Kondicionéry bez silikonů
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ea95df7643176f5ba19376bc7a06a80dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 3:42 pm    Předmět: Kondicionéry bez silikonů Citovat

Jsem si jistá, že nejsem sama, kdo by uvítal seznam šamponů a kondicionérů bez silikonů. Neuvádím přírodní značky, silikony mají pokud vím jen výjimky (Jason pro barvené vlasy). Dělím na šampony a kondicionéry, kdyby se sešlo více masek, krémů a bezoplachových kondicionérů, ještě rozdělím na další kategorie. Na případné chyby mě prosím upozorněte. První příspěvek budu aktualizovat. Pokud možno uveďte odkud víte, že je bez silikonů (respektive pokud to víte z internetu, odkud - některé značky prodávají v různých zemích výrobky s rozdílným složením pod stejným jménem).

Šampony

Elseve - fialová řada (pro objem)
Loreal s kakaovým extraktem

Kondicionéry
Balea - rybízová, sluneční řada, řada professional (pro kudrnaté a vlnité vlasy, pro nepoddajné a vlnité vlasy, pro přirozené hnědé nebo barvené vlasy)
Elseve - fialová řada (pro objem), maska s mateří kašičkou, bezoplachový světle růžový Nutri Gloss
Fructis - pro objem
Palette vital balsam - Suché a poškozené vlasy
Réelle - všechny?
Ryor
Schauma - 7 bylin, Q10, Bio granátové jablko, Bio mandle, Kiwi
Suave
Swiss O Par - s kokosovým mlékem
Valea - vlasový krém


Naposledy upravil Marion dne út leden 05, 2010 4:32 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 1:08 pm    Předmět: Citovat

Na vyrobkoch Réelle je napisane, ci je bez silikonov. Mohli by to uvadzat aj iny vyrobcovia. Réelle som si kupila iba preto, lebo som chcela chemicky kondicioner bez silikonov, a jedine oni a Fructis to maju napisane na obale (ak beriem do uvahy drogeriove sampony). Viete aj o niecom inom?

V casopise Miau som si vsimla sampon Loreal s kakaovym extraktom, a aj tam je na obale napisane "no silicones". Pri nom je odfotena aj maska, a na nej to napisane nie je, aspon podla toho co je vidiet na fotke. Tieto produkty asi predavaju v kadernictvach, a urcite budu drahsie.

Marion: Takze tie vyrobky, ktore si uviedla nemaju urcite silikony? Ak ano, tak sa dost tesim, aspon je z coho vyberat Smile

A co ta maska na vlasy Balea - jednorazova (taky trojuholnikovy sacik, alebo ako to nazvat Embarassed), na hnede vlasy? Ta snad tiez nema Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 6:07 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:

Marion: Takze tie vyrobky, ktore si uviedla nemaju urcite silikony? Ak ano, tak sa dost tesim, aspon je z coho vyberat Smile

A co ta maska na vlasy Balea - jednorazova


Uvedla jsem jen kondicionéry, které buď označil za bezsilikonové někdo na DV, anebo to mají napsané na obalu. Pokud u nějakého jen nenajdu silikony ve složení, nejsem si tím jistá a nepíšu ho sem (takové jsem našla asi 2 a až si je koupím, přidám je do seznamu pro jistotu i s opsaným složením).

U té masky nevím. Myslím, že Loreal by měli mít běžně v drogerii. Jestli můžu doporučit ještě jednu značku, tak Alverde (DM), není v seznamu, protože je přírodní, a měla by být levnější než Loreal.

Ještě některé kondicionéry Cien (z Lidlu) nemají silikony, ale některé ano, takže až tam příště budu, zapíšu si jejich názvy a přidám je sem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 7:21 pm    Předmět: Citovat

Kondicionér Elseve z fialové řady na objem neobsahuje silikony. Šampon taky ne - můžou se sem napsat třeba i šampony?

Potom myslím ještě kondicionér na objem od Fructisu nebo nějaký takový od této značky taky nemá silikony, (jiný než ten nový tmavozelený, na kterém je to přímo napsané) ale na to se podívám, až budu v drogerii. Smile
A pak ještě jedna maska od Elsevu by měla být bez silikonů, teď si nejsem přesně jistá ale myslím že to byla ta bílá, s mateří kašičkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 7:38 pm    Předmět: Citovat

Jj, přípravky na objem pro jemné vlasy - to je dobrý tip, většinou jsou bez silikonů (tedy co jsem si všimla aspoň u šamponů).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 9:07 pm    Předmět: Citovat

Jé, fajn nápad Exclamation Já se teda pořád nemůžu rozhodnout, jestli koupit přírodní kondicionér nebo chemický bez silikonů, ty mi nevyhovují (jen jednou za hooodně dlouho, na to mám masku Gliss Kur). Ale takový seznam určitě využiju, až se budu rozhodovat. To je dilema, teda... Very Happy
Ještě mě napadá, že hennový kondicionér normálně z dm taky asi nebude mít silikony (ale už ho nemám, tak kdyžtak zkusím kouknout jen zběžně zítra v dm). Ale celkově mi teda nepřišel moc dobrý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 12:10 am    Předmět: Citovat

značka Suave - totálně bez silikonů, ovšem zatím jsem nezkoušela... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 9:33 am    Předmět: Citovat

Ryor kondicioner nemá silikony....z bezoplachů mám Elseve světle růžový Nutri gloss
a ještě (ale to asi není tak úplně kondicioner, i když ho tak používám) vlasový krém Valea... (ten je mimochodem opravdu skvělý, zamilovala jsem se do něj Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 4:59 pm    Předmět: Citovat

čečetka_wendeshki napsal:
značka Suave - totálně bez silikonů, ovšem zatím jsem nezkoušela... Embarassed


nevies, ci sa da zohnat na slovensku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 6:33 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Ryor kondicioner nemá silikony....z bezoplachů mám Elseve světle růžový Nutri gloss
a ještě (ale to asi není tak úplně kondicioner, i když ho tak používám) vlasový krém Valea... (ten je mimochodem opravdu skvělý, zamilovala jsem se do něj Embarassed )

Nad tim Ryorem jsem přemýšlela, je dobrej? A tu Valeu bych sehnala kde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.