Klub: Chceme schudnúť!
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 148, 149, 150  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9f606b58d2e1341018ea9213cf243c6cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 8:38 pm    Předmět: Klub: Chceme schudnúť! Citovat

kedze vo fore jidlo vaha cviceni a my sa vyjadrilo viac ludi, ze by sa pridali ku nasmu chudnutiu s MrE, tak zakladam oficialny klub vsetkych, ktory chcu zhodit nejake to kilo.
Dolezite je podotknut, ze tu niesme ziadnymi zastancami diet. to teda nie! chudneme cvicenim, pohybom, zdravou stravou a zivotnym stylom. neuznavam take veci, ze od rana som mala jeden rozok.....o tom to nieje. ked si chceme vahu aj udrzat treba zmenit svoj styl zivota. znie to radikalne, aj ked to tak vobec nieje. sama za seba mozem vyhlasit, ze na tom nieje nic take tazke ani krkolomne a zo sebazapieranim to nema vobec nic spolocne. Vsetko to zacina v nasej vlastnej hlave.
pisem si o tom aj blog, ale v skratke zhrniem svoj pribeh :
definitivne schudnut som sa rozhodla v auguste. vazila som 76kil a ako ciel som si stanovila zhodit tych nadbytocnych 16kg.
mojim problemom bolo jedlo. doslova som sa pchala, zaslo to tak daleko, ze som nemohla prejst okolo rychleho obcerstvenia bez toho, aby mi netiekli sliny a nakoniec som si nedala aspon nieco male. nebolo to hned tak, ze som uz nezobala vkuse daco. akurat som napriklad nezdravy hamburger vymenila za tuniaka, alebo cokoladovu tycinku za jablko, mrkvu a tak podobne. sice som zobala, ale zdravsie a menej kaloricke veci. ale sladkosti som zo zivota nevylucila, kazdy den si doprajem jednu cokoladu, na to nedam dopustit, ale zasa ostatne maskrtenie uz nie. to preslo casom samo. trikrat tyzdenne som chodila na vodny aerobic, raz brusne tance a posilovna. proste akakolvek forma pohybu. a bolo mi skvele. hoci som tam casto sla unavena a vycerpana, stale som mala pred ocami svoj obraz, ako chcem vyzerat. a ked som sa vracala domov bolo mi skvele. pohyb nabija energiou. neskor som zacala doma robit brusaky, teraz ich uz robim kazdy den. nejak som si zvykla kazde rano. posledny mesiac som cvicit nechodila, lebo nemam strazenie ku lejkovi. ale zato sa uz vobec neprejedam, ale ani nehladujem. stravujem sa normalne, patkrat denne a ta cokolada moja za obedom Very Happy. velmi dolezity je aj pitny rezim. spociatku mi maly hlad pomahala zahnat aj voda. ved sa aj vravi, ze hlad je prezleceny smad. takze ked ma to chytilo, najprv som sa napila a ked som bola stale hladna, zobla som nieco. pijem cistu vodu z vodovodu. vsade si nosim flasu s vodou, aj po byte taku malu a pijem kedykolvek ma to napadne.
mozem sa pochvalit, ze odkedy som v auguste zacala som uz schudla 8kil a je to sakra dobry pocit Very Happy
a ano, stanovila som si termin, ze schudnem do leta. tak ked chcete, mozme to brat tak vseobecne, ze vsetci zhodime tie kila do leta, respektive sa budeme snazit. ja uz som vlastne v polovici cesty, chyba mi este tych zvysnych 8 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 9:45 pm    Předmět: Citovat

Už jsem si všimla nového vlákna...
Tak já se přidávám... Nechci toho dolů nějak moc. U mě váha strašně kolísá den ode dne - 54, 56, 58 kg (chtěla bych 50, max.52) a tak nějak netuším, na čem to závisí. Nebo možná tuším, stravuji se dost nepravidelně, jezdím něldy do školy až na půl jednou, vstanu pozdě nebo nemám hlad než jedu, potom mám hlad přes přednášku a když přijedu dom, tak už mám ten hlad jakoby "předrženej" a dám si až večeři... Tak jestli by to mohlo být tím. Jendou týdně chodím na volejbal, jinak nic... No a zhubnout bych chtěla hlavně přes stehna a a trochu zadek, trochu na břiše... Nevím, jak bych měla cvičit Sad
Jo a jím tak normálně - miluju saláty a ovoce, to jím dost, občas kuřecí maso, občas tousty se sýrem, něco zapečeného a tak, žádné extrémy. Jo a čokoládu mám taky moc ráda... Embarassed Nebo prostě něco sladkýho, když jsme nervní nebo mám blbou náladu a tak... A s pitím je to tak kolísavé - nejvíc piju doma, hlavně čaje, různé, střídám to - černý, zelený, ibiškový, mátový, heřmánkový, nějaký večerní s meduňkou a kupou dalších bylinek, mnoho druhů rooibosů a tak, ale zase skoro nepiju obyč vodu...
Poradíte, co dělám špatně a hlavně co bych měla cvičit? Jo a jsem jen chudý student, nevím, ejstli ybch měla dost peněz na nějaké pravidelné docházení na kurzy/posilovnu...
Jo, co si myslíte o hubutí a power józe?
To je zas román, omlouvám se Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 9:49 pm    Předmět: Citovat

