Spolek odpůrců nůžek - nestříháme konečky!
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 92, 93, 94  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=74ef64f28af4d26d1af6de084e208460Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 6:00 pm    Předmět: Spolek odpůrců nůžek - nestříháme konečky! Citovat

Tak a je to tu Very Happy
Ponechávám tento název, zatím pracovní, pokud se shodnete na jiném, přejmenujeme. Předešlou diskusi bych nepřesunovala, protože bude dobrý, když si tady zezačátku shrneme jednotlivé body a dáme to dohromady Smile
Takže - po určitou dobu prostě nebudeme zastřihovat a uvidíme, jak dopadneme (možná dobře, možná blbě...to se uvidí) Mr. Green
Bude to chtít odhodlání, proto tohle vlákno, kde se budeme morálně podporovat (a možná i ujišťovat, že je to pořád dobrý a nevypadá to tak hrozně) Very Happy
Ne, teď vážně - já to vidím optimisticky. Třeba vymyslíme i nové způsoby k péči. Takže kdo se hlásí dobrovolně?
Zénais, Lalaith, tanka, Barthezka... (Vilém, Jarmila...) Very Happy
Kolik vás bude? Zatím to vypadá, že je nás pět.
Zkusíme to na rok? Vydržet rok bez nůžek a bez veškerého zastřihování?


Naposledy upravil Déscantes dne pá listopad 06, 2009 6:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 6:14 pm    Předmět: Citovat

Já se klidně hlásím na tu delší štaci, což byl 1 rok...mám dojem že holky se spíš vyjadřovaly k půlroku Smile

Jo dotaz: počítalo by se to, že si sem tam ufiknu koneček? Taková ta neuroza když si člověk prohlíží vlasy? Rolling Eyes
Nebo už se to počítá jako zastřižení? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 6:19 pm    Předmět: Re: Spolek odpůrců nůžek Citovat

Skvele, ted v tom nebudu sama:), ale dala jsem si tohle predsevzeti zatim jen na pul roku pak podle vysledku prodlouzim na rok. To jsem teda zvedava jak to dopadne Cool Treba se ty vlasy nebudou trepit cim dal tim vic, treba zustanou tak stejne a budou delsi. Doufam.... Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 6:23 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:

Jo dotaz: počítalo by se to, že si sem tam ufiknu koneček? Taková ta neuroza když si člověk prohlíží vlasy? Rolling Eyes
Nebo už se to počítá jako zastřižení? Laughing


No ja bych rekla, ze sem tam, kdyz se nam ten jeden konecek fakt nebude libit, tak strihnout, ale vic ne..! ja teda vzdycky skoncim s tim, ze si jich ustrihnu aspon dvacet. Takze zavadim limit max.5 konecku kdyz nas chytne tenhle amok Twisted Evil ale lepsi by bylo uplne bez, pak se tezko odolava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 6:26 pm    Předmět: Citovat

Upravila jsem nadpis - je to lepší?
Nemůžu napsat .. "nestřihačů roztřepených konečků", protože ty konce nemáme všichni roztřepené. Naopak myslím, že se je budem snažit udržet v co nejlepší kondici co nejdéle Smile

A k tomu, co je zastřižení, a co ne, tak to je jednoduché. Stříhá se nůžkama, takže prostě nebrat nůžky do ruky (já říkala že to bude tvrdé) Mr. Green
Žádné stříhání, nic. Prostě jedním slovem - nestříhat. Záleží jen na vás, zda do toho půjdete, nebo ne.
Takže abychom se dobrali ke kompromisu, stanovíme nejdřív první metu - půl roku.

Dnes je 6. listopadu 2009 - takže do 6. května 2010 nestříháme.

Rozhodnout se nechat toho můžete samozřejmě kdykoli, není to nic závazného, jen experiment.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

No, to jsem zvědavá, já když se nudim, tak si prohlížim konečky a ničim Laughing aspoň se to třeba odnaučim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Upravila jsem nadpis - je to lepší?
Nemůžu napsat .. "nestřihačů roztřepených konečků", protože ty konce nemáme všichni roztřepené. Naopak myslím, že se je budem snažit udržet v co nejlepší kondici co nejdéle Smile

A k tomu, co je zastřižení, a co ne, tak to je jednoduché. Stříhá se nůžkama, takže prostě nebrat nůžky do ruky (já říkala že to bude tvrdé) Mr. Green
Žádné stříhání, nic. Prostě jedním slovem - nestříhat. Záleží jen na vás, zda do toho půjdete, nebo ne.
Takže abychom se dobrali ke kompromisu, stanovíme nejdřív první metu - půl roku.

Dnes je 6. listopadu 2009 - takže do 6. května 2010 nestříháme.

Rozhodnout se nechat toho můžete samozřejmě kdykoli, není to nic závazného, jen experiment.
Smile


Tak ok, tvrdost je zapotrebi Razz Razz a ten nazev je ted dobry Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
počítalo by se to, že si sem tam ufiknu koneček? Taková ta neuroza když si člověk prohlíží vlasy?

Cílem tohoto vlákna je se té neurózy zbavit!
A přestat se pozorovat.
Very Happy
Takže ano, počítalo by se to, protože je to stříhání. Ale my to bez těch nůžek zvládnem, ne? Vždyť půl roku, to je chvilka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 6:37 pm    Předmět: Citovat

Zénais napsal:
a ten nazev je ted dobry Cool

Výborně - a teď už jen počkáme, kolik se ještě objeví dalších potencionálních členů Very Happy ...tipuju tak jeden, možná dva lidi by se mohli ještě přidat Twisted Evil
---
Jak často jste zastřihovali předtím? A kdy jste stříhali naposled? Já v květnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 6:38 pm    Předmět: Citovat

To jsem teda na sebe zvědavá děvčata Laughing

Ale slibuju, že se budu snažit Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 92, 93, 94  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.