Vitality
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6714f9ef7676d5cf22e82045e5aefac4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 6:02 pm    Předmět: Vitality Citovat

Jsem na jednich stránkách narazila na takovou "roztomilost" - tónovací balzám na vlasy.
Tónovací šampony jsem už párkrát používala - přeci jen toužím po zlatých odlescích Embarassed A tohle mne hodně zaujalo, myslím, že by to mohlo mít intenzivnější výsledek, než šampon. Navíc o tom tvrdí, že je to regenerační... no tomu už zas tak nevěřím. Ale na příliš velký dryák to také nevypadá.

Vitality Espresso art - tónovací balzám na vlasy

Je to balené v takové kouli s pumpičkou o obsahu 200ml.
Odstíny: platinum, golden, brown, red, chopper, violet

Máte někdo nějakou zkušenost, nebo setkal jste se s tím alespoň?

http://www.a-vlasy.cz/vitalitys-espresso-barevny-tonovaci-balzam-golden-200ml-p-1090.html
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 11:03 am    Předmět: doporučuji Citovat

Já mám ze stejných stránek platinový (pro oživení melíru) a mohu jen doporučit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 8:54 am    Předmět: Citovat

tak mi dnes došel balíček s vlasovou kosmetikou, a objednala sem si i tenhle barvící balzám, barvy hnědé, tak ho vyzkouším na spodní část vlasů, keré sou eště zesvětlované chemií, a snad mi to trošku sjednotí barvu, uvidíme, dám pak vědět ... můžu napsat i složení, dyby to někoho zajímalo ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 9:05 am    Předmět: Citovat

vypada to dobre, ale pisou, ze je to na oziveni barvy vlasu. Zda se mi to docela drahe Confused Napises sem kdyztak to slozeni prosim? Jentak pro informaci Smile Kdyztak piste postrehy az vyzkousite. Zaujal me ten red, takze kdyby to aspon trochu tonovalo, tak by to nebylo spatne, kdyz je to jen balzam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 9:18 am    Předmět: Citovat

ingredients: aqua, propylene glycol, cetyl alcokohol, quaternium-87, cetrimonium chloreide, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, stearamidopropyl dimethylamine, quaternium-91, cetrimonium methosulfate, polyquaternium-4, hydroxyethylcellulosse, demethicone, hydrolyzed vegetable protein, citric acid, diazolidinyl urea, iodopropynyl butylcarbanate, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, parfum.

navíc odstín Brown: basic brown 16, basic blue 99, basic brown17

no já si to vybrala vrámci narozeninového balíčku, normálně bych si to asi nekoupila, ale takhle to aspoň vyzkouším, stejně půjdu za 14 dní zastřihnout konečky, takže to vyzkouším jenom na ně, snad to moc škody neudělá ... vyzkouším o víkendu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 11:52 am    Předmět: Citovat

Já už mám vyzkoušeno - barva Gold.

Je na tom napsáno, že se mají používat rukavice, ale přišlo mi to docela zbytečné. Nesmrdí to jako chemie, ani to nijak není extra barevné - tedy alespoň ten Gold, Red už bude víc intenzivně barevný. Je to taková gelovo-krémová emulze. Dobře se to nanáší na vlasy. Nechala jsem to působit o něco déle, než bylo uvedeno a v pohodě. Vlasy po tom byly normální. Nic zlého to s nima neudělalo. Tónování barvy vlasů bylo patrné, zvláště na světle.

Není to barva ani přeliv, takže od toho nečekejte, že to změní barvu vlasů. Spíš to vytáhne stávající a projasní, zvýrazní. Případně dodá barevné odlesky.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 11:11 pm    Předmět: Citovat

no o rukavicích sem tam nic neměla ... je fakt že ta hnědá je opravdu jako tekutá hořká čokoláda, dokonce to snad tak i vonělo Smile a horní tmavší vlasy jen natónovalo, světlejší konečky zabarvilo na hnědo, vcelku semu barva sjednotila, jak sem si myslela, uvidím jak to bude vypadat zítra, teda dneska Wink na denním světle, a pak jak to se to bude vymývat z vlasů, z rukou sem to smyla normálně mýdlem ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 9:10 am    Předmět: Citovat

tak rukavice u tmavších odstínů doporučuju, sice to jde pak mýdlem z rukou vydrhnout, ale asi bude jednodušší nasadit si rukavice, a taky to jde špatně umýt z vany, musí se použít nějaký čistící prostředek, z vlasů to čistá voda nesmyje, jen se šamponem, to se pak vymývá lehce a úplně beze zbytku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

Shocked To vypadá dobře, tedy až na tu cenu. Zkoušel jste někdo míchat dva odstíny? Mám hnědo-zrzavé vlasy, tak by se mi líbil hnědý i měděný a dostala jsem nápad smíchat je dohromady. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 10:45 am    Předmět: Citovat

Mám taky barvící, ale masku od Natural Vital http://www.pemi.cz/drogerie/detail.asp?ProductID=5882, ale je tam víc silikonu a z rukou to jde trochu húř. Musí se hnedka vydrhnout, ale z vany jde vpohodě Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.