Chem. barva vs Henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=56f69d1775586e293788dd7063c0c0caZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 4:43 pm    Předmět: Citovat

Lalaith: Děkuji za cenné rady....a co myslíš že by tedy bylo nejlepší? Hodit na vlasy přeliv? Chemický nebo Hennecolor?

Umí přeliv sjednotit barvu vlasů? A nehrozí v případě toho hennového to samé reznutí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 4:49 pm    Předmět: Citovat

Jinak já ty melíry naposledy nechala dělat už před půl rokem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Suzankaa
41-80
41-80


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 5:22 pm    Předmět: Citovat

Chtěla jsem se zeptat, hledala jsem jako blazen vim že to tu někde je ale proste za boha to ted nenajdu, když barvím chemicky, můžu dát hennu cca 4 tydny po barvení?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 5:38 pm    Předmět: Citovat

Aimirin: Já bych zkusila ten přeliv hennecolor Wink myslím si, že vlasům to prospěje víc než chemický přeliv... ale jak chceš... možná ti to nesjednotí takovým způsobem jako chemický přeliv - budou asi patrné ty melíry, ale myslím si, že více vrstvami henny se to pak dobarví na jeden odstín (nebo prostě tak, aby to vypadalo přirozeně...)
Suzankaa: Ano, ty 4 týdny by měly bohatě stačit (já jsme to někdy nevydržela tak dlouho a po chemii jsem dávala hennu i dřív a nic se nestalo - ale obecně se doporučují 3-4 týdny) Aspoň si to myslím, že to tak je... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Suzankaa
41-80
41-80


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 5:49 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:

Suzankaa: Ano, ty 4 týdny by měly bohatě stačit (já jsme to někdy nevydržela tak dlouho a po chemii jsem dávala hennu i dřív a nic se nestalo - ale obecně se doporučují 3-4 týdny) Aspoň si to myslím, že to tak je... Wink


Super díky moc:) a ještě jsem četla kdybych se pak chtěla vrátit k chemické (což se asi nestane Very Happy ) tak někdo psal že vlasy až vypadali nebo co?! Teoreticky kdyby se zase tak 1 mesc počkalo tak by to mělobýt oki ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jjanca06
8-20
8-20


Založen: 25.10.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 5:42 pm    Předmět: Citovat

Suzankaa: já jsem dávala chemii (přeliv na 24 umytí) 2 týdny po henně a vlasy to přežily bez úhony (i když ty moje přežijou skoro všechno, naštěstí Smile ) takže po měsíci by to mělo být ok Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kim.9
8-20
8-20


Založen: 3.1.2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 3:09 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den vespolek Smile

Jsem tady nová a prosím o radu..

Mám melírované a barvené vlasy 10 let, a mám je dost šedivé.
Kudrnaté, délka po lopatky.
Melír vypadá dobře, ale ráda bych sekla s chemií.

Chtela bych neco svetleho,dohneda popr. malinko, ale fakt malo do cervena.

Koukala jsem na LUSH nebo egyptskou..prosim poradte jakou a jake odstiny.
Ja v tom fakt plavu Smile dekuji

Jeste pridam fotku

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xyzz
81-160
81-160


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 3:14 pm    Předmět: Citovat

Prečo sa vlastne nemôže kombinovať henna s chemickou farbou? Dávala som si palette na 24 umytí a týždeň na to hennu a nestalo sa vôbec nič. Ale teraz naposledy som si dávala tú perfect mousse a tam je napísané že sa to nedoporučuje. Tak teraz som na pochybách, lebo nutne potrebujem tie zlaté odlesky zmeniť na červené -.- Čo sa môže stať?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 3:29 pm    Předmět: Citovat

xyzz napsal:
Prečo sa vlastne nemôže kombinovať henna s chemickou farbou? Dávala som si palette na 24 umytí a týždeň na to hennu a nestalo sa vôbec nič. Ale teraz naposledy som si dávala tú perfect mousse a tam je napísané že sa to nedoporučuje. Tak teraz som na pochybách, lebo nutne potrebujem tie zlaté odlesky zmeniť na červené -.- Čo sa môže stať?


Záleží na tom, jakou hennu použiješ. Do spousty značek se pro zvýraznění barvy přidávají kovové soli, které v kombinaci s chemickou barvou můžou způsobit zabarvení vlasů do krásné bahno-hnědo-zelené barvy, případně jejich polámání, četla jsem už i o případu kdy se slečně vlasy ulámaly kompletně a zůstala s ježkem. Nicméně problém není v henně samotné, ale jen a pouze v těch kovových solích. Třeba taková henna Lamda je myslím nemá, naopak v henně z DM je najdeš na 100%.

Nicméně bych u každé kombinace henna + chemie aspoň měsíc počkala. Better safe than sorry, jak říkají naši angličtí spoluobčané Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 3:38 pm    Předmět: Citovat

Kim - ona čistá henna je v zásadě fakt zrzavá. A Ty máš svoje původní vlasy poměrně světlý (a s krásnejma zlatavejma odleskama), takže by to mohlo chytit dost výrazně. Takže LUSH pro tebe asi moc nebude, byla by moc tmavá nebo moc červená, žádnej odstín do zlatova nemají. Spíš bych asi zkusila pro začátek nějaký světlý odstíny (kde je henna smíchaní s další bylinkou, casií, případně dalšíma přírodníma přísadama) - má je třeba hennecolor nebo logona - koneckonců ztmavovat pak můžeš vždycky. Z vlastní zkušenosti neporadím, já mám vlasy spíš tmavší a barvím načerveno, ale snad se chytí někdo jinej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.