výživa vlasů
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=535fa73b8bf7af027c3d994d3e527f26Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pajush16
0-7
0-7


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 6:47 pm    Předmět: výživa vlasů Citovat

Ahojky potřebovala bych poradit jak se svými vlasy.mám s nimi potíže jelikož mi vypadávají nejspíš z důvodů špatné výživy.kořínky jsou suché a vlasy se mi z toho lámou.mám dlouholetý sen o hodně dlouhých vlasech a kvůli problémům jsem se musela nechat ostříhat na kratší účes.za každou vaši radu budu ráda a ráda bych aby se mi splnil můj sen.děkuji předem všem za odpovědi.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 10:34 pm    Předmět: Citovat

Výživa vlasů zevnitř (v jídle) je velice důležitá. Je to jako u zvířat. Všimni si např. u koček, když krmíš kočku kvalitními krmivy, má zdravý, hustý a lesklý kožich. Když ji krmíš zbytky, bude vypelichaná. Stejně to funguje i u lidí. Doporučuji jíst zdravě, nevynechávat ani maso a tuky, hodně ovoce a zeleniny, nejíst chemické jídlo, neživit se jen polotovary. Prostě od všeho trochu. Kup si nějaké vitaminy na vlasy (např. Biosil, Hair booster, je jich mnoho). Výživa vlasů zvenčí (šampony) je až druhotná. Dobré jsou vlasové vody, které si budeš vtírat do pokožky hlavy (např. Biohar). A vyvaruj s fénování a barvení vlasů, a česání vlasů za mokra. Když si pečlivě prostuduješ zdejší diskuze, najdeš mnoho rad. Tak ať vlásky rychle rostou!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salome Kim
41-80
41-80


Založen: 14.7.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 12:03 am    Předmět: Citovat

Nejsou "vitamíny na vlasy" jen forma umělé potraviny? Přece v přírodní podobě musí existovat dostatek všeho potřebného...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 5:49 pm    Předmět: Citovat

Asi ano, vitaminy z lékárny jsou umělé. Lepší je samozřejmě snažit se vše získat z přirozené potravy. Měla jsem na mysli spíš, abysme nebyli líní si uvařit doma kvalitní jídlo z čerstvých surovin, a ne zaplácnout hlad čínskou polívkou za 3 koruny z pytlíku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salome Kim
41-80
41-80


Založen: 14.7.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 6:00 pm    Předmět: Citovat

Tak to Tvůj názor sdílím, jen jsem ho na první pokus nepochopila. Každopádně doma vařené jídlo má natolik nenapodobitelné chuťové kvality, že nezbývá než souhlasit, i kdyby byl člověk holohlavý Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 6:09 pm    Předmět: Citovat

suhlasim s vami, stale chcem brat tie vitaminy na vlasy , ale nemam na to disciplinu a vzdy sa na to vykaslem po dvoch dnoch. ale varim si doma a snazim sa zdravo a vlasy su fajn. ono to vidno aj na nechtoch, tam sa to skor prejavi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 5:59 pm    Předmět: Citovat

Když má člověk nezdravě vypadající vlasy...nebo mu třeba hodně padaj, znamená to, že mu něco chybí. Vitamíny atd...protože když má tělo nedostatek, první místo, odkud bere je kůže, vlasy a nehty. Logicky...raději obětuje vlasy, než vnitřní orgány Wink Takže prostě jíst bohatě a více méně zdravě...některý potraviny a nápoje prej můžou vlasům i uškodit...moc alkoholu, cola, moc živočišnýho tuku...cigarety asi taky nic moc...to už ale člověk vyčte i z pleti kuřáků Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]


Naposledy upravil Wentyl dne ne září 18, 2011 12:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 6:15 pm    Předmět: Citovat

Arrow TOP TÉMA Arrow Strava a její vliv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 7:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
vlasy živím "domácí" stravou jak o život, přidávám vitymíny, kůži mažu kde čím.....



....ale určitou "vadu v hardveru" na kterou se přišlo před asi dvěma lety prostě nezlomím.... Rolling Eyes

...ale to nějak půjde.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoQuestion
8-20
8-20


Založen: 8.10.2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 3:16 pm    Předmět: Re: výživa vlasů Citovat

Přidávám se k doporučení biosilu, beru ho asi půl roku a vlasy mi rostou stejně pomalu jako předtím (cca 7 cm za rok), ale přestaly mi padat a myslím, že i lépe zvládají faktory prostředí (pracuju v restauraci, kouřím a tak...)jsou živějšíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.