Henna: a vše o ní...
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 330, 331, 332  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=12610a36d6e29293ff7ede49f0cd58e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mikinka
0-7
0-7


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:36 am    Předmět: Henna: a vše o ní... Citovat

Ahojte kočky, som síce zo Slovenska ale tiež by som sa k Vám rada pripojila a poradila sa s Vami. Mám vlasy asi po pás svetlohnedéj farby, nikdy som si ich neobarvila,používala som len hennu bezfarebnú na regeneráciu, bolo to super. Asi pred piatimi týždnami som to zopakovala a neviem čo sa stalo ale obarvilo mi to vlasy a tie chytili hrdzavý nádych. Neviem ako sa ho mám zbaviť, strašne ma to trápi a som s toho zúfalá, hrozne sa toho nádychu chcem zbaviť ale neviem ako a farbiť si ich nechcem. Ak s tým máte niekto skúsenosť ao to odstrániť a viete poradiť budem veľmi rada. Vopred ďakujem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 8:23 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
vítej mezi námi. Já bych Ti radila počkat. Mně trvalo asi šest týdnů, než se mi henna z vlasů dobře vymyla. Zřejmě byla v obalu na bezbarvou hennu ta barevná. Vydrž, myslím, že to postupně smyješ.
Návrat nahoru
Mikinka
0-7
0-7


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2006 2:17 pm    Předmět: Citovat

Díky Fairy, aj ja mám pocit že sa mi to vymýva, podľa mna tam prišlo k zámene, lebo už ked som si to dávala na hlavu malo to inú farbu ako tie predošlé zábaly....hm no čo už, stalo sa.......ďakujem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragomira
8-20
8-20


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2006 3:39 pm    Předmět: Citovat

Ptala jsem se na tu bezbarvou hennu a bylo mi řečeno, že prý i bezbarvá může trochu barvit, protože se nikdy nepodaří dokonale odstranit ty látky, co barví.
Nevím, nejsem odborník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikinka
0-7
0-7


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 1:00 pm    Předmět: Citovat

to je fakt dobré zistenie, vždy som mala po tom dobrú kvalitu vlasov, teraz sa to budem báť aplikovať aby mi to neobarvilo zasa vlasy Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arweno
0-7
0-7


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 5:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
ja mam zkusenost, ze me i po bezbarvy chytly vlasy trochu nadech do zrzava. Kdyz pockas tak mesic, vymeje se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragomira
8-20
8-20


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 9:10 pm    Předmět: Citovat

Aby byla normální henna hezky červená a ne zrzavá, zalévá se černým čajem a ne vodou. Čaj sám o sobě by neměl barvit, ale nějak resguje s hennou. Tak možná by to pomohlo, aby kdyžtak nabarvení bezbarvou nebylo ošklivé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 7:21 am    Předmět: Citovat

i barevná henna je barvivo čistě přírodní, česky se ta rostlina jmenuje kamejník barvířský. Pak existuje druh kamejníku který barví na černo a druh, který nebarví vůbec a tož to je zrovna tvá bezbarvá henna. Můje osobní zkušenost mi napovídá, že nejlepší na regeneraci vlasů je ta zrzavá indická henna. Nedoporučuju ji kupovat jen tak v drogerce, ale myslím, že v obchodní síti Sanu Babu, je to obchod s indickými prkotinami se dá sehnat pravá indická henna, která dovede zázraky. Jen je po ní člověk kapku nazrzlý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2006 1:40 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat,může se henna aplikovat na barvené vlasy nebo musí být vlasy bez chemických zásahů? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 8:58 am    Předmět: Citovat

Na škatulce píšou, že se musí nějaký čas počkat, ale pokud koupíš poctivou hennu, tak to tolik nevadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 330, 331, 332  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.