Rezavá, mahagon, červená..
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cea2f81c756c47088aef1735347b42c2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sapca
0-7
0-7


Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 7:53 pm    Předmět: Rezavá, mahagon, červená.. Citovat

Ahoj holky docela bych ráda změnila moji image.. Chtěla bych lehce nazrzlý vlásky co doporučujete???Mám to v galerii jakou barvu bych chtěla mít..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 8:48 pm    Předmět: Citovat

Záleží na tom, jestli chceš barvit hennou, nebo chemicky? Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 9:05 am    Předmět: Citovat

Nevím.
Podle mě ti tmavá sluší. V barevné typologii nejsem žádný znalec, ale podle mě se k tobě hodí studené barvy, a právě ta studená hnědá, kterou máš, ti sedne. Nicméně pokud chceš opravdu něco světlejšího do červena, tak bych se zaměřila na chladné odstíny červené, nebo hnědou s červenými odlesky.
Nebylo by lepší zeptat se kadeřníka, kterého máš v galerii? To by byla určitě fundovanější rada než tady od nás. Smile protože opravdu těžko říct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sapca
0-7
0-7


Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 5:21 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych chemicky..No s tím kadeřníkem jsem se už rok neviděla, tak prosím o radu vásSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 5:24 pm    Předmět: Citovat

sapca - zkus jeste pozadat o radu Nicole v nasi poradně, ta by ti mohla pomoct Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sapca
0-7
0-7


Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 5:58 pm    Předmět: Citovat

Nechtěla bych ale úplně zrzavou, spíše hnědou s nádechem do zrzava nebo červena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 1:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, prosím o radu, jestli máte některá zkušenost. Barvím se chem. barvou na zrzavo. Dříve jsem hennu užívala, ale jen černou, pak jsem se vrátila k chem. barvám protože jsem chtěla změnu na zrzavo. Mám teď odsrosty vymytých nazrzlých vlasů po chm.barvě a své vlasy u kořínků mají takovou tu barvu myší šeď jak se říká. Moc bych chtěla mít zase zrzavé vlasy,ale díky henně, prosím o jakékoliv vaše zkušenosti. Chemii už nechci, vzpomínám jak jsem po henně měla krásné silné vlasy. Prosím jakékoliv informace a zkušenosti se zrzavou hennou (jak chytá, jaká značka henny, jesli je výrazná, jjak dlouho vydrží, jestli mi chytne i na chem.barvu...) děkuji moc za každou radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 1:44 pm    Předmět: Citovat

nebo jestli máte některá v galerii foto, kde máte obarvené vlasy zrz hennou prosím dejte mi info podívám se Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 2:27 pm    Předmět: Citovat

sapca: Hnědou barvu s nádechem do zrzava mám já, ale nevím, jestli pomůžu, barvy mi na vlasy chytají hodně divně, takže mně přesně takovouhle barvu na vlasech vykouzlí tmavě plavá Palettka (alespoň myslím, že je to Palette), na číslo si teď nevzpomenu, ale hodně pochybuji, že by ti to chytlo stejně. Confused
S Palette a barvením u kadeřnice chci ale skončit, takže teď taky hledám nějakou hnědou trošku do zrz, kterou bych ji mohla nahradit, teď v sobotu jdu zkoušet Casting světlý kaštan, tak doufám, že nebude moc tmavá nebo moc do zrz.

Ještě bych chtěla dodat, že se barvím jen přelivem, 2. stupněm, takže mám na mysli přeliv, který ale drží jako trvalá barva, tedy alespoň mně. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 2:47 pm    Předmět: Citovat

já bych právě chtěla s chemickými barvami uplně zkoncovat. Mým vlasům nedělají moc dobře Confused jen jsem zvyklá na zrzavou výraznější barvu a nevím jestli jí docílím hennou. Chtěla bych právě zkušenost od někoho kdo na tom byl podobně jako já..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.