Na jakém koncertě jste byli a jak se líbilo ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=44e2b9efa3c045604602a84c1e31f675Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2009 3:41 pm    Předmět: Citovat

Tak já byla na koncertě a křestu CD Můj milý deníčku ..stránky viz můj profil, jsou tam i kousky písniček. Moc jsme se u toho nasmáli. Je to příjemná bláznivá kapelka.
Jinak jsme kolikrát byli na -123, Jablkoňi. Taky jsem byla spokojená s Danem Bártou, J.A.R., Laurou a její tygři, taky s jazíkem, kde hrál Jakub Ryba.
Jinak když je tu ten tanec, tak jsme loni byli na Horáckým bále v Jihlavě a taky se moc dobře pobavili. Předtancovávaj tam v krojích a učí národní tanečky, neustále se něco děje, program nabitej. Narváno tam nebylo, takže atmosféra spíš domácká.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 3:31 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se vratila z Festa Academiky - za sebou dva nepopsatelne skvele koncerty - zpivali jsme ve svate Ludmile s dvema dalsimi sbory (cili duchovni repertoir) - i pres tu zimu to bylo nadherne. Naplneny kostel, vic nez dobra akustika, pára od pusy zamlzujici bryle... Very Happy A mozna budou i nejake dokumentarni fotky (ze, Sobebore? Twisted Evil )

A druhy koncosek - hlavni - v RUdolfinu, s Ceskou filharmonii a dirigentem LIborem Peškem. Tak TO byl ZAZITEK na cely zivot. Na empoře 140 lidí ze 4 sborů, zaplneny sál, behem generalek nam bylo doporuceno zpivat na půl plynu, at se nevyrvem, takze vecer to vsichni pustili na plno. Solistka, ktera zpivala Dvoraka, bez vetsich problemu prezpivala co do hlasitosti kolegu, orchestr i sbory Laughing .. po dokonceni Dvorakova Te Dea vsichni aplaudovali ve stoje...tyo, ty endorfiny nam vydrzely celou cestu az do Ostravy... Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

v době kalamity (už to nějaký týden je) byl v Jablonci Vlasta Redl (v půli cesty měnil zimní gumy Very Happy ) a bylo to skvělý, kdo jstě nekdy byli na koncertě, víte jaký dokáže být, kde nebyl, doporučuju Cool Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 11:08 pm    Předmět: Citovat

Byl někdo na Prodigy? Já jsem chtěla, ale nakonec mi to přišlo moc drahé, na to, jakou chvilku zahrají. Tak jsem nešla. Ale jsou to hvězdy, tak se ceně nemůžu divit. Radši si to pustím doma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 12:01 pm    Předmět: Citovat

já sem naposledy byla na udg, takový dva pocity z toho mám... udg sou super, což o to, melodický, člověk si s nima zazpívá, navíc hezcí kluci... Smile, ale tentokrát sem řídila, tudíž sem jen tak stála, nic moc odvaz, navíc přede mnou stál kamarád, kterýho když sem poprosila, jestli by nemohl vedle mě, kde místo bylo, tak hodil pomalu uraženej ksicht, protože jeho holčina stála přede mnou a on chtěl být u ní, jenže ona byla u kámošky, tudíž když se posunul bokem, tak jí nemohl mít nafařenou na pupku, tak byl otrávenej a během chvíle se posunul zpět. takže sem celej koncert stála za klukem o hlavu většim a vykukovala mu zpoza ramene, hlavně i odstrčená mimo naši řadu. tudíž spíš nic moc. ale udg sou fajnový Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 2:01 pm    Předmět: Citovat

Mauči napsal:
Byl někdo na Prodigy? Já jsem chtěla, ale nakonec mi to přišlo moc drahé, na to, jakou chvilku zahrají. Tak jsem nešla. Ale jsou to hvězdy, tak se ceně nemůžu divit. Radši si to pustím doma.

Já na nich byla před třemi lety a byli úžasní. Bylo to v rámci festivalu Electronic Punks v Praze a vstup stál 330 Kč Laughing Šla bych znovu, kdyby cena nebyla třikrát vyšší... (samý trojky) Smile... S kámoškou jsme byly v první řadě, držela jsem Keithe za ruku a pila jsem ze stejné lahve jako jejich kytarista Jim Davies Laughing Zážitky na celej život Wink A hráli asi hoďku a třičtvrtě.
Když už jsme u toho, jedete někdo na Alice in Chains? Jela bych moc ráda, je tam ale mnoho ale.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 4:09 pm    Předmět: Citovat

Já se dneska chystám do Hard rock café na Inflagranti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
81-160
81-160


Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

Já si to dneska štráduju na Morčata na útěku. Very Happy Beru to jako zábavu i když mnohé to asi pohoršuje...A v příští středu jdu na Rammstein. To bude teprve hudební zážitek. Celá hala narvaná metalisty Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 1:39 pm    Předmět: Citovat

Alice ! Alice ! Včera, v Plzni ! Cool Trochu krátké, ale užili jsme si to Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 7:07 pm    Předmět: Citovat

Kikachu napsal:
Já si to dneska štráduju na Morčata na útěku. Very Happy Beru to jako zábavu i když mnohé to asi pohoršuje...A v příští středu jdu na Rammstein. To bude teprve hudební zážitek. Celá hala narvaná metalisty Very Happy

Morčatááááá .... jejich texty - to je hrozná "bejkárna" .... Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.