Tanka 777: Jinak klobouk dolů před tebou, skvělej pokrok mi přijde...
Jo a hlavně se bojím Vánoc, tam je člověk věčně na návštěvách, babičky mu cpou cukroví a tak, vždycky přes zimu přiberu a chtěla bych se tomu vyhnout... (ale nesnášim běžky a u nás na horách se nic jinýho dělat dělá...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 11:15 pm    Předmět: Citovat

Me, me, me Smile Online support is great Wink

Brilliant idea, tanka777!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 11:44 pm    Předmět: Citovat

tanka777: Od srpna jsi zhubla osm kilo a mně řekneš že měsíc je málo na to vidět nějaký výsledek, no teda Smile)) Klobouk dolů, jsi šikovná.

Jinak, taky se ráda přidám, i když popravdě řečeno mne zrovna nenapadá, co ještě zlepšit abych začala hubnout Smile Sportuju kolem čtyř hodin týdně, jím zdravě a pravidelně, snažím se nejíst večer. A začít každý ráno hodinu běhat se mi nějak nechce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 12:06 am    Předmět: Citovat

Přidám se, i když chci shodit maximálně 3 kila. Jak přežít vánoce ? Já před svátky vždycky radši tak kilo zhubnu Laughing
Před 4 lety jsem zhubla přes 18 kilo a už nikdy nechci zažít pocit přebytečné hmoty kolem sebe. Když mám pocit, že jím moc a hlavně nevhodně, stačí si vzpomenout....
Mám štěstí, že miluju zeleninu a ovoce, musím je mít denně. Hodně ze zeleniny vařím. Taky mi nechutná chleba a bílé pečivo. Obecně sacharidy nijak nemusím, pro mě jsou bez chuti. Takže radši mám hodně bílkoviny a k tomu zeleninu. Sacharid jen jako doplněk. Třeba rybu pečenou na rajčatech a k tomu jen dve brambůrky.
Sladké mám ráda, hlavně čokoládu a zmrzlinu. Ale nepěstuju dezerty, tedy nejím sladkosti PO jídle ale JAKO jídlo. Takže dort k obědu, zmrzlinový pohár nebo koláč k snídani ? Nemám problém. A vždycky zasednu a pořádně si to užiju. Což platí pro každý chod - vychutnávat. Nečíst u toho, nekoukat na TV nebo PC. Plně se věnovat jídlu. Cítit vůni, chuť atd.
A nejím po 17. hodině. Jinak cítím jídlo v žaludku ještě v noci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 12:40 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Jak přežít vánoce ? Já před svátky vždycky radši tak kilo zhubnu Laughing


After Xmas and Silvestr, Nicole Wink Xmas is only once a year, and food is a pleasure Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 8:46 am    Předmět: Citovat

ale ved na vianoce si mozme dopriat nieco fajne, preco nie? akurat to netreba prehnat a tlacit do hlavy bezuzdne na kazdej navsteve...zasa slintat cele vianoce okolo stolov a nic si nedat len koli tomu ze chudnem nespravi dobrotu podla mna.
lady drace, vies ja som bola tiez prekvapena kolko som schudla, pretoze az tolko som za tri mesiace neplanovala, mne by stacilo keby som za mesiac schudla aj pol kila, proste len nech sa nieco deje. a vazila som sa az dva mesiace po tom ako som zacala cvicit prvykrat. niekde som citala, ze ked clovek zacne cvicit a menej jest, tak sa telo nejak zlakne a ulozi viac zasob aj s menej jedla, pretoze si robi zasoby na obdobie hladu, ktore podla neho pride. tak mozno preto to neni tak vidiet, alebo sa to zhorsi ako si pisala. ale urcite to je len prechodny stav. ved z cvicenia nikto tuky nepribral Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 9:54 am    Předmět: Citovat

Dám sem odkaz na stránky, kde je spousta užitečných článků a rad. Já se jimi teda neřídila, protože nejsem schopná (su prostě líná) si vážit jídlo. Ale kolegyňka to zvládla, a krásně zhubla 7 kilo, bez pocitu hladu. Naopak Wink Takže kdo máte zájem, jukněte:
www.f-sport.cz

Lady Drace, nejíst večer, jak to myslíš? Takové to "po páté nejím"? To není dobře.

I já Vánoce nějak kriticky neprožívám Smile mě cukroví naštěstí moc nejede, a na dávky čokolády jsem zvyklá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 10:10 am    Předmět: Citovat

Hankabar, co sem vypozorovala, tak asi jak u koho..znám lidi, co nesnídají a vypadají dobře, pak znam i ty co nejí večer...ale já musím jíst cely den. Bez snídaně bych cestou do prace asi zkolabovala... a nedat si něco maleho třeba v 8 večer tak sem ve dvě ráno vzhuru hlady. A když to zaspím, sem druhy den prakticky nepoužitelná Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 148, 149, 150  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.