Bumpits-vlasové vsuvky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc2bb1804f483cc4e10508cf89737c86Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 7:11 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, vidim, ze mat tu kamoska Mixer spominala Laughing Moje Bumpits uz lezia na poste, idem si ich vyzdvihnut zajtra. Tesim sa. Mne sa velmi pacia ucesy v style 60 tych rokov a toto je super sposob ako ich dosiahnut bez nicenia vlasov tupirovanim Smile Dozvedela som sa o nich nahodou a recenzie na youtube su vacsinou pozitivne.
Tanka - ja som ich kupila na mimiaukciach za 5 eur plus 1,30 postovne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 7:44 pm    Předmět: Citovat

To jsou věci, sjem netušila že se takový učesy dělaj "podfukem" Embarassed by mě zajímalo jestli to drží celej den, bych se asi bála že mi to vypadne, nebo si to "lehne"...a navíc že to bude vidět skrze moje ne moc hustý vlasy... a asi by mě to i tlačilo a cítila se celá nesvá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 7:52 pm    Předmět: Citovat

Podla tych recenzii, co som videla, tak to vraj drzi velmi dobre vo vlasoch. Dokonca aj v rozpustenych. Neviem, dam vam vediet zajtra Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 8:12 pm    Předmět: Citovat

ano daj, hlavne ci to drzi v rozpustenych a trocha z hlavou posklb hej Very Happy cena je dobra, mozno by som to aj objednala. uvidim podla tvojej recenzie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 10:16 pm    Předmět: Citovat

dáme vedieť, však Lucinka Smile budeme testerky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 2:10 am    Předmět: Citovat

Na tahle udělátka jsem koukala na ebay, stačí do vyhledávače zadat bumpits, mají i "kup teď" za 3 dolary včetně poštovného Wink
Já nad tím uvažuji, občas (když mě přepadne retro nálada) by se to mohlo hodit... Ale zajímalo by mě, jestli to opravdu tak dobře drží, takže si počkám na recenze od zde přítomných dam Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 12:22 pm    Předmět: Citovat

Waw, to chcu, chcu, chcu! Exclamation Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 2:34 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, tak uz ich mam doma Smile Prva vec, co ma kusok zaskocila je, ze som si objednala tmavohnede a prisli mi cierne. No nevadi, je to podobna farba mojej. To su rizika nakupovania cez net Smile
Vsuvky drzia vo vlasoch dost dobre, aj v rozpustenych a aj pri prudkom pohybe hlavou - ale len tie pod ofinu a tie strednej velkosti. Ta najvacsia mi absolutne nedrzi, stale mi vypadava, asi je prilis tazka. Dalsi problem mam ten, ze ked si cez tie vsuvky prehodim vlasy, tak mi presvitaju na nich zubky. Preto asi pisu v navode, ze ich treba jemnucko natupirovat. To ma velmi netesi, take veci svojim vlasom nerobim Smile Ale aj ked som ich natupirovala, stale tie zubky bolo kusok vidiet. A predpokladam, ze vsuvky bude dost vidiet na slnku, lebo sa od nich odraza svetlo a budu sa lesknut. No neviem... keby mi ich niekto pomohol dat na vlasy, snad by to vyzeralo lepsie, samej sa mi to tazko dava, nevidim si dozadu Smile Je to asi skor na slavnostnejsie prilezitosti, na bezne nosenie to nebudem pouzivat. Jedine tie malicke sem-tam pod ofinu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 2:38 pm    Předmět: Citovat

ja som nasla tu v ke obchod, kde ich maju, len mali prave vypredane, za 3eura celu sadu. tak pockam a kupim si to tu. tize som premyslala pouzivat len tie na ofinu, aj tak si ju vacsinou vypinam hore
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 3:25 pm    Předmět: Citovat

Tanka, to je super cena, vyjde ta to viac ako o polovicu lacnejsie v porovnani so mnou Smile Ja som ich v obchode este nevidela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.