu řekni, co ti vadí a proč, objasnimu, že máš obavy ze společné budoucnosti a pokuste se spolu najít řešení. Pokud žádné nenajdete... no, nezlob se na mě, ale lidé se často rozcházejí kvůli různým krávovinám, ale tohle už je docela zásadní věc. Jestli chceš mít třeba čsem dítě, tak by sis už hodně měla rozmyslet, zda jsi našla vhodného partnera. Vím, že ho máš ráda, ale tohle už není prdel. A na svůj věk nekoukej, pořád jsi dost mladá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 11:52 am    Předmět: Citovat

Máte všichni pravdu v tom, co píšete. Jen já jsem si to do teďka nechtěla moc připouštět. Krizové situace, co už fakt krizové jsou, se nám zatím moc nepřihodily, teda jen jedna, a to se teda sesypal, musela jsem vše rázně vyřešit já, ikdyž v té chvíli by to mělo být spíš naopak. Budu o tom dál přemýšlet a ve vhodné chvíli se pokusím s ním o tom promluvit. Ale to asi hned tak nebude, odjíždím do ČR a tak měsíc se s ním neuvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 12:06 pm    Předmět: Citovat

Tak máš aspoň měsíc na to, aby sis vše promyslela s takovým tím odstupem od něho. Přeci jen je těžší přemýšlet o někom, koho vidíš skoro každý den. Racionálněji to jde asi opravdu spíš s tím odstupem. Každopádně držím pěsti, aby to vše nějak dobře dopadlo, ať už se rozhodneš jakkoliv!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne červen 20, 2010 8:42 am    Předmět: Citovat

Edit Admin: příspěvek od Jasemtujennaskok a navazující odsunuty do žumpy, protože porušovaly netiketu serveru (napadání se, nemístné vulgarismy).
V klidu můžete v této linii pokračovat v Žumpě.
Jakékoli další příspěvky, které se zde objeví a budou porušovat naše pravidla (viz odkaz Zásady chování u nás, spodek stránky) tam rozhodně poputují taky.
[/i]
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 7:06 pm    Předmět: Citovat

Nikdy jsem to nezkoušel, nikdy bych to nezkusil, a nemohl bych být se slečnou co by tohle provozovala.
Vyhraněný názor? Vím, co (ne)chci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.