Co vy a poutě?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=90b2dd790de60b6aa28ed4ec2e3df4d4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 5:16 pm    Předmět: Citovat

my kdyz jdeme na pout, tak vetsinou na nejakou vesnickou, kde si nakoupime par sladkosti a vybereme jednu nejlakaveji vypadajici atrakci a na tu se nahrnem Cool a pak vetsinou jdeme na prochazku to rozchodit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 7:06 pm    Předmět: Citovat

Pro mě mají kouzlo jen takové ty staré poutě s malovaným kolotočem, řetízákem a houpačkami. K tomu mandličky, jablka v karamelu a tak.
To jsem ale nikdy nezažila, prý mívají takové v Německu.
Ty české "plastové" s vatou, žužu a klobásami mě nikdy nelákaly. Klobásy mi páchnou, nesnáším to pozvracené okolí a ty krkolomné atrakce mě nebaví. To si radši peníze schovám na něco lepšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 3:41 pm    Předmět: Citovat

Succubo - taky mě to Santiago de Compostela už pár let láká(ehm, skoro bych spš měla říct "pár desítek let", tedy přesněji řečeno asi tak dvacet let, od mejch šestnácti a od shlídnutí snímku Luise Buňuela Mléčná dráha Embarassed Rolling Eyes ). Alespoń je to dobrá motivace, proč se udržovat fit až do důchodu - to už na to snad toho času bude dost. Kamarád takhle před pár lety vyrazil (je mu přes sedmdesát, ale naprostoej nezmar) a považuje to za svůj životní zážitek, tak snad za pár desítek let bude dost sil, abych vyrazila v jeho stopách. Wink
Jinak mě "poutě" a zábavní parky taky moc neberou - mám pěknou kinetózu a navíc problém s očním pozadím, takže krkolomný atrakce nic pro mě, takže na takovýty atraktivnější atrakce stejně nemůžu, předražený sladkosti, klobásky a pivo v plastu taky moc nemusím. Na druhou stranu ceny některejch těch nejdivočejších atrakcí docela chápu - jednak to musí žrát dost energie (a ta postupem let taky neskutečně podražila), jednak to asi bude chtít dost údržby, protože stačí jeden povolenej šroubek a může to zabít x lidí. Nicméně proč jsou tak předražený i obyčejný kolotoče, to fakt nechápu. Shocked Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salome Kim
41-80
41-80


Založen: 14.7.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem z tohoto tématu zmatená. Poutě rovněž provozuji pomocí odchodu s krosnou do několik desítek kilometrů vzdáleného kostela. Takže ceny atrakcí či sladkostí jsou mi vážně ukradené. Pocit úpadku na mě tudíž nějak nedoléhá a naopak mám pocit, že možností je víc a víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.