Bumpits-vlasové vsuvky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a6f817082c730a2d4e7ef0ae4b779237Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 8:44 am    Předmět: Citovat

podla mňa tie vsuvky sú dobrá pomocka na tie rozne drdoly a ver mi to nie je práca na niekoľko hodín - kaderníčka vlasy natuží, natočí-šupne očku pod tú teplú helmu, odtočí, natupíruje, nalakuje a hotovo Laughing

inak Lucinka tak si ma navnadila že teraz momentálne mám aj ja drdolček, síce bez vsuviek ale pekný, natupírovala jemne stiahla vzadu gumičkou a vlasy ktoré ostali vzadu som chytila skrútila a hore prištipcovala vyzerá to bombovo a trocha prelakovala Smile boky som nechala visieť popri tváry aj konce z toho štipca pekne tak ležérne vytrčajú, škoda že nemám foťák Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 8:58 am    Předmět: Citovat

Jaj, no skoda, ze nemas fotak, chcela by som to vidiet. Nech sa inspirujem Smile A ani syn nie je asi teraz doma, tak ti nemoze pozicat. Co uz, ked sa ti bude chciet, mozes si ho spravit aj nabuduce a prihodis fotku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 10:24 am    Předmět: Citovat

no nemám foťák a Libor je v škole ale aj tak sa mi s jeho mobilom zle fotí Sad ale inšpirovala som sa týmto videom len s tým rozdielom že som tam nevložila vsuvku a vlasy som nezopla do gumičky ale štipcom a nechala som z neho vytrčať viac vláskov ona ich trochu poskovávala a všimla som si že má dosť riedke, rovné a šmyklavé vlasy a predsa jej to išlo pekne spraviť a myslím, že jej to ani nikde nepresvitá a netrčia zúbky Smile

http://www.youtube.com/watch?v=s8rN6Uj2fB8&feature=related


Naposledy upravil mixer dne čt září 03, 2009 11:08 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 11:05 am    Předmět: Citovat

čaute kočky Smile
práve teraz mi poštárka priniesla Bumpits Laughing sranda, že akurát dnes som si taký účes skúšala aspoň budem môcť porovnať že ktorým spôsobom sa jednoduchšie dá vytvoriť taký účes Very Happy a sú hnedé ani tmavé ani svetlé-hnedé a je to taký priesvitný plast, teraz sa trepem preč ale večer poreferujem, že či ich mám vo vlasoch alebo či od jedu skončili v koši Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 11:40 am    Předmět: Citovat

Mixer, no parada, ze ti uz prisli. Mozes ma ucit ako s nimi zachadzat. Smile Skusala si si dat na vlasy tu uplne najvacsiu vsuvku? Drzi ti to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 2:41 pm    Předmět: Citovat

Lucinka - tú najvaščiu som neskúšala tá mi príde až moc veľka a pre mňa zrejme nezaujímavá na nejaké bežné nosenie ale skúsim že či drží Smile inak tá stredná je super, vlasy mi tú vsuvku pekne prekryjú nič nepresvitá - mamina kontrolovala aj vonku na dennom svetle Laughing zospodu som vlasy trochu natupírovala a pekne to drží tvar. Dokonca povedala, nakoľko som k nej prišla s drdolom ale bez vsuvky len tak nytupírovaný bol že s tou vsuvkou to je krajšie také pekné hladké to natupírované presvitalo takže Lucinka ja ti ďakujem za dobrý tip Smile a ty ako už si to vieš dať pekne do vlasov?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 2:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, dnes som este vsuvky netestovala, nejak ma boli hlava. A ty si si vsuvky davala len do drdola alebo aj do rozpustenych vlasov, ked vravis, ze nepresvitaju? Som rada, ze si spokojna a nenahovorila som ta na blbost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 3:52 pm    Předmět: Citovat

ja som naozaj spokojná fakt super vecička a dávala som ju iba do drdolu a ešte som skúšala mať ten spodok rozpustený ale boky som mala prichytené vzadu sponou aj tak by to bolo pekné len by to trebalo pritočiť aby tie vlasy neboli také rovné. Ja som ich ani neplánovala do rozpustených vlasov asi by som sa bála že vypadnú i ked dobre držia ale predsa sú poistené ešte z boku ked sú v drdole a ešte by som bola nervózna z toho že ked vonku pofukuje a to stále tak by to mohlo tú vsuvku odkryť takže tento sposob neé Confused len účesy do copu, drdolu a tak... Smile ešte som neskúšala tie malé je mi luto pokaziť ten drdol čo mám teraz Laughing až večer ked si budem rozpúšťať vlasy tak skúsim ten malý aj ten najväčší že ako drží Smile

- dala som do galérie dve fotky no, snažila som sa to odfotiť s Liborovým mobilom-celkom sa mi to podarilo Smile a to už som bola s týmto účesom aj vonku s peskom a ešte stále to pekne drží a vonku fúka aj vietor stále som sa maminy vypytovala, že či mi nepresvitá cez vlasy tá vsuvka - mala som nervy Shocked ale že nie, že je to super a že to vyzerá pekne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petrush
21-40
21-40


Založen: 8.8.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 7:30 pm    Předmět: Re: Bumpits-vlasové vsuvky Citovat

mixer napsal:
ahojte Smile
máte to niekto?
http://www.youtube.com/watch?v=KBDFBogYigw


Tak to je super! Nemám, ale začnu shánět, dost mě to zaujalo. Vidím to prvně v životě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Petrush - je to super odkedy ich mám tak si z nich každý deň robím účes, niekedy vypnem vzadu štipcom ako v galérke, inokedy nechám spodok rozpustený bud rovný alebo skučeravený, dnes som si urobila obyčajný cop a vrch som podložila tou vsuvkou a dnes som si kúpila takúto čelenku len tenšiu s takou kvetinkou na boku-krásna je takže zajtra si to idem vykúzliť takto-len ja to na toľko krát netupírujem len raz zvnútra a preložím hned cez bumpits a ani nelakujem len troška ked je to hotové zvonka Laughing :

http://www.youtube.com/watch?v=s8rN6Uj2fB8&feature=related

ale používam len tú strednú-zatial tá sa mi akosi osvedčila najviac Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.