Když je to výročí ANEB adminův pubertální deník ze 17.11.89
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Historie
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fb525042cff7035c93cfae1750c762b0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Tak když už dnes bylo mimo jiné i sedmdesátileté výročí uzavření vysokých škol a perzekuce studentských vůdců, zašli jsme do Vojenského historického ústavu na Vítkově. Sakra dobrá expozice a o něco menší nával než na Národce Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 8:26 pm    Předmět: Citovat

No, já bych řekla, že porevoluční generace ví (bez prominutí) prd. Dcera mojí kamarádky (14ti letá) mi na otázku, co ví o komunismu a revoluci řekla :"o tom jsme se ještě neučili". A pak se mě ptala :"a tobě se to za komunismu líbilo ? Máma říká, že to bylo lepší". Sakra, kde je ten smajlík, jak zvrací ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 8:29 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tak když už dnes bylo mimo jiné i sedmdesátileté výročí uzavření vysokých škol a perzekuce studentských vůdců, zašli jsme do Vojenského historického ústavu na Vítkově. Sakra dobrá expozice a o něco menší nával než na Národce Smile


Tam jsem byla den před porodem( bydlíme hned pod Vítkovem) a líbila se mi mnohem víc, než nově otevřená expozice ve zrekonstruovaném památníku....I když se to asi nedá moc porovnávat, úplně tam na mě dýchla atmosféra starých časů...
Já jsem si také v době revoluce psala deník(bylo mi 11 let) a pamatuju se, jak jsem v něm měla napsáno velkým červeným písmem, proč mi všichni lhali, že je KSČ nejlepší, byla jsem rozčílená a cítila se strašně podvedeně Laughing
Jinak na tu dobu mám vzpomínky spíš blbé, protože mě máma protáhla každou demonstrací a mě strašně nebavilo každej den stepovat hodiny v davu a na mrazu Laughing Nějak jsem nechápala, proč zrovna my tam musíme stát, když je tam tolik lidí Laughing
Jinak na tu atmosféru si pamatuju, jako by to bylo včera Smile

Dnešek jsme strávili výletováním a hlazením bolavých dásniček Smile
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sobebor
321-600
321-600


Založen: 9.1.2008
Příspěvky: 331
Bydliště: B?????¶hmen und M?????¤hren

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 9:04 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Bonemína napsal:
Tak když už dnes bylo mimo jiné i sedmdesátileté výročí uzavření vysokých škol a perzekuce studentských vůdců, zašli jsme do Vojenského historického ústavu na Vítkově. Sakra dobrá expozice a o něco menší nával než na Národce Smile


Tam jsem byla den před porodem( bydlíme hned pod Vítkovem) a líbila se mi mnohem víc, než nově otevřená expozice ve zrekonstruovaném památníku....I když se to asi nedá moc porovnávat, úplně tam na mě dýchla atmosféra starých časů...
Já jsem si také v době revoluce psala deník(bylo mi 11 let) a pamatuju se, jak jsem v něm měla napsáno velkým červeným písmem, proč mi všichni lhali, že je KSČ nejlepší, byla jsem rozčílená a cítila se strašně podvedeně Laughing
Jinak na tu dobu mám vzpomínky spíš blbé, protože mě máma protáhla každou demonstrací a mě strašně nebavilo každej den stepovat hodiny v davu a na mrazu Laughing Nějak jsem nechápala, proč zrovna my tam musíme stát, když je tam tolik lidí Laughing
Jinak na tu atmosféru si pamatuju, jako by to bylo včera Smile

Dnešek jsme strávili výletováním a hlazením bolavých dásniček Smile



Vřele doporučuju k návštěve. jen je třeba se náležitě zásobit pitivem a svačinou. My tam strávili 5 hodin a to jsme to neprošli tak jak by to chtělo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.