Alverde - péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 297, 298, 299  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=03027ac5c504c98e3cd432c9eccabf90Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 1:34 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Tak já jsem zrovna včera umývala šamponem Alverde (oliva/henna) a asi po roce jsem použila kondicioner - taky Alverde (aloe/hibiskus) a nemůžu si stěžovat. Vlásky byly (vlastně jsou Laughing ) lesklé, vzdušné a v žádném případě nejsou ztěžklé. Jinak jsem předtím používala Urtekram šampon Aloe a pak ještě šampon s hlínou Rhasoul od stejné firmy - oba byly velmi dobré, ale ten Rhasoul více uhlazoval


A ten kondiconér od Alverde aloe/hibiscus jak píšeš ti nezatěžoval vlasy? Ten je na poškozené vlasy nebo ne? Já měla strach, že by mi ty vlasy moc zatížil péčí, protože je mám hodně jemné, ale nějakou péči potřebují, takže jsem si dnes nakonec koupila jen kondicionér pro snadné rozčesání a lesk citronový olej/meduňka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 2:14 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Sim napsal:
Tak já jsem zrovna včera umývala šamponem Alverde (oliva/henna) a asi po roce jsem použila kondicioner - taky Alverde (aloe/hibiskus) a nemůžu si stěžovat. Vlásky byly (vlastně jsou Laughing ) lesklé, vzdušné a v žádném případě nejsou ztěžklé. Jinak jsem předtím používala Urtekram šampon Aloe a pak ještě šampon s hlínou Rhasoul od stejné firmy - oba byly velmi dobré, ale ten Rhasoul více uhlazoval


A ten kondiconér od Alverde aloe/hibiscus jak píšeš ti nezatěžoval vlasy? Ten je na poškozené vlasy nebo ne? Já měla strach, že by mi ty vlasy moc zatížil péčí, protože je mám hodně jemné, ale nějakou péči potřebují, takže jsem si dnes nakonec koupila jen kondicionér pro snadné rozčesání a lesk citronový olej/meduňka


Pouzivam taky kondicioner aloe/ibisek a nemam pocit, ze by vlasy zatezoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 3:16 pm    Předmět: Citovat

Je pravda, že jsem se zpočátku bála, že mi to vlasy zatíží, protože je mám taky jemné, ale když ho pořádně vymyješ, tak by snad zatížit neměl. Jinak je opravdu určený na poškozené a lámavé vlasy, což se mi hodí, protože se mi teď lámou víc, než bych chtěla Crying or Very sad Confused Tak aspoň po něm šly vlásky dobře rozčesat a tolik se jich nezlomilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 5:40 am    Předmět: Citovat

Tak jsem včera přece jen neodolala a hned vyzkoušela ten kondicionér od Alverde pro snadné rozčesání a lesk a musím říct, že jsem moc spokojená Smile. Normálně když použiju kondicionér s těmi silikony a kdo ví čím ještě, tak mám svoje jemné vlasy takové uplácané splihlé. Po tomhle kondicionéru to tak nebylo Smile, vůbec vlasy nezatížil a vlasy jsou po něm opravdu nádherné. Takže u Alverde asi zůstanu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 1:27 pm    Předmět: Citovat

I kondicionéry od Alverde jsou dobré, mám ten Aloe/hibiskus a jsou i jiné druhy. Je smývatelný, vlásky se po něm dobře rozčesávají, já ho používám ale jen jednou za dva týdny po smytí henny. Měla jsem kondicionér i od Urtekramu - růžový, ale když jsem ho použila, tak to bylo, jako bych si žádný kondicionér nedala, prostě se mi vlasy vůbec dobře nerozčesávaly, tak teď už ho jen přimíchávám do různých domácích masek na vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 11:20 am    Předmět: Citovat

Musim tu velmi pochvalit kombinaci Alverde sampon s hennou a olivou spolu s kondicionerem Alverde citron s medukou, tak krasne vlasy jsem dlouho nemela. Jako plus - netestovana na zviratech Wink.
Vlasy jsou leskle, maji objem a snadno se rozcesavaji Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 2:18 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy
Já používám ten samý šampon, ale kondicioner s aloe a ibiškem a taky paráda...
Je fajn, že šamponama této značky si klidně můžu mýt vlasy každý den, což se někdy hodí, zvláště když jsou horka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 6:21 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si balzám s růží a proteiny na poškozené a lámavé vlasy od Alverde. Po aplikaci balzámu mám vlasy příjemné na dotek a i na pohled Laughing Jsem fakt překvapená, poměr kvality a ceny je velmi příznivý !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 6:28 pm    Předmět: Citovat

Alverde?Ted si nejsem jistá, ale tahle kosmetika se dá normálně zakoupit v DM ne? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 6:39 pm    Předmět: Citovat

Ano, mám ji z DM. Kdykoliv jsem si ji chtěla koupit, tak měli prázdné regály, až teď se zadařilo... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 297, 298, 299  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.