Alterra-přírodní kosmetika z Rossmanna
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4eba048d2ce5330b27a2630dc6be49bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 11:41 am    Předmět: Alterra-přírodní kosmetika z Rossmanna Citovat

Je už i u vás?
Před časem jsem tam koupila balzám na pusu s heřmánkem, je fajn a přijde mi lepší než Alverde, a byl ještě levnější. Včera jsem si všimla celého regálu - mají už i tělové mlíka, v tubě a cena okolo šedesáti korun, oleje na obličej - růžový a citronový, objem asi 30 ml a stojí 39,-..a ještě víc věcí.
Ten olej je fajn, krásně limetkově voní a má BDIH - myslím že většina věcí tam ten certifikát měla, rozhodně ho má i ten balzám na rty s heřmánkem.
Už jste něco vyzkoušeli?
Alverde už má teda ve své cenové hladině konkurenci
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 11:54 am    Předmět: Re: Alterra-přírodní kosmetika z Rossmanna Citovat

Déscantes napsal:
Je už i u vás?
Před časem jsem tam koupila balzám na pusu s heřmánkem, je fajn a přijde mi lepší než Alverde, a byl ještě levnější. Včera jsem si všimla celého regálu - mají už i tělové mlíka, v tubě a cena okolo šedesáti korun, oleje na obličej - růžový a citronový, objem asi 30 ml a stojí 39,-..a ještě víc věcí.
Ten olej je fajn, krásně limetkově voní a má BDIH - myslím že většina věcí tam ten certifikát měla, rozhodně ho má i ten balzám na rty s heřmánkem.
Už jste něco vyzkoušeli?
Alverde už má teda ve své cenové hladině konkurenci
Smile


no ani mi nemluv! byla jsem se na to schválně podívat v Rossmanovi. ať jsem čichla k čemukoliv (nejhorší to bylo v neparfémovaném sprcháči) šílený odér alkoholu, zvedl se mi z toho žaludek a to nijak nepřeháním Shocked -napadlo mě, jestli si to někdo po přičichnutí vůbec koupí.Balzám na rty jsme tam neviděla, ten bych ráda vyzkoušela, jinak tímto pro mě ta kosmetika asi skončila Sad ale zatím tam neměli vše, tak třeba se mi časem něco zalíbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 12:07 pm    Předmět: Citovat

Fakt to smrdí, jo? Sad Tak to je blbé.
Ten olej s aloe a limetou totiž voní fantasticky, prostě sytě citrónově, ten balzám na pusu teda nevoní nijak. A mají ho u jiných patlátek na rty - stojí myslím 29 korun.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 12:09 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Fakt to smrdí, jo? Sad Tak to je blbé.
Ten olej s aloe a limetou totiž voní fantasticky, prostě sytě citrónově, ten balzám na pusu teda nevoní nijak. A mají ho u jiných patlátek na rty - stojí myslím 29 korun.


tak k tomu oleji jsem zrovna nečichala, ani nevím jestli ho tam měli, ale zvytek mě zklamal, má mít tato značka i dekorativku?
tak bazlám hned zítra koupím, bude-li Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 12:27 pm    Předmět: Citovat

Dekorativku myslím nemají, on i ten sortiment co tam zatím stojí na regále, je dost chabý - mají od každé řady jen něco. Nějaké pleťové vody, tělové mléka, oleje, krémy a tím to tak hasne.
Jenom škoda, že zrovna broskvový olej se u nás nevede, ten by mě zajímal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 1:03 pm    Předmět: Citovat

no já zatím viděla jen ten balzám na rty Smile ale jepravda, že do rossmanna moc nechodím, ale zajdu se podívat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 3:13 pm    Předmět: Citovat

Koukám, že mě Dés předběhla, taky jsem tohle vlákno chtěla založit Laughing
Zatím jsem výrobky neočmuchávala ani neviděla naživo, ale soudě dle fotek na netu mi vzhledem strašně připomínají Alverde... Musím se na ně v týdnu zajít podívat, ale prý jsou rozházené po celé prodejně - nemají jeden reagál, což dost ztěžuje hledání Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 1:23 pm    Předmět: Citovat

A šampony a kondicionery mají? Koukala jsem na české stránky Rossmanna a nikdo o nové značce zmínka.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 1:35 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, proč skoro do všech tyčinek na rty dávají heřmánek či měsíček. Oboje mě totiž hrozně vysušuje Mad
Mají i matlátka na vlasy?
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

Tady http://www.rossmannversand.de/DesktopModules/WebShop/shopresultsearch.aspx?keyword=alterra&FilterOrder=RankDesc&Page=1 by měly být všechny momentální výrobky, ale na vlasy jsem našla jen toto: http://www.rossmannversand.de/DesktopModules/WebShop/shopexd.aspx?productid=28955&id=80849
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.